® Ebay - тема 78

  • 44 122
  • 756
  •   1
Отговори
# 375
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и на мен ми се сториха снайперите страшни в началото, но вече няколко търга спечелих с тях  Peace няма нищо страшно

# 376
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Кукумявче Hug

Ив, изобщо не се притеснявай от снайперите, за две седмици имам 25 спечелени неща благодарение на снайпера, всичко е ново на страхотни цени Wink

# 377
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Здравйте момичета и аз със въпрос за малко помощ.
Имам спечелен търг,продавача е от Хонг Конг пусна ми е тракинг номер ,но не зная къде да го проследя,ако някой може да удари едно рамо с лнк ще съм много благодарна  bouquet

Aia забравих да уточня пратката пътува със Въздушна поща от тук нищо не се получава препраща ме да избера страна,но не виждам Англия в списъка.

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 23:28 от desuri

# 378
  • Мнения: 217
Кукумявка под прикритие   bouquet  гледам да бягам от пик уик офертите, но ще проверя при Г как стоят нещата, сигурно ще е тежичко 7-8 кг и обемисто Hug а най-голямото притеснение е и аз да не взема нещо различно... от съединител за нашия модел кола Joy Joy Joy

# 379
  • Мнения: 125
Здравйте момичета и аз със въпрос за малко помощ.
Имам спечелен търг,продавача е от Хонг Конг пусна ми е тракинг номер,но не зная къде да го проследя,ако някой може да удари едно рамо с лнк ще съм много благодарна  bouquet

 http://www.track-trace.com/post

# 380
  • Мнения: 1
Здравейте, от скоро съм пристрастена към ибей и не съм наясно с някой неща, питанката ми е как се праща инвойс за пейпал? в случая аз трябва да платя,но търговеца незнае как да ми прати фактурата и аз незнам и стана една.... Shocked

# 381
  • София
  • Мнения: 31
Момичета, случвало ли ви се е такова нещо- на 14 съм ескалирала диспут в ибей за неполучена стока и уж до 16 трябваше да решат. Но на 16 са писали, че им трябвало малко повече време и да съм чакала отговор от тях. Е, чакам аз, ама днес е 20 вече, а те- нищо  Mr. Green
дали да не им пиша да ги подсетя? То пък всъщност нямам идея къде точно да им пиша с подсещанка да не ме забравят.
Много странна работа. Най-вече затова, че какво толкова му умуват като аз нищо не съм получила, мадамата не е дала тракинг или някакво доказателство, като се опасявам дари, че нищо не епратила.

# 382
  • Мнения: 2 558
Няма да те забравят, но кога ще решат само те си знаят. Яво водят кореспонденция с продавача и още не са уточнили кой, кога, какво  Tired

# 383
  • Мнения: 193
Здравейте.
Подвизавам се в ибей от години вече, но за първи път се набутах като новобранец. И то два пъти едно след друго  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Моля ви за помощ и съвет!!!!
Спечелих от немския ибей, от различни продавачи, два чифта дънки. Обаче нямат и двамата опция за плащане през пейпал, искат банкови преводи. Ужас. То тия комисионни са ужасяващи просто. Какво да направя, за да се откажа от артикулите и изобщо мога ли да го направя без да си навлека отрицателна оценка?
Какво ще ме посъветвате, освен да си отварям очите по-широко !

Дано не нахалствам прекалено, но се самоцитирам, за да попитам отново дали бихте могли да ми помогнете със съвет  Praynig Praynig Praynig

# 384
  • Мнения: 2 562
Привет на всички!
Пак допирам до вашите ценни съвети Hug Миналата седмица изпратих обратно на продавач от Англия един продукт(бях ви описала случая).Ако не ми върне  парите като каже че не е получил обратно пратката какво мога да направя?Да пиша на кастъмър съпорт или да обявя продукта за неотговарящ на описанието ,или и двете ThinkingПонеже пак писах на продавача,но нещо не ми отговаря Tired Моля за вашия безценен съвет...

# 385
  • Мнения: 495
Спечелих от немския ибей, от различни продавачи, два чифта дънки. Обаче нямат и двамата опция за плащане през пейпал, искат банкови преводи. Ужас. То тия комисионни са ужасяващи просто. Какво да направя, за да се откажа от артикулите и изобщо мога ли да го направя без да си навлека отрицателна оценка?
Какво ще ме посъветвате, освен да си отварям очите по-широко !

Единственият начин е да опиташ да пишеш на продавачите и да развалите сделката, те не са длъжни да се съгласят.
Евентуално, ако не платиш- рискуваш два страйка за неплатена стока. При три такива- аут от ebay.
Аз съм плащала стока от Германия с банков превод- свалиха ми кожата от гърба  Confused, при това ставаше дума за нещо около 30-40 Е цена.
От тогава не поглеждам и не отварям немския ebay- може и да има с paypal  плащане, но "парен каша духа".
Друг вариант да се измъкнеш от ситуацията не се сещам, пиши на продавачите и обясни човешки  Peace

Стискам палци да се наредят нещата успешно за теб Hug

# 386
  • Мнения: 182
Опитвам се д апродам една детска дреха, всичко мина по план,  пратиха ми смс-с код но после ми изписа verified your paypal е той уж е насторен.Влизам в Пей пал и като дам на verified ми изписва,че не може.От къде да го оправя?Или някъде да бутна ибей да дам,че е свързан.Нали до сега съм купува стоки, нямала съм никакви проблеми


Намерих от къде става, но ми изписва "We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card."
Ще провадавам явно в Продавалника Sad

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 10:27 от VENI ANGELOVA

# 387
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, от скоро съм пристрастена към ибей и не съм наясно с някой неща, питанката ми е как се праща инвойс за пейпал? в случая аз трябва да платя,но търговеца незнае как да ми прати фактурата и аз незнам и стана една.... Shocked
във профила във Пейпал има бутонче Request money и от там се прави инвойс-а, който ти праща на мейла  Peace

# 388
  • EU
  • Мнения: 164
Някой пускал ли е търг за пик-ъп неща  Thinking чудя се дали има смисъл търгът свършва утре, но гумите, които искам не са в Лондон и превозвачите от Бг ми искат по 1 лира на миля  От Лондон до адреса и обратно Crazy

ina_lemonСкоро правих превод до Германия през  Дбанк (бившата Търговска)  имат един списък Таргет2, ако банката в чужбина  попада в него цена е  5 евро .
другото условие е да имате сметка в банката с неснижаем остатък 20 евро, която можете да закриете след няколко дена и да си изтеглите парите без такси Peace

# 389
  • Мнения: 495
Скоро правих превод до Германия през  Дбанк (бившата Търговска)  имат един списък Таргет2, ако банката в чужбина  попада в него цена е  5 евро .
другото условие е да имате сметка в банката с неснижаем остатък 20 евро, която можете да закриете след няколко дена и да си изтеглите парите без такси Peace

Аз превеждах през бившата Пощенска, сега май е Райфайзен, беше преди 5-6 год. Може и да са се променили условията вече, но момичета в темата споделяха, че пак си е скъп превода до Германия.
А да, не беше от ebay, а от друг сайт купих, но за банково плащане смятам, че няма значение това.
Някой беше писал, че е помолил немски продавач да се регистрира в paypal,обяснил, че е безплатна регистрацията и по този начин беше си платил покупките без проблем.
Има варианти, но всичко зависи от добрата воля на продавача и смятам, че не е невъзможно да се стигне до решение.

Общи условия

Активация на акаунт