БЛАГОЕВГРАД - 35

  • 114 887
  • 765
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
само аз ли не мога да си вляза в ФБ?
Гале как сте днес?

Аз имам проблеми с интернета - много ми накъсва, иначе влизам във фейса.........

Гале, какви са тези болести, не ви трябват хич.......

Как сте, момичета?

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор. Joy

# 16
  • Мнения: 0
Ах, че хубаво пролетно кафенцеее Simple Smile
Добро утро и от нас след  newsm79 е голям кеф да поседнеш с кафенце.

При мен няма проблем с ФБ, но може би късно пробвам. Вчера имахме много хубава приятна изненада като отидохме да плащаме нета. Сити нет са ги купили Булсатком и сега директно ще си плащаме пакета с телевизията и е 10 лв. вместо 20 Simple Smile

А пък на малчо му дадох да пробва кисело млекце и много му хареса ;0

Хубав денн  bouquet

# 17
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ах, че хубаво пролетно кафенцеее Simple Smile
 Вчера имахме много хубава приятна изненада като отидохме да плащаме нета. Сити нет са ги купили Булсатком и сега директно ще си плащаме пакета с телевизията и е 10 лв. вместо 20 Simple Smile

Абе и на мен нещо такова ми казаха комшиите, ама аз утре ще ходя да плащам. А дават ли наистина някакво ново устройство, имало и повече канали така, вярно ли е? Иначе ТВ се води на свеки, а интернета на мое име, дали ще има някакво значение, от вчера пък непрекъснато и звънят на нея с предложение да си включим и 3 ти ТВ, само с 2 лв. повече доплащане.

# 18
  • Мнения: 0
Марси, при нас ТВ си се води на мен и си го разнасяме София - Благоевград, че имаме антени и в двата апартамента, а интернета е на хазяите, но не е имало проблем. ММ ми звънна само за ЕГН-то ми да намерят абонамента. Иначе ние преди година сменихме приемника с HD такъв. 2 лв. на месец мисля беше доплащането за HD, няма много такива канали, но като цяло качеството е чувствително по-добро.

Само интернета досегана Сити го плащахме 20 лв. на месец, като свърши промоцията, а сега на Булсат към пакета за ТВ (аз плащам по 6 м. и получавам бонус 1) сме доплатили 10 лв. за месец интернет. Иначе аз в началото много плюх качеството на Сити нет, но откакто пренастроих лично, ръчно и крачно рутера няма проблеми Grinning Не знам дали мойто майсторство или покупката на Булсатком оправи качеството, но скоростта вече е доста добра Wink  newsm10

# 19
  • Мнения: 577
Добър ден и от мен!

Не мога да кажа, че сме по-добре, но и по-зле не сме. Само дето 3-та вечер не сме спали, ставам на 2  часа, все нещо мрънка, иска, плаче. Иначе я тази сутрин гледам няма налепи вече, но гърлото и е много червено. Сега пак започва да вдига температура, ще я мъча да легнем след малко, че аз съм на крак от 4 и 30, а тя от 6.

Иначе днес нямаше БТК АДСЛ до 10-11 часа. Аз звънях и имаше автоматично съобщение, че има проблем в нашия град. Което беше добре, защото се хванах да поизчистя.

Това е от нас - вече съм парцал.....по едно време си мислех през нощта, ами като станат 2 и ако са болни заедно.....ще му мисля по задълбочено по- нататък обаче.

Гледам прашулеви сняг, дано да е за кратко....Искам вече да е топло....

Лек и усмихнат ден!

# 20
  • Мнения: 286
Здравейте,не съм усетила че е имало проблем с нета защото цял ден съм на фризьор(от 8,30 до 16,30)е голяма борба падна с черния цвят,не стана точно както си го представях,но не съм лоша,повече към червено е ама ще ме видите някой път,може и утре на снимки,че тази вечер съм на купон 8-момартенски в наше село  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 577
Честит празник, мили дами! Бъдете вдъхновени и обичани! Борете се за правата си и отстоявайте позициите си, бъдете нежни, обичайте силно, вярвайте истински!

# 22
  • Мнения: 0
Честит празник и тук Дами и Мами! Бъдете красиви, щастливи, здрави и обичани! Бъдете добри и дарявайте любов! Нека сърцата ви са топли, кръвта гореща, а усмивката постоянен спътник Simple Smile

# 23
  • Благоевград
  • Мнения: 142


Каза, каза , но и там си остана.  Embarassed
Момичета, весел празник Ви пожелавам на всички с любимите хора до тях!
 newsm24

# 24
  • Мнения: 2 799
Момичета, съжалявам, че нахълтвам след хубавите емоции на празника, но имаме нужда от помощ.
На наша приятелка, благоевградска мама, й предстои мозъчна операция следващата седмица - 13.03 ще бъде приета в клиниката.
Налага се да реагираме бързо, за да помогнем с първоначалната сума от 2000лв., които са нужни за тогава.
Това е нейната лична сметка:

 Първа Инвестиционна Банка
 IBAN: BG50FINV91501014830492
 Евелина Илиева Георгиева

Научихме преди няколко часа и все още не сме организирали кампания, да се приложат и документите, но просто времето за реакция е ограничено и поради тази причина на този етап имаме само нейната сметка.

# 25
  • Мнения: 34
Здравейте, дами!

Влязох в темата, за да потърся потвърждение на една информация, която касае децата ни. Чух, че в града ни има бум на инфекция от мононуклеоза в детските градини, който не се обявява публично. Знаете ли нещо по въпроса? По намаленият брой на децата в нашата група, съдя, че наистина върлува някаква инфекция.
От вчера и моят син е болен  Sad (което не е нормално за него). Започна с кашлица и хрема, а от тази нощ има и темература. Ако получи и ангина и подути лимфни възли, значи сме улучили в десетката. А аз съм с отит в момента.
Симптомите на моното са: отпадналост, умора, подути лимфни възли, ангина, температура, увеличен далак и възпаление на черния дроб. Доколкото разбрах - не се лекува с антибиотици (може би само за ангината).

Моля, ако научите повече, споделете!

# 26
  • Мнения: 577
Е, ти ме хвърли в оркестъра. Точно така изкарахме предната седмица, с гнойна ангина, подути лимфни възли, отпадналост.... Лекувахме се с АБ. Нямаше кашлица и хрема. За сега мисля, че е добре, само дъха и все още доста мирише. Другата седмица ще пускаме ПКК и урина.

# 27
  • Мнения: 0
Еййй, дано да не сте прави Sad Ужасно!

Аз имам едно питане. Какво да правя с бурканчетата от детски пюрета? Не стават за консервиране, не можах да намеря някъде да изкупуват, нямаме контейнер за стъкло Sad Вчера дори клошарите не пожелали да вземат цяла торба ИЗМИТИ и подредени бурканчета... Ужасно ми е жал да ги изхвърлям.

И така  Hug Отивам да сготвя обяда. Болните да оздравяват   bouquet

# 28
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Здравейте, момичета! Да се запиша и аз в новата тема Simple Smile
Искам да ви честитя празника на патерици! Бъдете живи и здрави, както и вашите семейства!   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 837
Добро утро!
Кафе от мен:

Анице, дано се съберат паричките. Ако има какво да направим, освен да популяризираме банковата сметка (и да я пълним), и ни е по силите, казвай. Много мъчно ми стана...
нинка, дано не си права и да става въпрос за обикновен сезонен вирус.
Гале, как сте?
Ние днес от 11 имаме кърмаческа среща, дано се пооправи малко времето...че кой ще дойде  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт