Отговори
# 345
  • Мнения: 1 981
perla85, да...Напиши името на детето, въпреки че не съм сигурна, че ще мога да напиша на самия колаж имената на децата на кирилица.

# 346
  • Мнения: 38
здарвейте,мами  Hug
4естито за прекрасните новини  на Глори,Дан4ето  и Камбан4о  Hug
всъщност аз за Дан4ето и Камбан4о знам Hug  Аз също мога да ви споделя и тук 4е 4акаме бебнце през април/май  Hug този път се надявам искрено да е април4е поне  Simple Smile Hug
с Камбан4о сме в една теми4ка май 2013 Hug
пожелавам лека бременност на вси4ки ни!
Гале,ще 4акаме хубави новини  и от вас  Hug

# 347
  • Мнения: 233
Ехеееее Ани, Честито, миличка!!!! Много се радвам и за теб!!!! Лека бременност ти желая!!! Знаете ли какво е?? Hug Hug Hug

# 348
  • Мнения: 38
Мерси,Глори  Hug Heart Eyes И на теб ти желая лека бременност  Hug 
ДА,мом4енце е  Hug Живот и здраве Ивет ща си има брат4е  Hug

# 349
  • Мнения: 38
здравейте,мили,мами  Hug
Макар ве4е тук по4ти никой да не влиза ,днес нашата прекрасна дъщери4ка Ивет навършва 3 годинки  Hug и искам да ви по4ерпя ,макар и виртуално-вси4ки вас,които бяхте и все още сте една незабравима  4аст от живота ми !Никога няма да забравя трепетите,проблемите ,радостите и съветите ,които сме си споделяли (и все още си споделяме с някои от вас във ФБ) !

Благодаря за вси4ки хубави моменти,за отзив4ивостта и добротата,които съм срещала и все още срещам с вас  Hug

а сега ето и по4ерпката  Laughing


# 350
  • Мнения: 76
Анни2002 да ти е жива и здрава порастналата вече Ивет.Много да ви радва и да расте щастливо детенце.А на пролет да се грижи за братчето.

# 351
  • Мнения: 233
Aни, да е много здрава, обичана и грижовна кака малктата-вече порастнала Ивет!!! Много целувки от нас за 2те ви!!!!!! Peace Peace Peace Peace

# 352
  • Мнения: 0
Честит празник на Талисманчето ни! Да расте много здрава, усмихната и късмета да я съпътства навсякъде!  nbirthday

# 353
  • Мнения: 38
Благодаря ви моми4ета  Hug ДА са ни живи и здрави дечицата!Няма по-хубав момент от този ,да видиш как детето ти грее от щастие  Hug
ето една сним4ица и тук да я видите Ивет Бубет в о4акване на гостите си:)))
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=522760391100294&set= … ype=1&theater

# 354
  • Мнения: 2 401
Ани, да ти е живо и здраво момиченцето, страхотна е! Тази рокля не знам как я избра, но е като ушита специално за Ивето, много е красива с нея! Heart Eyes

# 355
  • Мнения: 1 758
Честит рожден ден (малко на патерици) на голямото слънчице. Жива и здрава да е.Да расте щастлива и да има страхотно детство. Да е добра и грижовна кака Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 356
  • Мнения: 0
perla85, ти май не ползваш ФБ, та да ти кажа, че Дейвид вече е част от усмихнатите априлчета на първа страница! Направила съм и вариант с календар и ако искаш да ги отпечатваш, кажи да ти пратя файловете!
Хубав ден на всички ви и бременните ни хубавици да се пазят и да се наслаждават на всеки миг!

# 357
  • Мнения: 1 981
Малко съм получила раздвоение на личността, но то е от зодията. Знаеш на кого да пишеш...Wink

# 358
  • София
  • Мнения: 122
Колко много бебешорчета се задават  Heart Eyes Лека бременност на всички и щом дойде времето сладки и здрави бебоци  Hug
За мен разлика 3 години си е съвсем добре, да, ще има разногласия, но пък ще си играят заедно. При нас е 9 години и на каката ни хич не и се играе с Али  Wink
Алиска иначе е добре, както останалите девойки се скъсва от приказки, пее и песнички. За щастие от около две седмици е по- спокойна, вече почти го няма лигавия рев, който до скоро беше почти постоянен. Заиграва се, обича да строи с конструктора и да си играе/особен любител е на танкове и войници, но и куклите не ги подминава  Mr. Green/ Само ни дебне и се събува боса, голяма борба е  hahaha
Зъби и на нас ни растат, явно някакви кътници, пръстите и са все в устата и такива слюнки вади, че е все с лигавник. Придпологам, че им е време, защото я водих на зъболекар и не ни каза да е има нещо странно.

# 359
  • Мнения: 38
благодаря на вси4ки още веднъж за прекрасните пожелания към Ивет ! Hug Heart Eyes
Марини,благодаря ти и тук отново!Колажът и календарът са страхотни! много ми е мило като ги гледам колко са пораснали вси4ки де4ица ,какви сладурковци и сладурани са само! Hug Laughing
Силве,и Ивет май изкарва още един кътник,предният не го усетихме даже,но с този има разни страни4ни екстри  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт