Семейство Бикови са "Женени с деца в България"

  • 15 524
  • 190
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 525
В резултат от моите първи намерения, провалили се по време на излъчването на първата серия...снощи решително включих на Нова още преди 21. Част от домочадието се намръщи, че искали "талантите", ама ... надделях. Окупирах дистанционното и въдворих демокрация и равни права.
Обаче....
За кратко.
Люпене на семки, насилствено хилене...Само кучето ми хареса.
И освободих управлението на телевизора....и избора на програма.

# 136
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Тъкмо щях да питам,има ли сгрешил при натискане на дистанционното  Whistling  Joy Joy Joy

# 137
  • Мнения: 1 525
Ами...май само аз направих грешка.
Няма да я повторя. Освен ако много, много не ме предизвикате с коментари за филма  Joy

# 138
  • Мнения: 12 687
Все пак имаме участник опитал и с втората серия.   bouquet

# 139
  • Мнения: 1 525
Да не се окажа само аз  newsm78

# 140
  • Мнения: 5 696
 Grinning Аз пък го гледам вече втора поредна седмица /щото само толкова са минали/ и хич и не ме натоварва. Не съм имала големи очаквания от филма, съдейки от оригинала. Ще го гледам и следващата седмица  Peace
/Не съм част от екипа на сериала  Laughing - да си кажа да не ме обвини някой. Обикновен зрител съм/

# 141
  • София
  • Мнения: 62 595
ааа, и аз опитах с втра серия, но на петата минута смених канала. Много скучно, рецитират си репликите, а въпросната дъщеря по-скоро се опитва да изглежда умна, отколкото да следва идеята на героинята си. не става и това е!

# 142
  • Мнения: 1 525
Жалко.
За рекламата.
За нашите очаквания.
Дано кученцето са го наградили подобаващо!
Кой ще гледа 3-ти епизод  Joy

# 143
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Grinning Аз пък го гледам вече втора поредна седмица /щото само толкова са минали/ и хич и не ме натоварва. Не съм имала големи очаквания от филма, съдейки от оригинала. Ще го гледам и следващата седмица  Peace
/Не съм част от екипа на сериала  Laughing - да си кажа да не ме обвини някой. Обикновен зрител съм/
о и аз си ги гледам.
На мен пък ми харесва.

# 144
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Кой ще гледа 3-ти епизод  Joy

pepi_r  newsm47 Пепи,кажи гледала ли си оргинала,поне един епозод Thinking

# 145
  • Мнения: 111
Чак пък такова оплюване. Гледах го, забавен ми беше. Не го сравнявам с оригинала, нито пък се задълбочавам с глупости. Разтоварващо е. Е да, понякога рецитират, но в крайна сметка надали някой е очаквал холивудска класа в БГ условия.

# 146
  • София
  • Мнения: 62 595
е, да, бе, защо да не очаквам класа (Холивуд не е най-доброто)! Това да не е първият български сериал или първите български актьори и режисьори, че да няма добри примери преди тях! Стефания Колева може да играе, не е като да не може, ама и тя рецитира. Другите или не могат, иили режисьорът не струва. Което и да е, а най-вероятно и двете, качеството е лошо.

# 147
  • Мнения: 1 525
nevermind,
не сме го оплюли чак толкова. Кротко си споделяме. Ей тъй на, на следобедна раздумка.

# 148
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587

Ако ми беше, щях да го гледам. Напротив, хич дори не ме разтоварва с тези напъни на актьорите да заприлича на нещо диалога  Stop

# 149
  • Мнения: 5 696
pepi_r  newsm47 Пепи,кажи гледала ли си оргинала,поне един епозод Thinking
Гледала съм и .....?!? Дори си направих труда да ги сравня  Laughing. Ми да 1:1 са. Както казах - съдейки по оригинала не съм очаквала кой знае какво. По важното за мен е, че не ме натоварват. Рецитират ли, декламират ли все тая - за мен добре се справят. Е поне виждам, че не съм единствения им зрител и няма само заради мен да продължат да правят епизоди  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт