Много по-силен звук по време на рекламите

  • 1 959
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Даа и за да не става блъсканица към посочените обекти някой по-отговорен предварително прави план кой на къде да бега. Проучили са ни в детайли. Аз докато пикам си представям ромолене на поточе, реклами за клечки за уши ли ще им слушам.

# 16
  • Мнения: 448
То идеята им е чисто психологическа, дори и да не слушаш рекламата, тя се запечатва в подсъзнанието ти. Когато видиш после продукта несъзнателно ти изпъква пред другите в магазина. Чиста манипулация е това, която масата от хора се вързват като кучетата на Павлов. Чист условен рефлекс, това е целта им, а не да си мислиш за самия продукт. Колко пъти в магазина съм чувал реплики от хора "това дето го рекламират" и като го рекламират не е сигурно, че е по-добро, но хората го мислят за познато и го взимат.

# 17
# 18
  • Мнения: 448
А гръмогласните канали? Тях не ги разбирам, цъкаш си каналите и изведнъж БУМММ, някой са с двойно по силен звук. Не трябва ли да има стандарт и за тях?

# 19
  • Мнения: 241
То идеята им е чисто психологическа, дори и да не слушаш рекламата, тя се запечатва в подсъзнанието ти. Когато видиш после продукта несъзнателно ти изпъква пред другите в магазина. Чиста манипулация е това, която масата от хора се вързват като кучетата на Павлов. Чист условен рефлекс, това е целта им, а не да си мислиш за самия продукт. Колко пъти в магазина съм чувал реплики от хора "това дето го рекламират" и като го рекламират не е сигурно, че е по-добро, но хората го мислят за познато и го взимат.

 hahaha  И на мен ми действат, като на кучето на Павлов, ама нали съм от българска порода — лая и хапя:
"А-а-а-а, това е продукта Х, с онази гадна, шумна реклама. Няма да го купя, че да фалирате по-бързо и да Ви падне рекламата от ефир."

От друга страна, е добре — докато чуваш рекламите от съседната стая,  може спокойно да продължиш с ровенето в хладилника.

# 20
  • Мнения: 15 379
От друга страна, е добре — докато чуваш рекламите от съседната стая,  може спокойно да продължиш с ровенето в хладилника.

А същият този хладилник е поне 1/3 пълен със същите неща, които рекламират Laughing.
Да не се приема лично Hug.

# 21
  • Мнения: 241
Ми не, каквото рекламират, аз го избягвам. Навремето четох разказа "Сюрприз" от Чудомир... сякаш е писан точно за рекламната стратегия на повечето фирми. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт