Семейство Бикови са "Женени с деца в България"

  • 15 520
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 0
Оф,разбрахме,че не ви харесва,разбрахме,че ви е навик да говорите едно и също,но айде спрете се вече,защото ставате вече нетърпими...влизам да гледам коментари по епизодите,а то само оплаквания...ясно е ,че не ви харесва,но най-добре ще е да коментират тези ,които го гледат... съжалявам,обаче не се стърпях... Tired

# 151
  • София
  • Мнения: 62 595
оплакванията и недоволството също са коментари и то точно по темата. Вероятно очакваш тази тема да е само за възхвала, но грешиш. Никой не е казал, че тук трябва да е фен-клуб и истерично да викаме "още, още, обичаме ви, не можем да живеем без вас".

# 152
  • Мнения: 12 681
Ама хич не ми хареса този филм.

# 153
  • Мнения: 0
Нищо не очаквам,но бивали 50 страници да се направят само "оф,ама как можеее,бла-бла!?"  Tired

# 154
  • Мнения: 9 232
Ама хич не ми хареса този филм.

и на мен
дадохме му пак шанс ...но до 15 мин. и трябваше да сменям канала иначе  Naughty даааа това е край и на двата нови сериала на НОВА

# 155
  • София
  • Мнения: 62 595
Нищо не очаквам,но бивали 50 страници да се направят само "оф,ама как можеее,бла-бла!?"  Tired

Бива, защо да не бива! Явно филмът това заслужава. Защо в темата за Столичаните няма петдесет страници с "оф, ама как можееее"? Може би е добре да си отговориш на този въпрос.

# 156
  • Мнения: 12 681
А истинският ми е любим. Мога да го гледам 18 пъти и не ми омръзва.

# 157
  • Мнения: 0
Нищо не очаквам,но бивали 50 страници да се направят само "оф,ама как можеее,бла-бла!?"  Tired

Бива, защо да не бива! Явно филмът това заслужава. Защо в темата за Столичаните няма петдесет страници с "оф, ама как можееее"? Може би е добре да си отговориш на този въпрос.
Злоба,не мисля,че има смисъл от 50 страници само от това колко не ни харесва сериала,че и втора тема да се отвори и там пак същото. На мен Столичаните не ми харесват,много са ми смешни и дебилни.Женените не ме разсмива,но ми е приятен за гледане. И ако трябва да избирам между дебилните столичани и този,който според мен е много по-свеж,избирам този.!

# 158
  • София
  • Мнения: 62 595
Никой  не ти е забранил да отидеш в тема за друг филм и да си изкажеш  мнението. Твърде лично приемаш нещата. не бой се, във втората тема ще останете само фенове! Ако изобщо има втора тема, обаче.

# 159
  • Мнения: 12 681
Ех, тая злоба. Не харесваш нещо - злоба. Мислете си, господа.

# 160
  • Мнения: 0
Никой  не ти е забранил да отидеш в тема за друг филм и да си изкажеш  мнението. Твърде лично приемаш нещата. не бой се, във втората тема ще останете само фенове! Ако изобщо има втора тема, обаче.
И това,ако не е злоба,не знам какво е  Mr. Green не,нищо не приемам лично,особено пък твърде лично  Mr. Green изказвам мнение и това е.

Ех, тая злоба. Не харесваш нещо - злоба. Мислете си, господа.
Специално за тебе - да.

# 161
  • София
  • Мнения: 62 595
Не, не е злоба! Дори съм много умерена и добронамерена към теб. Така като гледам какви са отзивите за сериала, нищо чудно изобщо да няма втора тема, защото такива като мен, дето не са го харесали, най-много да дадат трети шанс и окончателно да го отсвирят, и тогава в темата ще останат двама-трима верни фенове, които да пишат веднъж на петилетка.

# 162
  • Мнения: 0
Не, не е злоба! Дори съм много умерена и добронамерена към теб. Така като гледам какви са отзивите за сериала, нищо чудно изобщо да няма втора тема, защото такива като мен, дето не са го харесали, най-много да дадат трети шанс и окончателно да го отсвирят, и тогава в темата ще останат двама-трима верни фенове, които да пишат веднъж на петилетка.
Щом казваш...

# 163
  • София
  • Мнения: 62 595
Ми, казвам, я! Ти не си ме виждала злобна!  Simple Smile

# 164

Общи условия

Активация на акаунт