Първа пролет наближава, АВГУСТовско бебе шава

  • 30 824
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Хайде и аз да се запиша
Блонди благодарско за щъркелчето и за темата разбира се   bouquet
наистина е страхотно заглавието

То и аз съм вече в 18 г.с. ама незнам  дали усещам бебо или от време на време ми къркорят червата  newsm78
И аз уж се успокоявам че има време ама по накой път си се и панирам  Embarassed  

# 16
  • Мнения: 334
Запис в чудесната нова тема!

Kipa, тази акушерка ти е разправяла бабини деветини, доказано е, че сърдечният ритъм не е свързан с пола.

Кашпичка, и аз се интересувам от Пег Перего, ако я намериш количката, свиркай! Засега аз съм се спряла Pliko Switch Easy Drive Modular в цвят деним. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: X
гунди  Twisted Evil Hug да бе, знам..  Mr. Green аз не знам дали ви бях казала, че на листа ми за ЖК пише там за матка, за всичко, един жив плод и пишеше, че движения няма  Laughing първо се притисних, ама после си викам, тя щеше да каже, ако е нещо лошо  Laughing нали все вашите махат с ръчички и крачета, моето явно е мързеливо като мен  Laughing или поне аз така се успокоявам  Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 427
Блонди,мерси за темичката,прекрасното заглавие и снимки  bouquet
И аз не усещам бебето още,ама има време...с дреба се усетихме някъде към 20-та седмица.Бях с едни тясни дънки тогава и тя явно се разбунтува,че не и е комфортно. LaughingНо не беше пърхане на пеперудка,а леко побутване Heart EyesИ аз нямам търпение да го усетя и да "заздравим" връзката Mr. Green

# 19
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Здравейте, маминки   bouquet
 Бях се позагубила, защото ми преинсталираха лаптопа, а и уикенда си направихме разходка до Велико Търново! Четях ви през телефона, но от там ми е трудно да пиша на кирилица. Simple Smile Много исках да се включа по различни теми, но вече забравих кои. Laughing
 Ето аз какви сутиени съм си харесала
http://www.hm.com/gb/product/95672?article=95672-A
и този http://www.hm.com/gb/product/95546?article=95546-B
Bi bi, ето size guide на HM, дано ти помогне за номера на сутиен!  Peace
Блонди, мерси за темичката! И браво за успешно преминалата процедура, чакаме хубави резултати !!! Wink
 Лека нощ!   newsm46

# 20
  • Мнения: 844
Блонди newsm51 Страхотна , както винаги  Hug

milanova123
, не знам защо се притесняваш ? Това с различния резус фактор се среща често , няма проблем. НА мен след първото раждане даже и инжекция не са ми били (защото беб е с моята кръвна група и с моят резус фактор). Сега пак си следя анттелата ( полагат се по ЗК). Дишай спокойно  Hug

диди24
, на мен втория ми изглежда по удобен за наедрял бюст..

За усещането на бебчо , аз май има да чакам Simple Smile)) Ако е като батко си , в 20г.с. , ще отиде към лятото  Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 22
Цоп и аз в новата тема Simple Smile
Цял ден ви чета по малко. Ние в събота сутринта решихме да ходим на гости на наши приятели в Казанлък и само след 2 часа бяхме всички натоварени в колата, барабар с дребльо разбира се Simple Smile Много добре си изкарахме, сменихме малко обстановката. В неделя се прибрахме, като минахме покрай св. Влас да си нагледаме лятното жилище. Надявам се там да изкарам поне юли месец във върлите жеги. Много е хубаво, спокойно, само за почивка. Обикновено там забравям какъв ден е и колко е часа, телефоните са някъде захвърлени, нета е кофти... Направо се размечтах  Blush Heart Eyes

Момичета, как се мажете с нея мас  Sick Само от мисълта за нея ми прилошава. Моя мъж постоянно ме кара да му правя локумки, а те стават най-вкусни с гадната мас, та докато омеся тестото голям зор виждам.  ooooh!

