® Ebay - тема 78

  • 44 127
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 304
Може би наистина така трябваше,но пък съм дала началната цена...Как да обясня че е грешка Thinking Ще се чудят как съм искала да наддам с по-ниска от началната сума Confused Но благодарение на Горгона  мъките ми се решиха Hug Обаче ще зная занапред...

Няма значение, че е началната цена. Никой няма да пита, защо се отказваш.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Вместо запис, една рокля за подарък : http://www.ebay.co.uk/itm/BNWT-LADIES-DRESS-BOO-HOO-/18083311105 … c0a#ht_500wt_1202

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Записвам се в новата тема.   bouquet
Очаквам бельо за големия ми син и ако е хубаво утре като го взема ще ви го похваля.

# 18
  • Smallville
  • Мнения: 994
Вместо запис, да обърна внимание на съфорумката със столовете да гледа занапред освен доставката, да има и логото на Пейпал, защото с банков превод се оскъпява още покупката.

# 19
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
  bouquet за темата.

# 20
  • Мнения: 166
Да следя и да помоля Simple Smile
Може ли някой да ми препоръча надежден продавач на сребро?
Знам,че повечето продавачи продават ментета или посребрени бижута...
Търся мъжка гривна,моля ако някой има опит да препоръча продавач или поне някакъв критерий по който евентуално се познава колко е сребро среброто  Praynig

# 21
  • Мнения: 2 108
Записвам се и споделям последни покупки - мартонки Енерджи на сина ми, тениска Скоч и Сода пак негова и отново за него елек-грейка Пепе джийнс;

# 22
# 23
  • Мнения: 18
Вместо запис, да обърна внимание на съфорумката със столовете да гледа занапред освен доставката, да има и логото на Пейпал, защото с банков превод се оскъпява още покупката.

много благодаря,мислех,че всички ползват пейпал,въобще не съм и обърнала внимание на това.
А банковия превод от там е страшен-около 20е е за тази сума.

сега трябва да очаквам,че той ще прекрати сделката?-така ли,макар че може да получа - оценка
дори не му намерих адреса да се разберем лично
за сефте ми е,досега никога не съм купувала,но другия път ще се пробвам с по-дребно нещо

# 24
  • Мнения: 286
записвам се да обменяме информация

# 25
  • Мнения: 5 790
Да ги дадеш за благотворителност.

# 26
  • Мнения: 5 304
сега трябва да очаквам,че той ще прекрати сделката?-така ли,макар че може да получа - оценка
дори не му намерих адреса да се разберем лично
за сефте ми е,досега никога не съм купувала,но другия път ще се пробвам с по-дребно нещо

Долу на страница в обявата пише Frage stellen - за контакт с продавача. Пиши му.

# 27
  • Мнения: 88
Благодаря за темата  bouquet!!!

Аз да кажа, че си взех пратката от Г. и НЕ Е якето, за което ми върнаха парите Embarassed, ами е една пратка за приятелка, която е била изпратена на 20.02 и ми се струваше абсолютно невъзможно да пристигне за 2дни при положение,че продавача беше писал 3 до 5 дни за доставка.... Отпадна им скандала.... и между другото на пакета си имаше ID, но незнайно защо пак не беше отбелязана в УК!!!

# 28
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Благодаря за хубавата тема.
Ще следя и ще навлизам в  пазаруването от ебей  bouquet

# 29
  • Мнения: 18
сега трябва да очаквам,че той ще прекрати сделката?-така ли,макар че може да получа - оценка
дори не му намерих адреса да се разберем лично
за сефте ми е,досега никога не съм купувала,но другия път ще се пробвам с по-дребно нещо

Долу на страница в обявата пише Frage stellen - за контакт с продавача. Пиши му.

БЛАГОДАРЯ СЪРДЕЧНО Hug

Общи условия

Активация на акаунт