Запитване относно раждането и вагината

  • 27 761
  • 171
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 402
Какви теми се пускат само Grinning, циците ми да не провиснат, вагината ми да не се разшири, пък корема не знам си какво, пък зърната да не се изкривят от кърменето, ами недейте ражда тогава бе момичета, пазете си телата хубавки и стегнати, само че нали знаете, че в един момент от живота така или иначе ще провиснете, още няма човек, който да е останал вечно млад.  Laughing

# 121
  • Мнения: 403
Какви теми се пускат само Grinning, циците ми да не провиснат, вагината ми да не се разшири, пък корема не знам си какво, пък зърната да не се изкривят от кърменето, ами недейте ражда тогава бе момичета, пазете си телата хубавки и стегнати, само че нали знаете, че в един момент от живота така или иначе ще провиснете, още няма човек, който да е останал вечно млад.  Laughing


Е как бе виж Лили Иванова  Laughing hahaha


Родих два пъти и мечтая да родя още веднъж... Не ми пука кое как се обезформя с малко усилия фигурата може да се възстанови... А който не ме харесва да се обърне на другата страна и да не ме гледа  newsm08

# 122
  • Мнения: 1 310
Е, к'во? Вагината и може да е пресъхнал кладенец, ма е стегната. smile3532

# 123
  • Мнения: 403
Е, к'во? Вагината и може да е пресъхнал кладенец, ма е стегната. smile3532


А за там не знам  Joy  стегната ли е, не е ли  Laughing

# 124
  • Мнения: 1 310
Щом не е раждала, според логиката на авторката и някои постове тук, стегната е и още как. Whistling

# 125
  • Мнения: 403
Щом не е раждала, според логиката на авторката и някои постове тук, стегната е и още как. Whistling

Да, да по тази логика е така, ама
 
в един момент от живота така или иначе ще провиснете, още няма човек, който да е останал вечно млад.  Laughing


По този повод споменавам Лили Иванова  Laughing

# 126
  • Мнения: X
много мразя да се пускат теми и авторите да си бият шута  Mr. Green

# 127
  • София
  • Мнения: 6 477
По темата с трите  и повече деца, незнам жените от ромски произход как са като раждат по 13-14 - 20 деца....
Мислиш ли, че на десетото дете не е лекинко хлопаща изотдоле? Вярвай ми, разрширена е и още как!Това са си мускули, които се разтягат в един момент доста крайно и всеки път прибирането става по-трудно - пише го в учебниците по физиология.
Сега нали в Щатите точно тази мода настъпи - лазерно подмладяване на вагина! Даже и тук има клиника, която го прави! Така, че който се притеснява от промени в тази част, пластичната хирургия е помислила за всичко  Wink Wink Wink Wink

# 128
  • Мнения: 2 469
Съгласна съм,че няма нищо по-хубаво от това да си имаш деца,но не виждам нищо лошо една жена да се притеснява от промените,който ще настъпят в тялото й след раждането. Simple Smile

# 129
  • Мнения: 6 274
Моргана, устата мускул ли е?!
Нея, за разлика от вагината я употребяваш ежедневно.
Разхлопала ли ти се е?!
Ами сърцето?
Мускул ли е?
Работи денонощно, без почивка, през целия ти живот.
Разтяга ли се?!
Има ли лазерни корекции за уста?!
А за сърце?!
По вашата логика жени с по 3- 4 операции секцио, би трябвало да са с провиснал шкембак до земята, така ли?!
Понякога ме изненадвате с начина си на мислене, честно!

# 130
  • Мнения: 5
Моргана, устата мускул ли е?!
Нея, за разлика от вагината я употребяваш ежедневно.
Разхлопала ли ти се е?!
Ами сърцето?
Мускул ли е?
Работи денонощно, без почивка, през целия ти живот.
Разтяга ли се?!
Има ли лазерни корекции за уста?!
А за сърце?!
По вашата логика жени с по 3- 4 операции секцио, би трябвало да са с провиснал шкембак до земята, така ли?!
Понякога ме изненадвате с начина си на мислене, честно!
Да,права си устата е мускул и всеки ден я ползваш,  ноооо ..ще ти дам един пример с диня да речем средно голяма 3кг. вкарай си я в устата и стой с нея около 1 час (а понякога раждането трае с дни)и ела после да ти видя устата  Joy

