Запитване относно раждането и вагината

  • 27 757
  • 171
  •   1
Отговори
# 150
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 142
Мислила съм,да,ама все пак и деца искам,тоест кел файда от мислене. Grinning

# 151
  • Мнения: 1 310
Именно. За това си говорим. Просто и на мен ми звучат незрели тревогите и притесненията на авторката и подобни.

# 152
  • Мнения: 205
Виж, мен не ме интересува, ако ще да си я научила да плете на една кука.
Ти каза лафа на годината! smile3532 Вече съм ти фен! Laughing
 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20

Не лъжете жената - разбира се, че промяна има, даже след секцио вагината се уголемява многократно. Истината е, че след раждане мъжете спират секса изцяло с жените си - просто защото то не е секс след всички тези разширения и оребрения . Защо мислиш в арабския свят мъжете имат по много жени?!
Защото могат да си го позволят smile3532
Много забавна тема. Надмина всичките ми очаквания Mr. Green

Джуличка, не ми се спори и не знам на каква възраст си, но вярвай ми над 65 години нормална големина на сърцето е рядкост! Всекидневно се сблъсквам с пациенти с ей такива сърца и не е рядкост!
Ирландия е строго католическа страна, нормално е да поощряват раждането до откат! Най-малкото раждане всяка година със секцио е безумие щото може да стане руптура на матката на мястото на щева! Но католицизма не прощава - раждане до смърт, такава е религиозната доктрина!
Не ми се спори, просто защото няма сми! Хубава вечер!
Е то едно си знае баба, едно си бае, а всеки лекар- както са го учили. За руптура на матката може, но лекарката ми в Англия направи ей такива очи  Shocked като й казах,че моята мила приятелка е родила с цезарово, заради това,че 1вото й дете е родено с цезарово сечение. И,че на кумата ми сега препоръчват такова, заради проблеми с очите. Само си намести очилцата с немалък диоптър и каза,че е родила 3 деца над 4 килограма нормално и още вижда. За протокола средна женица съм и моето дете беше над 4 килограма и 57 см. Дали нямаше да съм задължително секцио в България?

Джуличка, след третото секцио докторите съветват да няма повече понеже риска расте. Вземи малко да прочетеш физиология преди да правиш такива злъчни коментари.
И да, сърцето е мускул, който е по-особен от всички други. И ако не знаеш, да ти кажа -  сърцето също се уголемява и тогава работи зле и се появяват сърдечно-съдови проблеми.
А и ако си се поинтересувала по въпроса сигурно си разбрала, че може и след една бременност да се получи т.нар. "престилка" на корема - преразтягане на коремните мускули, които по линията от пъпа надолу се разделят и това се коригира с абдоминопластика!
Мен пък ме изненадвате с такава тотална неграмотност за човешкото тяло!

След 10 раждания да може и да има някакво разширение, но едва ли след първото раждане ще си разшерена или пък камо ли след секцио. Другото, което е след като циганките могат да раждат по 20 деца без никакви, ама никакви проблеми, значи едва ли става чак толкова широко колкото казваш. Естествено винаги може да има "изненади".
Относно "подмладяването на вагината" в по преден пост бях написала, че вагината се променя и с напредване на възрастта, това е неибежно.
Кати Мелуа Организма на жената е създаден за раждене на деца и за фазите след това, устата на никое човешко същество не е пригодена за лапане на диня от 3 кг., ако беше със сигурност след поемането й за един час сигурно щеше да се свива. Все едно питона като лапне цял елен после да не си възвръща старата форма. Кой за каквото е създаден! То си е природа  Grinning

Ей, аз си мислех да раждам до десет......но май си промених мнението и ще бъдат само 5.... newsm78
Освен това определено няма да лапам 3 килограмови дини.....вече.... Даже взех да се чудя от фелацио дали не се разтяга устата или сме създадени за това? Mr. Green

...даже след секцио вагината се уголемява многократно.

 Shocked, не думай!
Как става това?

Моята вагина си е същата след секциото, аз поне разлика не намирам. Хем бях с пролапс на едната влагалищна стена, защото бебето беше едро, а матката и вътрешният таз много малки.


