® Ebay - тема 78

  • 44 120
  • 756
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 125
Alokazia, сега чакаш отговор на офертата - или продавачът ще я приеме, или ще я отхвърли, а може и той да ти предложи друга оферта. Ако ти приеме офертата, си длъжна да купиш  Peace

# 406
  • Варна
  • Мнения: 433
Alokazia, сега чакаш отговор на офертата - или продавачът ще я приеме, или ще я отхвърли, а може и той да ти предложи друга оферта. Ако ти приеме офертата, си длъжна да купиш  Peace

Благодаря, а мога ли ако се забави много с отговора да я купя на тази цена, че времето ми е ценно, трябва ми за 16 април  newsm78

# 407
  • Мнения: 125
Мисля, че времето за отговор беше 48 часа, но по принцип отговарят по-бързо. Предполагам, че може да я купиш - продавачът едва ли ще ти се разсърди, че я взимаш по-скъпо, отколкото си оферирала  Simple Smile

# 408
  • Мнения: 1 602
здравейте! Имам изпратена пратка и продавача ми даде номер AH402768057GB за проследяване. Пратката е от началото на февруари, от сайта не ми дава никаква информация къде е, а пък не е пристигнала още при Габко. На някой да му се е случвало това с номер за проследяване? Или забавянето е при габко? 

# 409
  • Мнения: 125
здравейте! Имам изпратена пратка и продавача ми даде номер AH402768057GB за проследяване. Пратката е от началото на февруари, от сайта не ми дава никаква информация къде е, а пък не е пристигнала още при Габко. На някой да му се е случвало това с номер за проследяване? Или забавянето е при габко? 

Ако беше доставена, това щеше да е отразено в сайта на Ройал Мейл. Надявам се, че си пуснала диспут за неполучена стока

# 410
  • Мнения: 30
може ли някой да ме посъветва какво да правя:
Поръчвах един артикул, но по погрешка в началото на поръчката съм дала 2 бр. в крайна сметка платих 1. Получих го и всичко е ок, но сега получавам писмо за неплатения.. съвсем го бях забравила Blush

We have opened an unpaid item case for Water Lily 5 in 1 Magnetic Punch Multi-shaper punches.
 If payment isn't received by Mar-25-12, the seller may withdraw from the contract and you would no longer be entitled to receive this item. Additionally, an unpaid item may be recorded on your account, which could lead to your account being suspended.

Какво да правя? Трябва ли да го плащам #Crazy

# 411
  • София
  • Мнения: 423
Alokazia, сега чакаш отговор на офертата - или продавачът ще я приеме, или ще я отхвърли, а може и той да ти предложи друга оферта. Ако ти приеме офертата, си длъжна да купиш  Peace

Благодаря, а мога ли ако се забави много с отговора да я купя на тази цена, че времето ми е ценно, трябва ми за 16 април  newsm78
Аз така оферирах една Румба, но после докато чаках отговора размислих и направо я купих, защото се притесних, че ще я вземат преди мен, цената така и така беше примамлива. Жената си ми я прати и вече я ползвам, а моята оферта отпадна.

# 412
  • Варна
  • Мнения: 433
Alokazia, сега чакаш отговор на офертата - или продавачът ще я приеме, или ще я отхвърли, а може и той да ти предложи друга оферта. Ако ти приеме офертата, си длъжна да купиш  Peace

Благодаря, а мога ли ако се забави много с отговора да я купя на тази цена, че времето ми е ценно, трябва ми за 16 април  newsm78
Аз така оферирах една Румба, но после докато чаках отговора размислих и направо я купих, защото се притесних, че ще я вземат преди мен, цената така и така беше примамлива. Жената си ми я прати и вече я ползвам, а моята оферта отпадна.

Благодаря, приеха ми офертата и по тяхни данни вече са на път  Laughing Laughing Laughing

# 413
  • Мнения: 1 554
Здравейте,имам едно питане за посредник в Германия,фирма..,писна ми все да ме режат,че не пращат до Бг...Много ще съм ВИ благодарна ако ме насочите към посредник,фирма  bouquet

# 414
  • София
  • Мнения: 1 476
Здравейте,имам едно питане за посредник в Германия,фирма..,писна ми все да ме режат,че не пращат до Бг...Много ще съм ВИ благодарна ако ме насочите към посредник,фирма  bouquet

виж в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=442629.105

# 415
  • Мнения: 1 554
Благодаря  bouquet

# 416
  • Мнения: 12
Здравейте! Имам един въпрос. Днес при опита си по скайп да помогна на един приятел да си поръча едни барабани, аз цъках в моя профил, той в неговия. И не знам защо съм се заблудила, че трябва да ми се отвори отделна страница за да потвърдя плащането в пейпал. В крайна сметка той си поръча барабаните, а аз получих писмо, че след като ги платя веднага ще ми ги изпратят/тъй като имах малко пари в картата и добре че беше така/, та въпроса ми е трябва ли нещо да направя, да се свържа с продавача и да му кажа, че просто е станала грешка или да оставя нещата така. Дано да ме разбрахте! И ако трябва да му пиша, как става това, че нещо не се ориентирам.

# 417
  • Мнения: 125
mtg, трябва да се свържеш с продавача. Барабаните си ги купила, но не си ги платила. Пиши му, че си се объркала, извини му се, бъди мила и любезна и се надявай да отмени сделката. За да му пишеш - отиваш в My Ebay -> Purchase History -> там са ти барабаните и срещу тях има Contact Seller

# 418
  • Мнения: 12
Много благодаря за бързия отговор! Дано да се оправя.

# 419
  • Мнения: 96
Здравейте!

Някой знае ли какво означава абревиатурата RRP £25?

Общи условия

Активация на акаунт