При мен нищо ново. Разболяването ми се оказа обикновена настинка. Не вдигнах температура, дори до кашлица не го докарах, само неприятната хрема. Всичко вече премина де Simple Smile
Корема ми е огромен, но все още ви влизам в дрехите, не съм качила повече от 2 килца. Другата седмица на консултацията смятам да отида с някои леки балеринки, вместо с ботуши, че предния път кантара показа 64  #Crazy този път няма да се разберем така с него  Twisted Evil
Благородно завиждам на всички, които узнаха гащите. Simple Smile Аз онзи ден сънувах пишка, толкова ясно се виждаше на видеозона, та ще видим  Laughing

Такаа, аз пак посред нощите, но така е като немога да ви смогна по друго време  Hug
Лека нощ и сладки сънища! Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 4 493
Записвам се, че тия дни ви изтървах от поглед  Peace
Блонди - много ми харесва заглавието на темата   bouquet

# 23
  • Мнения: 54
добро утро   bouquet
да се запиша и аз  Grinning

Блонди, заглавието и снимките са страхотни   bouquet Hug, чудесен избор   bouquet

аз също не усещам бебчо, но не се притеснявам, тези седмици ще да е  Laughing

колко много нови щъркелчета  Grinning. честито на всички момичета  Simple Smile

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Страхотна темичка, както винаги   bouquet за блонди
И аз нищо не усещам още. Чат пат ми къркорят червата, но аз знам, че не е бебчо. Днеска съм на преглед по ЗК. Даже и не се надявам да ми каже какъв е пола. Но пък може и да ме изненадат приятно.  Peace
Количката на Пег Перего е страхотна, само цената и  е бая висока за мен. Ся гледам из чуждите сайтове да я намеря на по добра цена, но засега нищо.

# 25
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен!

Блонди, благодаря за чудесната тема както винаги.

Аз мисля, че вече го усещам бебето. Толкова е лекичко, все едно нещо ме гъделичва за секунда. Хем ми е за втори път, хем пак не съм много сигурна, защото някак си е по-различно от първия път, но не може да са и червата, защото досега нямах такива усещания. Абе като почнат големите ритници, вече ще сме сигурни  Laughing.

За количките аз съм се спряла засега на тази http://slonbalonbg.com/chipolino----2011-bg-2-3.html, защото хем е на сносна цена, хем ми изглежда добра.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Запис  Hug

Много сладко бебе !!!!
Блонд - поздравления за темата и подредбата Heart Eyes
Слънчев и хубав ден момичета  Hug

# 27
  • Мнения: 20
Блонди страхотна тема!   bouquet
Кашпичка и MeryJane аз бях тази, която публикувах количка на Peg Perego. И съм се спряла на ето този модел- http://www.mytoys.de/Peg-Perego-Buggy-Pliko-Switch-Easy-Drive-Ja … a02.07.01/2212508 . Беше намалена почти с 20%р но сега видях, че не е вече.

# 28
  • До морето
  • Мнения: 7 073
Запис и от мене в новата тема1 Аз днес почивам и ще обикалям да си търся козметика на Palmer's, е доста хора ми я похвалиха, а и тука видях хубави отзиви. Само не знам дали не закъснях малко, като гледам повечто се мажат от първия ден, ама аз още не съм качила и кило, нямам корем, не ме сърби  Laughing (нали това са признаците), но реших все пак да започна, че да се включвам и аз в обсъжданията  Laughing Приятен ден на всички  Hug

# 29
  • Мнения: 393
Добро утро Simple Smile

И аз да се включа, че нещо се поизгубих. От няколко дни се каня да си оправя цветята за терасите, но днес май ще го направя -слънчице има и ще ми е много приятно Simple Smile

Аз нали преди седмица усетих бебенцето, ама все още не ме побутва осезаемо всеки ден и от време на време ми е едно такова леко смутно. Последния път го видяхме на 7.02 и сега до 12.03. ми се виждааааа много далеч.

за сутиените - бях писала. На Триумф - памучен, с класическа кройка, не е рязан, без подплънки и банели.

 за мазането - все още се мажа с един простичък крем Невен на Арома Simple Smile Ще видим кога ще о сменя. Предния път беше с Мама Дона. За Ема бях варила преди година зехтин на водна баня с цвят невен и отделно с цвят лайка. Страхотно беше - може и сега да си сваря Simple Smile

Блонди
- благодаря!   bouquet

Бюти
- в кой университет водиш лекции?

Общи условия

Активация на акаунт