Семейство Бикови са "Женени с деца в България"

  • 15 515
  • 190
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 417
Снимат български „Туин Пийкс”

http://www.blitz.bg/news/article/136672

# 181
  • Мнения: 329
Освен това, Ал и Пеги са някакви икони на американската поп култура, толкова са специфични и характерни, че не можеш лесно да ги пренесеш. А и не са се опитали да ги адаптират - с тази къща, и продавач на обувки, който кляка, за да мери обувките на жените... Изобщо не е БГ.

Кинче, в десятката! Според мен точно оттук тръгва провалът на българската версия - точно поради факта, че почива на абсурд. По-нататък е излишно да коментираме.

Снимат български „Туин Пийкс”

 Tired Егати, тия са решили да се изгаврят с любимите ми сериали.  Simple Smile

# 182
  • Мнения: 534
Ще снимат сериал в жанр мистерия   Thinking, журналистът просто е сложил бомбастично заглавие на статията  Laughing
Дано е прилична мистерийката  Wink, чак от класата на „Туин Пийкс” или 'Изгубени', едва ли  Laughing

 

# 183
  • София
  • Мнения: 6
Aз съм от простаците, на които филмът им допада. 
И актьорската игра, и другото, критикувано от некви псевдо-естети.

Дай Боже да сте поне мааалко равностойни в това, което се мъчите да работите (ако изобщо го правите), на тези  хора, които пресътворяват в български вариант  култовия сериал.

# 184
  • Мнения: 329
Ами аз мога да говоря от свое име - за другите не знам. Не омаловажавам труда на нашите актьори ни най-малко. Но когато си тръгнал да правиш нещо такова сравненията с оригинала са неизбежни. Е, както и да го увъртам, каквито и розови очила да сложа, нашите са просто жалка картинка пред истинските Ал и Пеги, децата - също.

# 185
  • Мнения: 2 680
Aз съм от простаците, на които филмът им допада. 
И актьорската игра, и другото, критикувано от некви псевдо-естети.

Дай Боже да сте поне мааалко равностойни в това, което се мъчите да работите (ако изобщо го правите), на тези  хора, които пресътворяват в български вариант  култовия сериал.

Амин.  bishop

# 186
  • Мнения: 170
....на тези  хора, които пресътворяват в български вариант  култовия сериал.

Амин.  bishop

 Laughing Wink

И разбира се, трябва да ги канонизираме за светци... Naughty ... Веднага Whistling

# 187
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Не омаловажавам труда на нашите актьори ни най-малко. ...

Особено ако трудът е такива зверски напъни да излезе нещо в резултат  Mr. Green

# 188
  • на село
  • Мнения: 1 028
Не знам за вас, обаче това  за мен е  направо несмилаемо  Tired

В последно време, като пусна наша телевизия и все се сещам за тая песен на Светльо Витков http://vbox7.com/play:eb70344a85


Тъжно е, тъжно...  Tired

# 189
  • Мнения: 12 674
Aз съм от простаците, на които филмът им допада. 
И актьорската игра, и другото, критикувано от некви псевдо-естети.

Дай Боже да сте поне мааалко равностойни в това, което се мъчите да работите (ако изобщо го правите), на тези  хора, които пресътворяват в български вариант  култовия сериал.

Мда, за съжаление много хора работят равностойно на гореупоменатите. Затова сме на туй дередже.

# 190
  • София
  • Мнения: 122
Все се чудя аз ли съм единственият човек , на който му е симпатичен сериала Laughing, общо взето да , явно. Трябва да отчета факта все пак, че оригиналът никога не ми е допадал кой знае колко(съжалявам , че ще прозвучи като богохулство в нечии уши), тоест не съм сляпа за добрите моменти и силните страни на героите, но нещо не ми съответстваше на естетическите възприятия на прима виста, самата преекспонираност ми идваше в повече. За бг варианта, според мен нещата стоят така, Стефания си играе много добре, Жоро Биков макар и да ми е симпатичен, бяга доста от образа за Ал Бънди и разбирам, че това е много дразнещо за един фен, дори и на мен ми е странен на моменти. Избора на децата не считам, че е възможно най-добрият предвид спецификите на ролите, но оттносително поносим. Относно съседите, играят зле, прекалено театрални са, особено Алекс Сърчаджиева. Извинявам се малко пространно, но така или иначе съфорумци не се избиват да пишат.

Общи условия

Активация на акаунт