Лъжеш, за да прецакаш и други да се минат да раждат и после да им скапеш секса?!
Боже,Боже!!! Как се прецаках да раждам нормално! Joy Joy Joy Прости ми,че споменавам името Ти напразно Laughing

Последна редакция: вт, 10 юли 2012, 16:19 от AnMary

# 153
  • Мнения: 46 572
Преди да  забременеете мислехте ли какво ще стане с вагината ви по време и след бременността?
Би ли ви разколебало да имате деца, ако ви кажат - да 100% ще се разхлабиш, ще получиш пролапс и още подобни дивотии? Crazy

Да, мислила съм. И смятам, че всяка жена трябва да го знае, това са съвсем нормални физиологични промени след раждането. Не са ме отказали, но и не виждам защо трябва да си затваряме очите и да се отричат.

kotence777, секцио и в България не се препоръчва при висок диоптър, това са градски легенди. Препоръчва се при високо налягане на очните дъна, а това може да е и при нисък диоптър.


......със сигурност няма да е евтино, ама ще събирам парички, че последиците са кофти  Sick.

Няма нужда, поема се от касата.

# 154
  • Мнения: 6 274
Още ли я дъвчете тая... хм, тема?  Mr. Green
Направо я разчекнахте, да му се не види.
Темата де.   Laughing

# 155
  • Мнения: 139
Гледам и не вярвам на ушите си.  ooooh!
Но всъщност като се замислих, реших да попитам вече раждалите по естествен път - след кое раждане започват "Монолозите на вагината"? Най-сериозно питам, важно ми е да знам, преди да се реша да забременея Joy Joy Joy

# 156
  • София
  • Мнения: 44 245
за най-сигурно не се занимавайте с раждания, колко деца чакат да ги осиновят, хем вагината   неоребрена и без изпадали вътрешности, хем детето е на линия.

# 157
  • София
  • Мнения: 39 831
kotence777, обръщала съм ви вече внимание на прекрасния бутон Използвайте го. Следващият път няма да си правя труда да пиша отново, мненията ще бъдат изтрити.

# 158
  • Мнения: 6 274
Не схващам за кое точно да уелкъм- ва АнМари, но здраве да е.

Ангелче - жеУезна, както винаги.

Колкото до монолозите на вагината, аз не мога да дам мнение.
Моята предпочита предимно диалози, основно с лице от другия пол.
Но пък би ми било интересно да прочета за такива, водещи монолози.  Whistling

# 159
  • Мнения: 4 569
......със сигурност няма да е евтино, ама ще събирам парички, че последиците са кофти  Sick.
Няма нужда, поема се от касата.
Кое се поема от касата? Вагинопластиката ли?  Simple Smile

# 160
  • Мнения: 46 572
Кое се поема от касата? Вагинопластиката ли?  Simple Smile

Пластика на влагалището при пролапс.

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Хубава тема! Забавни  мнения! И доста интересни заключения Wink
Да споделя и моето мнение по темата, като бременна в 35 г.с. и ми предстои, живот и здраве, нормално раждане. До преди да забременея почти винаги при полов акт съм изпитвала болка, дълбоко я усещам болката при проникване на пениса, когато стига шийката на матката. Някои пози дори с мъжа ми не ги правим, защото просто ме боли. Члена му е по-дълък от на предишните ми партньори и болката преди я усещах много рядко. Според гинеколозите след раждане този проблем трябва да изчезне. За нас раждането на детето ни, по-скоро за мен, ще е съвсем нов етап в сексуалния живот. Съпруга ми никога дума не е казал, само ме пита "боли ли те? Искаш ли да сменим позата?" На страни и мисионерската са нашите пози. Обичам когато съм на колена да го усещам, но го правим когато ми идва цикъла, тогава единствено я няма болката. Сигурна съм, че има много жени с този проблем и ще се радвам да споделят дали след раждането сексуалния им живот се е подобрил, в смисъл без болка. И друго искам да кажа: през различните етапи на един цикъл вагината също е различна - от хормоните.

# 162
  • Мнения: 2 286
При мен се появи болка... във всички пози почти, според доки няма причина Rolling Eyes

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Hailie, не ме отчаивай! Почти през цялата бременност не сме правили секс. Надявавах се на съвсем нов сексуален живот. По думи на гинеколог трябва да изчезне болката, защото се разхлабвали връзките на влагалището, а моите били много стегнати. Даже са ми предписвали свещички за дупето, профенид мисля бяха. А ти мила, как да не могат да разберат от къде идва болката? Чудна работа!

# 164
  • Мнения: 2 286
По мнение на 3ма различни гинеколози всичко е идеално, освен, че си личи, че е излизало бебе от там, нищо повече.
Обещаваха и по време на цикъл да не боли, сега е много по-зле.

Общи условия

Активация на акаунт