Професионални серии за коса - 31

  • 54 510
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41
Feeling, не споря за керастаз, само споделям какво съм чела.  Hug
Но твоята коса изглежда много добре, така че нямаш нужда от някакво ударно възстановяване, поне на мен така ми изглежда. Аз говоря за наистина съсипана и късаща се коса.
И да ти се похваля, че ми дойде балсама на Джойко синичкия, едвам се удържам да не го изпрбвам довечера, но ще изчакам да ми дойде един друг шампоан.  Blush

# 31
  • Мнения: 0
Пандичка, момичета, извинявам се, ако звуча объркващо, но за първи път от години ( преди много я тормозех ) чувствам косата си такава и ми се ще да я подхраня. Наистина по принцип ми е нормална, но в момента е суха, от боите предполагам.  newsm78
Ако предлагате по-лека терапия от хидратация и протеин, ще съм много благодарна за конкретни продукти.
За Kerstase Bain Satin 2 разбрах, че е добър вариант. Peace
Ще ми се и друго да ми предложите... Praynig
И нещо за отнемане на обем, защото ми е в повече...

# 32
  • Мнения: 75
В тази връзка, ботокса преди или след боядисване се поставя.
Ботокс слагам след боядисване , но не в деня на самото боядисването.


В предната тема мисля, беше похвален хидратиращия шампоан на Афоджий, като наистина много хидратиращ, мислите ли , че за мен е подходящ?


Мисля , че ще ти хареса.
И още казваш ,че косата към момента ти е гъста , леко изтощена и желаеш приглаждане и омекотяване - помисли за финиш ....
Предложение относно други продукти - погледни серията Wella Enrich .Аз съм много доволна от подхранващия крем на Wella Enrich , шампоана , серума , за маската също писаха доволни момичета. За съжаление , в момента крема и шампоана не са налични в рибката.    
 

# 33
  • Мнения: 372
Feeling, не споря за керастаз, само споделям какво съм чела.  Hug
Но твоята коса изглежда много добре, така че нямаш нужда от някакво ударно възстановяване, поне на мен така ми изглежда. Аз говоря за наистина съсипана и късаща се коса.
И да ти се похваля, че ми дойде балсама на Джойко синичкия, едвам се удържам да не го изпрбвам довечера, но ще изчакам да ми дойде един друг шампоан.  Blush

 Hug

Благодаря ти за комплимента! На мен и най-малкия дефект ми се вижда огромен пропуск, стане ли въпрос за коса.   Blush

С нетърпение ще чакам да споделиш за балсама на Джойко. Направо ти завидях как се владееш - аз едва ли бих се удържала да не се пъхна веднага в банята.   Crazy

# 34
  • Мнения: 41
Ех, такава хубава коса, наистина трябва да и ТЪРСИШ дефекти.  Peace С просто око не се виждат. Изобщо в тази тема само хубави коси, но няма нищо чудно в това.   bouquet
Не ме питай как се удържам, единствено ме спира това, че не искам да го изпозлвам с шампоана абсолют и нямам никакъв финиш за коса в момента. Така че и да искам, няма как да видя пълния ефект.
Тези намаления на милкшейк са много примамливи, но е по 2.50 едно шишенце балсам, а за 300мл. пак идва 10 паунда, мисля утре да си поръчам голямата опаковка от ФУ.
Ти използвала ли си спрейчето/балсам на милкшейк и доволна ли си? Това нещо само заради аромата ще го поръчам.  hahaha

# 35
  • София
  • Мнения: 43
Вчера фризъорът ми каза, че от 1 февруари от Лореал са вдигнали малко цените на продуктите и едва ли скоро ще са намират някъде на старите цени
Взех си една ампулка Витамино колор - нея ли да сложа на първото миене след боядисване или по-добре ботокса (за първи път взимам витамино колор и още не съм наясно с действието му  Embarassed )

# 36
  • Мнения: 372
Не съм ползвала балсама без отмиване.
Ползвала съм млечната маска, протеиновата им терапия + олио шампоана, аргана и ампулите. До тук няма продукт, който да не ми е харесал.   Heart Eyes

Малките дози са наистина чудесно решение за неползвалите - тестваш, без да се "набутваш" много.   Peace

# 37
  • Мнения: 434
Тези малки разфасовки на милкшейк са ми много примамливи и на мен. Crazy Предвид,че нищо не съм ползвала от марката ще се възползвам да ги пробвам. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 71
Анч, благодаря за новата тема  bouquet

# 39
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
 Blush сега отворих Joico K-Pak Revitaluxe Bio-Advanced Restorative Treatment - много гъста консистенция - изненада ме; обещава да ми хареса, утре ще го пробвам  Blush

# 40
  • Мнения: 221
Чакаме отзиви със затаен дъх  Hug
Аз току що излязох от банята - пробвах хидратиращия шампоан + балсам на Афоджий. Blush

# 41
  • Мнения: 2 114
И аз ще се боядисвам утре с безамонячната на Matrix 3ка неутрални топли. Относно Вела Енрич специално на мен серията ми идва доста тежка , определено не е за мен, много тежка става косата ми от нея .

А за Златна Рибка , доколкото видях на Лореал проф. няма промяна в цените, а на Керастаз в маските малка разфасовка и шампоаните? Има ли други продукти,които да сте забелязали да са с променени цени?

# 42
  • Мнения: 372
Blush сега отворих Joico K-Pak Revitaluxe Bio-Advanced Restorative Treatment - много гъста консистенция - изненада ме; обещава да ми хареса, утре ще го пробвам  Blush

Ааа, не е честно така!    hahaha   Аз как ще спя тази вечер?!   Blush    Hug


Аз току що излязох от банята - пробвах хидратиращия шампоан + балсам на Афоджий. Blush

Първи усещания?   Flutter

# 43
  • Мнения: 372
А за Златна Рибка , доколкото видях на Лореал проф. няма промяна в цените, а на Керастаз в маските малка разфасовка и шампоаните? Има ли други продукти,които да сте забелязали да са с променени цени?

Маските на Керастаз от 56лв. са на 58лв.
Шампоана Архитект, за който стана дума - както на малката опаковка(от 35лв. на 38лв.), така и на еднолитровия(от 96лв. на 100лв.).
Еликсир Ултим - от 52лв. на 53лв.

Това е, което забелязах до момента.

# 44
  • Мнения: 0
aiki_ira,  какво е усещането от хидратиращия Aphogee? Много се чудя за тези продукти. Ще чакам с нетърпение да споделиш. Peace
Ще се радвам и да ми кажеш с каква коса си, за да сравня с моята.

Общи условия

Активация на акаунт