Семейство Бикови са "Женени с деца в България"

  • 15 514
  • 190
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 674
Няма такава тъпотия просто...
"Световния" продуцент да има много здраве.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 508
Разбира се, че превключих канала."Женени с деца" е култов сериал, какъв е смисълът да направиш абсолютно копие, но с български актьори, които на всичкото отгоре не играят по-добре. Вижда ми се абсолютна безсмислица, освен ако идеята е да привлекат публика, която не е гледала оригинала, в такъв случай може и да привлекат аудитория. Имитацията никога не е била проява на креативност и големи идеи, та защо и във филмовата индустрия да не е така.

# 47
  • Мнения: 205
ако ще и филанкишията да е участвал в изработването пак си е тъпо. А Стефания Колева по-скоро имитира Габи от Отчаяните съпруги. И аз смених канала отдавна Peace

# 48
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Смених канала и аз,пълно разочарование Tired

# 49
  • Мнения: 43
Не ми хареса.
Ако трябва да съм честна очаквах да е по-зле даже. Мисля, че имаме достатъчно талантливи наши сценаристи, че да трябва да преведем готов американски сериал.
Иначе Стефания Колева е чаровна както винаги, играе добре. Това определено не стига обаче.

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
Дидо, няма нищо лошо в имитацията, некадърна е лошата имитация. Изобщо не разбирам от какъв зор са се хванали точно с този сериал. Той е твърде силно обвързан с американската култура, на всичко отгоре актьорите и героите са толкова ярки, че всяко копиране е нелепо. Опитах да го гледам, но на петата минута вече ми ставаше досадно и сменях канала. Така три пъти, не е като да не съм му дала шанс. Не струва и това е!

# 51
  • Мнения: 1 211
Пълна простотия. Аз като човек, дето дава шанс на всички български сериали се изнервих за 10-тата минута и го махнах. Наистина, защо трябваше да е толкова буквално. Да бяха го пречупили през българската народопсихология, ама не.
Стефания и главният герой са супер сладури ама сериала не струва. Не мога да разбера, защо тази утвърдена актриса, с толкова опит и то след страхотният сериал "Тя и Той", се е захванала с това!!!

# 52
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Аз напълно бях забравила за него и си гледам аз талантите на България....  Mr. Green Mr. Green
Явно не съм изпуснала нищооо..  Peace

# 53
  • Мнения: 2 152
Гледах около 10 минути и ..... превключих.
Харесвам Стефания Колева,но не на всяка цена !

# 54
  • Мнения: 4 916
Ще се изразя възможно най-меко: слаба работа. По-добре да бяха пуснали старите епизоди.

# 55
  • Мнения: 12 674
Освен и аз да изразя разочарованието си. Тези дни ще гледам руския вариант. Дали и те са разрешили такъв боклук.

# 56
  • Мнения: 5 310
Пълна пародия и загуба на време.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 640
 Харесвам много Стефания Колева, и единствено тя игра забавно. Останалите рецитираха като в училищна пиеска, а главния герой ...не изглеждаше много главен, изобщо беше мнооого далче от Ал Бънди. Коцето от "Домашен арест" се доближава къде-къде повече.
И още нещо, имената на героите-  Цвети и Жоро, през цялото време ми се струваха не на място.

# 58
  • Мнения: 1 252
Защо трябва непременно да се сравнява? Имаме българска продукция - нека и дадем шанс.
Предпочетох Бикови пред безумието с талантите.

# 59
  • Мнения: 4 916
Сравняват продукцията, защото не е оригинална за България, а някаква форма на лиценз, при това бяха повторили едно към едно цели диалози.
Все едно да направят Досиетата Х с български актьори и оригиналните сценарии и диалози.

Общи условия

Активация на акаунт