Знаете ли кой е Кънчо?

  • 13 455
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 194
И това ли е най-подходящия начин да бъде поднесена тази информация  newsm09

Жалко!

# 16
  • Мнения: 3 479
Искам сега да се съберат всички Кънчовци в България и да заведат един иск за уронване на доброто име . Да им присъдят на всеки Кънчо в България по 10хил. лева и следващият път като тръгнат да пишат и разспространяват простотии да се замислят какво правят.


А представяш ли си, ако някой учител се казва Кънчо?

# 17
  • Мнения: 9 663
Коментар в един сайт:

"Очаквайте Том 2: Кънчовица"

 hahaha

# 18
  • Мнения: 2 052
Кой се е подписал като автор на тази образователно-поетична сага за поставяне на презерватив? Да бъде ангажиран за следващия ни конкурс за Евровизия, че текстът на тазгодишната песен отнесе много критики колко е проС. А тук имаме инспекционно-одобрени рими - незабравки.  Flutter

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Искам сега да се съберат всички Кънчовци в България и да заведат един иск за уронване на доброто име . Да им присъдят на всеки Кънчо в България по 10хил. лева и следващият път като тръгнат да пишат и разспространяват простотии да се замислят какво правят.


А представяш ли си, ако някой учител се казва Кънчо?
Нали. Колко ли подигравки ще отнесе тоя човек от хлапетиите.

# 20
  • Мнения: 9 483
По-голяма простотия не бях срещала скоро ooooh! (пуснах тъкмо тема по въпроса в детския..)
Red , и в градините ще се разпространява-принципно съм "за" ранно сексуално възпитание, ама точно този вид, форма и възраст-не ми се струват ни най-малко на място.

# 21
  • Мнения: 2 927
Joy Joy Joy
Ама и обясненията на РЗИ си ги бива. Изглежда никой от тях не е общувал наскоро с 14-15 годишни деца.

# 22
  • Мнения: 9 483
Joy Joy Joy
Ама и обясненията на РЗИ си ги бива. Изглежда никой от тях не е общувал наскоро с 14-15 годишни деца.

А с 4-5 да не говорим #Crazy

# 23
  • Мнения: 3 453
Ей, лигавите се вие, ама сериозна е работата. Кънчо, завалията, ще вземе да се гътне от тоз къртовски труд. Дайте една петиция да спретнем, да урегулираме почивните дни и отпуски на Къната, че току решил да абдикира.  Mr. Green
Сериозно, не мисля, че подценяването на децата е за добро.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 292
В момента Милен Цветков я обсъжда  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 170
При цялата ми многословност, Кънчо ме остави направо без думи!!!
 Shocked Shocked Shocked

# 26
  • Мнения: 40 950
Като махнем тази дивотия с детските градини (което е грешка според мен) нещата не са толкова зле. Може да е глупаво, ама пък ще стане популярно. А стане ли популярно ще се запомни. Защото съм сигурна, че преклено много тийнове, готвещи се за секс, не знаят точно как се слага презерватив.

# 27
  • Мнения: 5 710

Не мога да отворя брошурата, но и основните моменти са ми достатъчни

За детската градина "Ето нов презерватив вземи и отново всичко повтори!" лозунг  Shocked

Изобщо  Shocked Shocked Shocked

# 28
  • Мнения: 419
Искам сега да се съберат всички Кънчовци в България и да заведат един иск за уронване на доброто име . Да им присъдят на всеки Кънчо в България по 10хил. лева и следващият път като тръгнат да пишат и разспространяват простотии да се замислят какво правят.


А представяш ли си, ако някой учител се казва Кънчо?
Нали. Колко ли подигравки ще отнесе тоя човек от хлапетиите.
А децата, които носят това име?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 768
И за тях се сетих. Tired

Общи условия

Активация на акаунт