Търся/предлагам аватар/подпис!

  • 420 541
  • 11 260
  •   1
Отговори
# 11 235
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Яни и аз като гледах до 10 страница някъде като прелиствах и след това прескочих произволно до към 300 страна видях,че е подобна ситуацията Peace

Аз съм единствено консуматор, но нещо ме притесни.

 Като направите нова тема, нещата, които остават тук, дали ще могат да се ползват, или тази тема ще бъде заключена. Защото картинките, които сте ми подарили, с калинки и котки, не съм ги качвала никъде. Ровя назад в темите, намирам моите неща и си ги слагам. Не ми е кой знае какъв проблем да го правя.
 Но ако темата се заключи?... Confused

Това,че се заключи тая тема не пречи картинкити да си седят тук,просто няма да може да се пише тук Peace Влизаш взимаш си картинките и готово,няма никъв проблем Peace

# 11 236
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 plami89 , благодаря за отговора!  Hug

 А иначе, да, всички картинки са в интернет, всеки ползва, каквото иска и не всеки познава тази тема. Но все пак...Не всичко допада на всички. Ама най-добре  е нещата да текат мирно и тихо и кавги за разни картинки да няма.

# 11 237
  • Мнения: 150
Отдавна не следя темата, но ми писаха да я погледна.
Чудя се само, що си усложнявате зорлем живота. Laughing Hug Пък кой, как, кога го носил - много важно! Картинките  циркулират безпроблемно в публичното пространство, така че цялата офанзива леко се обезсмисля. Аз като не следя тази тема и сега ако реша да се преоблека, няма да надничам тук за да търся дали дрешката ми е предлагана, или не. Я си действайте както досега и си правете с кеф комбинации, пък ако има недоразумения, те са се изяснявали винаги на място, без да се налагат такива рестрикции. Peace Hug  

# 11 238
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Отдавна не следя темата, но ми писаха да я погледна.

Кой тоз дето ни е издрънкал Twisted Evil Joy Joy Joy
Ние само размишляваме,не сме правили нищо Naughty Joy Joy Joy

# 11 239
  • Мнения: 150
Отдавна не следя темата, но ми писаха да я погледна.

Кой тоз дето ни е издрънкал Twisted Evil Joy Joy Joy
Ние само размишляваме,не сме правили нищо Naughty Joy Joy Joy

Пламо ма, стига си се хилила  Laughing Hug

# 11 240
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Тя се хили, ама даже вече се търкаля от смях.  newsm51

 Ама Малвинка е права, усложнявате излишно работата си. Пък всичко пак ще стане постарому, ще видите.  Peace

# 11 241
  • Мнения: 1 164
Съгласна съм с последните постове! Peace
За мен лично е неприятно , само ако по едно й също време се носи напълно едни същи дрешки.
А кой ще се заеме с новата тема,че нямам търпение да видя нови предложения. Crazy
А докато се направи може пък да се пускат ,само че с новте правила! Sunglasses

# 11 242
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Отдавна не следя темата, но ми писаха да я погледна.

Кой тоз дето ни е издрънкал Twisted Evil Joy Joy Joy
Ние само размишляваме,не сме правили нищо Naughty Joy Joy Joy

Пламо ма, стига си се хилила  Laughing Hug

В една тема ми викат Роулинг,може би заради търкалящите човечета,които слагам на всякъде Thinking Blush Joy Joy Joy

# 11 243
  • Мнения: 12
Отдавна не следя темата, но ми писаха да я погледна.
Чудя се само, що си усложнявате зорлем живота. Laughing Hug Пък кой, как, кога го носил - много важно! Картинките  циркулират безпроблемно в публичното пространство, така че цялата офанзива леко се обезсмисля. Аз като не следя тази тема и сега ако реша да се преоблека, няма да надничам тук за да търся дали дрешката ми е предлагана, или не. Я си действайте както досега и си правете с кеф комбинации, пък ако има недоразумения, те са се изяснявали винаги на място, без да се налагат такива рестрикции. Peace Hug  
smile3501 отскоро съм тук, но и моето мнение е такова, иначе мноооого сложно става...качи картинки...свали картинки...чак се оплетох..незаетите се прибират и кога примерно пак се качват  newsm78....така не се ли губи шанса да бъдат харесани....не всички успяват да следят темата редовно.....

# 11 244
  • Мнения: 2 197
Е примерно следващия път като ги предложиш тогава ще бъдат харесани ,да кажем Thinking
Вие си знаете.....Понеже съм консуматор гледам да не се обаждам много-много,че да не помисли някой,че се меся без да знам някои работи Whistling
Доуточнете(по точно-обобщете) правилата и ще пуснем новата тема.

# 11 245
  • Мнения: 14 453
Плами-пиши правилата максимум 5-7 предложения -10 са мнооооооооого,но ако се прибират в края на деня незаетите може Hug
Повече от 2 за ден за не се вземат- да има за всички Hug

 Joy Joy Joy

# 11 246
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

Ххаха заразих ли те  Whistling Joy Joy Joy

10 ми харесва на мен  Whistling но мнозинството да се изкаже  Thinking

# 11 247
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Като консуматор-ЗА 10... Mr. Green Laughing Wink


 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 11 248
  • Мнения: 14 453
Мари,ах лакомница си ти Hug
 Joy Joy Joy

# 11 249
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Хм...колкото повече, толкова повече рекъл Мечо Пух... и................... се пръснал... Mr. Green hahaha Joy


Момичета, моля да ми я оразмерите... Praynig


Последна редакция: чт, 25 апр 2013, 20:15 от Марѝ

Общи условия

Активация на акаунт