Търся/предлагам аватар/подпис!

  • 420 787
  • 11 260
  •   1
Отговори
# 11 220
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз пък си мисля,че 4 аватар го разхождаше Плами,но може и да греша с червенокоската...  Crazy

Бъркаш не съм го носила Naughty Crazy Joy Joy Joy Поне моите неща си ги помня долу горе дето съм ги носила Crazy

Ама Акаша верно как помни толкос неща Shocked  bouquet  bouquet  bouquet

Яни,ама ако се разровиш назад и пише примерно незаето,след това пак го слагаш за всеки случай в темата,тея паметливите да ти кажат дали са го виждали и накрая си го слагаш Crazy Joy Joy Joy Peace

# 11 221
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Не знам и аз, без да искам става. Laughing

# 11 222
  • Мнения: 1 165
Ок 2 го махнах,за 3 аз си го съчетах с друга картнка,а аватара от 4 ,чакам да ми кажете дали е носен ,че ми харесва!
Акаша да и последния подпис е от теб! Wink
Ама вижте какви красиви неща с намерих! Crazy

# 11 223
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
~Artemis~ 4 аватар не съм го носила,остава да си спомнят,може пък някой друг го е носил и ако не го взимай Peace Hug Hug Hug

Еми ентусиаст си Crazy Hug Hug Hug

# 11 224
  • Мнения: 2 197
Яни,ама ако се разровиш назад и пише примерно незаето,след това пак го слагаш за всеки случай в темата,тея паметливите да ти кажат дали са го виждали и накрая си го слагаш Crazy Joy Joy Joy Peace

Ще видим какво ще направя накрая Crossing ArmsТо верно,че може да се окажат използвани аватарите или подписите и пак ще стане една каша..... ooooh!Ще видя дали не е много объркано и какво е останало по страниците,ако имам време Naughty

# 11 225
  • Мнения: 1 165
Именно затова както правя аз, като си ги харесам показвам ги пак и винаги са ми казвали кое е носено и кое не! Peace
Ок оставям си и комб.4 ,ако някой е носил червенокоската да свирка!
Иначе съм голям запалянко на темата ,то си личи.... Embarassed

# 11 226
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И ние бяхме така в началото,сега само за организационни неща се намесваме Mr. Green bowuu bowuu bowuu

Сега се сетих ~Artemis~ въпросник в аватарната не си попълвала нали Twisted Evil

# 11 227
  • Мнения: 14 473
И ние бяхме така в началото,сега само за организационни неща се намесваме Mr. Green bowuu bowuu bowuu

Сега се сетих ~Artemis~ въпросник в аватарната не си попълвала нали Twisted Evil


 smile3521 newsm10  newsm53
smile3501 smile3501 smile3501

# 11 228
  • Мнения: 1 165
 Shocked

нееееее
незнам изобщо за какво става дума,я кажете,че след малко излизам и да имам задачка за вечерта! Mr. Green

# 11 229
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ела в аватарната,ще ти сложа въпросника Peace

# 11 230
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Аз ще си прибера сега обратно 2-те незаети предложения, които пуснах снощи, че довечера може да нямам интернет. Ще ги пусна в новата тема. Peace

# 11 231
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Последне не разбрах,кой ще прави темата и какви правила решихме да се пишат newsm78

# 11 232
  • Мнения: 2 197
Такаааа....Започнах от самото начало до 300 и някоя страница(естествено прескачах)-положението е мнооого сложно!На първите страници няма много орозмерени неща,после се появяват комбинации,но практиката с отбелязването на запазените неща е започнала по-късничко и де факто почти нищо не се знае кое е взето и кое-не ooooh!
Аз се сетих,че може момичетата,които предлагат комбинации може и да си пазят някъде предлаганите неща,но пък едва ли помнят кое е взето..... Thinking
С две думи се почва наново ooooh!

# 11 233
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ох, момичета, много работа си отваряте.  ooooh!

 Аз съм единствено консуматор, но нещо ме притесни.

 Като направите нова тема, нещата, които остават тук, дали ще могат да се ползват, или тази тема ще бъде заключена. Защото картинките, които сте ми подарили, с калинки и котки, не съм ги качвала никъде. Ровя назад в темите, намирам моите неща и си ги слагам. Не ми е кой знае какъв проблем да го правя.
 Но ако темата се заключи?... Confused

 Сега пак съм нова, от преди малко.  Simple Smile Heart Eyes

# 11 234
  • София
  • Мнения: 2 132
Аз си  мисля, че всичи картинки са в интернет и са за свободно ползване. Когато искам да сменя облика си не гледам тук дали някой е намерил същата картинка в интернет преди мен, а още  по-малко дали някой си я е запазил за него на компютъра. Ако не съм я срещала на някой на профила слагам си я без да  търся евентуални притежатели зорлем. Не, че в последно време се преобличам често де, но мисля, че се разбира какво искам да кажа. Според мен ако някой хареса нещо го слага и с това се приключва, инак "заплюването" на картинки в интернет...
 Относно трудоемкото начинание, което сте замислили и аз смятам, че е безпредметно.

Общи условия

Активация на акаунт