Запитване относно раждането и вагината

  • 27 759
  • 171
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 18 023

Аз не съм раждала ,но от всичко което чета си правя извода  ,че секса след раждането се
променя - за едни става по-добър ,а за други точно обратното . newsm12

Не е задължително, но ако се промени независимо в каква посока, не мисля, че е заради няколко стрии или промяна на "фи-то", по скоро причината е в промяната на начина на живот. Peace

# 76
  • Мнения: 7 988
Никога не съм се замисляла какъв ще е секса след раждането.

# 77
  • Мнения: 57
много много не се замисляй,ще видиш като родиш,резултатът винаги е лош.Затова има пластични операции на вагината

# 78
  • София
  • Мнения: 6 477
много много не се замисляй,ще видиш като родиш,резултатът винаги е лош.Затова има пластични операции на вагината
Е, ако се роди със секцио тогава проблема е никакъв! Wink

# 79
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Аз пък знам от жени,родили две деца,че изобщо няма промени във влагалището,мъжете им са казали,че  е същото.Така,че явно при всеки е различно  Peace .

# 80
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 882
много много не се замисляй,ще видиш като родиш,резултатът винаги е лош.Затова има пластични операции на вагината

Извинявай, то колко вагини си виждала, че да правиш такива генерални изводи?

# 81
  • Мнения: X
много много не се замисляй,ще видиш като родиш,резултатът винаги е лош.Затова има пластични операции на вагината
ехее, чак пък  Naughty

# 82
  • Мнения: 1 402
Не е вярно, че резултатът е лош винаги, аз бях с епизотомия, много шевове и "резултатът" ми си е много хубав  Simple Smile.

# 83
  • Мнения: 20
Да си кажа честно и аз по време на бременността и преди това бях малко уплашена какво ще стане след раждането със секса.... Дали ще ме иска все така мъжа ми или ще охладнее.... Като резон за това бяха няколко неща:
На една моя бивша колежка мъжа й изневеряваше. Тя обясняваше, че е започнал след раждането на детето им. После баща и той изневеряваше на мама, и то от след мен (сиреч след раждането).... и колко ли не такива около мен семейните двойки ми обясняваха..... И аз преди да забременея все си мислех какво ще правя като родя, честно казано направо се ужасявах...
После един ден теста за бременност взе, че беше положителен, мноооогооооооооооооо се зарадвах, не го бяхме планували, дори не си бяхме мислили за бебе, ама то си дойде. Тогава хич не ми пукаше как ще е секса и тем подобни  Grinning
Да, ама по време на бременността мъжът ми по едно време ме ме беше побъркал.... В смисъл аз умирах почти през цялата бременност за секс, а той точно обратното... Понякога се чусвах все едно го изнасилвах  Laughing Laughing Laughing
Е, ето тогава .... колко съм си поплакала, мислех си край, явно и ние ще сме като другите.... явно и аз ще си деля мъжа с някоя *****..... Cry Cry
Споделих един ден с него, че чувствам, че тези дни като че страни от мен и т.н. ...... Той ми отговори, че просто се чувства малко странно да прави секс с мен и детето ни да е в корема ми...
Така ме пооспокои малко.
Сега честно казано секс е последното, за което мислим. И двамата сме млади родители и никой, ама никой не ни помага и всичко ни се струва като "мисията невъзможна" - къпане, памперси, ядене..... (свикнах малко де  Sunglasses)
Родих с епизиотомия и доколкото разбрах първите няколко пъти са малко болезнени, но пък то и раждането болеше, ама като видях бебчо честно казано забравих  всичко  Heart Eyes
Исках да кажа, че е възможно да се страхуват жените, но в момента, в който забременеят, като че ли всичко се променя  Grinning Grinning Grinning

# 84
  • Мнения: 57
Хе хе кой виждал кой не виждал и т.н..А вие виждали ли сте да зее дупка ,а.Да дупка 3 см.Е аз съм виждала.И ако мислите ,че секса ще е същия с тая дупка вместо някоя прасковка е то грешите.

# 85
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 882
Не знам. В тази тема май всички сме раждали, а не видях някой да се е оплакал. Ако твоята дупка зее, това не значи, че и на останалите ще е така. Не прави прибързани заключения за чуждите дупки. Naughty

# 86
  • Мнения: 57
Е слава богу моята не зее.Но на някой зеива там е проблема.Аз правя и упражнения за стягане и айде да не ти обяснявам и да си правя реклама какво мога да правя.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 18 023
Е слава богу моята не зее.Но на някой зеива там е проблема.Аз правя и упражнения за стягане и айде да не ти обяснявам и да си правя реклама какво мога да правя.

Упражненията помагат само за тонуса, ако има пролапс, трябва пластика.

# 88
  • Мнения: 57
Ей един човек да разбира.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 18 023
Ей един човек да разбира.

Ами не мисля, че останалите не разбират. Пролапс се получава при много малък процент родилки, така че е по-скоро изключение.

Общи условия

Активация на акаунт