Семейство Бикови са "Женени с деца в България"

  • 15 518
  • 190
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 974
Не е чак толкова лош сериала. Гледах и 4-те епизода, ще гледам и следващите. И какво като е копиран, то кое ли вече не е копирано!?

# 166
  • Мнения: 2 699
А, злоба... Чак пък Simple Smile
По-скоро искрено недоумение и съжаление.
"Женени с деца" е култов сериал, един от тези, заради които е възникнало понятието "култов".
Самата идея, да хванеш всичко от-до - декор, реплики, всичко, и да го преснимаш, е пълна глупост.

И понеже аз харесвам "Женени с деца", ми е леко обидно от тази разредена гаргара.

Имам лист с бъдещи творчески предложения за пишман-продуцентите на това нЯщо:
"Как се запознах с майка ви в България"
"Теория за големия взрив в България"
"Малкълм в България"

А когато пораснат за голямо кино, могат да се пробват с "Междузвездни войни в България". Могат да ползват новиханската си поляна за декор. В ролята на Учителя Йода - Жоро Мамалев.

# 167
  • Мнения: 4 533


Имам лист с бъдещи творчески предложения за пишман-продуцентите на това нЯщо:
"Как се запознах с майка ви в България"
"Теория за големия взрив в България"
"Малкълм в България"

А когато пораснат за голямо кино, могат да се пробват с "Междузвездни войни в България". Могат да ползват новиханската си поляна за декор. В ролята на Учителя Йода - Жоро Мамалев.

 Joy Ох... Благодаря ти, че ме разсмя, защото ми беше малко нещо смърцафърцано....

# 168
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
"Теория за големия взрив в България"

 Joy Joy Joy Ще ми бъде интересно да видя тоя български Шелдан,какво ще сътвори  Thinking

Още едно предложение може да добавим Приятели в България Crazy

# 169
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 161
"Теория за големия взрив в България"

 Joy Joy Joy Ще ми бъде интересно да видя тоя български Шелдан,какво ще сътвори  Thinking

Още едно предложение може да добавим Приятели в България Crazy
Кажи го направо "Авери". Laughing
Злобно или не,хич не ми хареса сериала.Нагласихме се ние пред телевизора в очакване на чудото,а то..някой както каза по-назад-напънала се планината,родила мишка. Wink
Стефания се справя добре,но този "Ал Бънди" а.к.а. Биков,е жив кахър.Изобщо много нереалистично направено.Вие сте го изкоментирали по-назад.Много по-удачно щеше да е вместо продавач на обувки,да го бяха цанили един общ работник.И каква е тая къща? Shocked Много тъпо.. ooooh!

# 170
  • Мнения: 329
За мен и Стефания Колева не се справя добре. Точно след като свърши нашата простотия превключвам на Бтв Комеди. И като видя оригиналната Пег, малоумността в погледа на Кели, от който избухвам веднага в смях, даже и думичка да не е казала... Ми нашите са някакви бледи подобия, жалки. Tired Изобщо не ми е смешно, няма нещо, което да ме накара да се усмихна дори. Репликите, вече всички сме забелязали, че са "прекопирани". Тогава до какво опират нещата съответно - актьорската игра. Изгледах и втората, и третата, и четвъртата, и петата ще гледам. Не за да давам някакви шансове, то е ясно вече за какво става въпрос, и мен ако питате, беше ясно още преди да е почнал филма. Самата идея да прекопираш един от най-успешните комедийни сериали и да го поставиш в уж български условия е кауза пердута. Това е филм-пародия на американския манталитет и народопсихология. Къщата на Бикови, поведението им и всичко останало стоят като кръпка, поставени в българска реалност. И кому изобщо е нужно! Все едно да има "Столичани в повече" в САЩ. ooooh! Същата работа.

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Влезнах да видя дали някой още гледа сериала, ама не, хихихи

# 172
  • Мнения: 2 699
Ама още ли го дават?
Ей, много са упорити тия от Нова  Mr. Green

# 173
  • Мнения: 970
Харесвам оригинала, гледам и нашия вариант, но всеки път се потрисам от актьорската игра, как някой не обясни на бг артистите, че е излишно това преиграване, викане и пози, по същата причина един бг филм не харесвам, то една драма, един патос и нищо нормално и естествено.

# 174
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Влезнах да видя дали някой още гледа сериала, ама не, хихихи

Нали им пречехме с нашите коментари... Thinking Очаквах едни хвалебствия,коментари,ма то пустощ тука newsm78

# 175
  • Мнения: 371
Вчера се опитах да ги гледам това чудо, ми неможах да издържа и 5 минути, егати и бозата ooooh!

# 176
  • Мнения: 4 916
...
Имам лист с бъдещи творчески предложения за пишман-продуцентите на това нЯщо:
"Как се запознах с майка ви в България"
"Теория за големия взрив в България"
"Малкълм в България"

...


Добавям предложения:


Досиетата Х в България
Убийства в Мидсъмър, Трънска околия
Ало, ало в България


# 177
  • Мнения: 5 694
Влезнах да видя дали някой още гледа сериала, ама не, хихихи

Нали им пречехме с нашите коментари... Thinking Очаквах едни хвалебствия,коментари,ма то пустощ тука newsm78
Не писане тук, не означава не гледане  Wink

# 178
  • Мнения: 1 253
Май самата идея е тъпа. Поне да бяха взели някой по-нов сериал, който не е въртян 100 пъти, например, Модерно семейство или нещо такова.
Освен това, Ал и Пеги са някакви икони на американската поп култура, толкова са специфични и характерни, че не можеш лесно да ги пренесеш. А и не са се опитали да ги адаптират - с тази къща, и продавач на обувки, който кляка, за да мери обувките на жените... Изобщо не е БГ.
Иначе съм за идеята да гледат и да се учат на основни правила на правене на сериали, нямам против лицензите по принцип.

# 179
  • Мнения: 5 647
Ал бънди и Пег няма как да бъдат имитирани. Те са уникални! С удоволствие ги гледам всяка вечер но Btv Comedy.

Не знам на кой е идеята за българския вариант, но аз не виждам нищо оригинално, нищо интересно. Все съм гледала тъпотии, ама това минава всички граници.

Общи условия

Активация на акаунт