# 131
  • София
  • Мнения: 6 477
Джуличка, след третото секцио докторите съветват да няма повече понеже риска расте. Вземи малко да прочетеш физиология преди да правиш такива злъчни коментари.
И да, сърцето е мускул, който е по-особен от всички други. И ако не знаеш, да ти кажа -  сърцето също се уголемява и тогава работи зле и се появяват сърдечно-съдови проблеми.
А и ако си се поинтересувала по въпроса сигурно си разбрала, че може и след една бременност да се получи т.нар. "престилка" на корема - преразтягане на коремните мускули, които по линията от пъпа надолу се разделят и това се коригира с абдоминопластика!
Мен пък ме изненадвате с такава тотална неграмотност за човешкото тяло!

# 132
  • Мнения: 403
Джуличка, след третото секцио докторите съветват да няма повече понеже риска расте. Вземи малко да прочетеш физиология преди да правиш такива злъчни коментари.
И да, сърцето е мускул, който е по-особен от всички други. И ако не знаеш, да ти кажа -  сърцето също се уголемява и тогава работи зле и се появяват сърдечно-съдови проблеми.
А и ако си се поинтересувала по въпроса сигурно си разбрала, че може и след една бременност да се получи т.нар. "престилка" на корема - преразтягане на коремните мускули, които по линията от пъпа надолу се разделят и това се коригира с абдоминопластика!
Мен пък ме изненадвате с такава тотална неграмотност за човешкото тяло!

След 10 раждания да може и да има някакво разширение, но едва ли след първото раждане ще си разшерена или пък камо ли след секцио. Другото, което е след като циганките могат да раждат по 20 деца без никакви, ама никакви проблеми, значи едва ли става чак толкова широко колкото казваш. Естествено винаги може да има "изненади".
Относно "подмладяването на вагината" в по преден пост бях написала, че вагината се променя и с напредване на възрастта, това е неибежно.
Кати Мелуа Организма на жената е създаден за раждене на деца и за фазите след това, устата на никое човешко същество не е пригодена за лапане на диня от 3 кг., ако беше със сигурност след поемането й за един час сигурно щеше да се свива. Все едно питона като лапне цял елен после да не си възвръща старата форма. Кой за каквото е създаден! То си е природа  Grinning

# 133
  • Мнения: 6 274
Мама Барбарон -   bouquet
Изпреварила си ме, точно това щях да кажа.

Моргана, докторите не препоръчвали?
Кои доктори, българските ли?!
Щото ирландските доктори биха се смяли на това.
Или сигурно са неграмотни и не са чели нищо, свързано с физиологията на човешкото тяло.
Имам приятелка, ирландка, която ражда нормално първото си дете, с тегло повече от..., 6 кикограма!
Заради изключително тежкото раждане, всичките следващи пъти жената ражда със секцио.
Има общо 7 деца, раждани всяка година по едно.
На въпроса ми не е ли опасно, ме изгледаха като паднала от Марс и ме попитаха кое точно да е опасно?!
Колкото до сърцето, пак си ги изсмукваш от пръстите фактите!
Имало било разширяване на сърцето!
Има, да, но това НЕ СЕ случва при всеки един човек, а е по- скоро рядкост.
Нима не всички сърца работят нон стоп?!
Или може би някои си взимат почивен ден, да не се претоварват.
Изобщо, можем да си чешем езиците/клавиатурите до сутринта, но реалността е такава - вагината НЕ СЕ разширява при абсолютно всички жени, само защото са раждали!
Ако това се случи, то е строго индивидуално и проблемът със сигурност не е в нормалния, физиологичен процес, наречен раждане!

# 134
  • София
  • Мнения: 6 477
Джуличка, не ми се спори и не знам на каква възраст си, но вярвай ми над 65 години нормална големина на сърцето е рядкост! Всекидневно се сблъсквам с пациенти с ей такива сърца и не е рядкост!
Ирландия е строго католическа страна, нормално е да поощряват раждането до откат! Най-малкото раждане всяка година със секцио е безумие щото може да стане руптура на матката на мястото на щева! Но католицизма не прощава - раждане до смърт, такава е религиозната доктрина!
Не ми се спори, просто защото няма сми! Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт