Запитване относно раждането и вагината

  • 27 650
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Ама ако знаеш как ще изглежда корема ти - ужас, провиснал, не иска да се прибере, дори и след упражнения. Може да ти се появи целулит гаден и задникът ти да си остане голям, че и стрии и т.н. А пък гърдите ти - още от бременността розовите зърна стават кафяви, после дори да не кърмиш, пак си провисват малко. Мислиш ли, че приятелят ти ще одобри и това. Така че съветът ми е, за по-голяма сигурност вместо да се мориш да забременяваш и да са разваряш фигурата, по-добре си осинови едно дете.

Не само, не само. По време на бременността ти се появят косми на корема, а след раждането започва яко да ти капе косата.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: X
леле малееееееееееееее  Shocked Shocked Shocked

Май е по-добре да си правиш секса, докато не проумееш, че едно дете е по-важно от разширена вагина.

 hahaha hahaha
както всяка бременност протича различно при всяка жена, както и всяко раждане е строго индивидуално, преполагам така и вагината й (ако се променя) се променя различно  Laughing ..

Последна редакция: ср, 07 мар 2012, 17:13 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 309
Май е по-добре да си правиш секса, докато не проумееш, че едно дете е по-важно от разширена вагина.

Подкрепям!
Ние с моя човек, толкова дълго очаквахме хубавата новина, че сега въобще не се и замислям, дали секса след това ще е по хубав или по лош! За мен едно раждане не би трябвало да повлиява на интимните отношения между мъжа и жената! Разбира се в началото, ще се подходи по внимателно, но ако има охлаждане в отношенията, заради това, че вагината ми се е разширила или там нещо подобно, то явно не сме един за друг с човека до мен и ще се зачудя защо изобщо съм създала дете с   него!

# 18
  • Мнения: 2
Благодаря на тези, които ми отговориха човешки! А колкото до тези, който си мислят, че темата е "пързалка" и се нахвърлиха да хапят, техен си избор, но грозно изглежда подобно отношение погледнато отстрани.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 121
ами....аз родих вагинално, нищо не ми е оребрено(съжалявам но  от тази част направо ме избива на хилеж, не заради теб, а заради този, чиито болен мозък го е родил, че и публикувал някъде), секса е по-хубав от преди....
разбира се никой не може да ти даде гаранции за нищо, т.е. тялото изобщо се променя малко или много от бременност, раждане, кърмене, но ако беше такава драма, никой нямаше да ражда нали? пък хората си продължават щастливо съжителстване и сексуване и след едно дете, че и второ, трето и пето правят понякога Wink

# 20
  • Мнения: 7 987
Мисля, че ти е рано още за дете. След време ще го искаш толкова много, че изобщо няма да ти пука дали ще ти се промени нещо или не.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 217
....и да си призная честно това ме плаши и то много. Плаши ме защото секса с приятелят ми е перфектен, и определено и двамата не искаме този факт да се променя, но май за жалост това ще стане, и то ще се промени към по-лош и непълноценен и за двама ни, след раждането на детенцето ни.

Това са глупости. На повечето жени сексът им става по-хубав. А ако с приятелят ти така се тревожите за това отсега, появата на дете и промените във вагината ти ще са най-малкият ви проблем като двойка родители.....

# 22
  • Мнения: 3 248
Какви категорични изказвания от страна на авторката!  Shocked Щял да стане по-лош сексът със сигурност, от къде пък си толкова сигурна? Странно, защото при нас е по-хубаво. Родих вагинално, с шевове и епизиотомия, но сега всичко си е съвсем възстановено. Мъжо казва, че не усеща разлика в широчината или "оребреността"...  Shocked Една майка мисли първо за бебето си...

Първо, още не си и бременна. Продаваш коня, а имаш само една подкова, както в "Конят на Ал. Македонски"...

И през бремеността настъпват промени в тялото, цялото, не само влагалището. Може да ти се гади, да ти се подуят крайниците, да имаш киселини, да получиш гъбички, няма да ти е толкова до секс. Или пък приятелят ти да не ще заради големия корем. Пък недай Боже да има някакво усложнение и да трябва да лежиш с пълна забрана за секс. Не казвам, че ще се случи, просто това са възможни състояния по време на бременност! Дали ще е краят на света? Не се знае как ще ти подействат хормоните. Може пък и да ти се прави много секс...

Някак си секцио, за да не се разшири и "оребри" вагината, ми е малко странна причина. Но всеки сам си решава... Замислете се какво значи да имаш дете! Със секцио вагината ти може и да не се промени, но ти ще се промениш след раждането. Ще си майка. Първо ще те боли операцията, ще ти е трудно да се движиш, надали ще ти е до секс, докато не си се възстанови корема... Но най-вече ще трябва да се грижиш за малкото човече. Ще трябва да го храниш (не казвам кърмиш, защото жени като теб не кърмят, ще им се развалят циците...  Shocked ), да го повиваш и преобличаш, да го успокояваш заради колики или зъбки, нощем също. Ще си уморена и недоспала, може и да не ти се прави секс чак толкова често, поне първите месеци. Ще се и случи да сте в най-разгорещения момемт и бебенце да се събуди и да ревне с всичка сила. И тогава какво? Надали ще го оставите да си реве...  Shocked Просто с появата на едно дете, вагината ти ще претърпи най-малка промяна!

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 11:39 от Епона

# 23
  • Мнения: 7 987
А да, пък да не говорим, че аз откакто забременях, изобщо не ми се прави секс. Simple Smile Да не говорим пък, че ако случайно имаш някакъв проблем с бременността, секса може да ти е абсолютно забранен.
Абе общо взето - порасни!

# 24
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Еее,вие съвсем ще откажете момичето да става майка  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 44 121
ами ако това са по-важните неща, по-добре да поотложи момента до  тогава, докато се почувства готова за всички промени, които могат да настъпят с тялото и живота й.

# 26
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Еее,вие съвсем ще откажете момичето да става майка  Joy

O, определено не й е време сега.

# 27
  • София
  • Мнения: 933
Кои сте вие че да съдите хората ? Този сайт е отворен за всякакви въпроси ,човек да може да научи нещо полезно,  а не да се държите по този начин.... Всяка жена знае ,че връзката между мъжа и жената е най- важна за да е щастливо детето и за всяка една връзка секса е важен! Какъв ви е проблема, като раждаме деца ,трябва да не мислим за себе си ли?! Вместо да подкрепим момичето и да му обясним човешки ,вие нападате като да не споменавам какво!
Вие не сте ли били уплашени ? Какви не въпроси съм виждала тук !

# 28
  • София
  • Мнения: 44 121
Не за секса не съм била уплашена никога;)

Първо, има чудесни отговори обяснения вече....
Иначе за мен -а ко хората се обичат и уважават, както и каквото и да им се промени по телата, те секс ще си правят, ще се нагодят към новостите и всичко ще е прекрасно, ако нещо им куца в отношенията, сигурно и най-малкото ще им е пречка.
 Тялото така или иначе  и с деца и без деца се променя, така че наистина точно това никога не ми е било страха, най-искренно за цялата си бременност никога не ми е минало през ума...олеее какво ще се случи сега с вагината ми....някак ...има по-важни неща от това.

# 29
  • Мнения: 615
Ами родих две деца вагинално, и нямам "оребрение"  Rolling Eyes  Mr. Green , нямам проблеми в секса, но пък изпитах два пъти най-голямото щастие - да стана мама  Peace

Общи условия

Активация на акаунт