Защо мразите карамфили?

  • 14 026
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
  Аз не ги мразя, въпреки,че съм живяла по карамфилено време.Дори зъболекарския разтвор харесвам.
Кое?
Грешка ли имам?
Не.  Grinning
Не се сещам какво е зъболекарски разтвор.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 466
  Има такъв извлек ли е, разтвор ли е от семената на карамфила, май се ползва при възпаления.Мирише много силно и аз точно този аромат свързвам със зъболекарския кабинет.

# 17
  • Мнения: 4 569
Аха, благодаря ти, Тайна! Не съм го ползвала.

# 18
  • Мнения: 60
Как да ги мразя, едно от най-красивите творения на природата са според мен. Явно си имат лошо име
по неадекватни причини.   

# 19
  • Мнения: 12 665
По социалистическо бяха "дежурните" цветя.  Харесвам тези малките, дъхави. Диви им викат.
Държиш ли да подариш карамфили? Защото аз и рози не обичам.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 824
Много обичах карамфили.На погребението на баща ми имаше страшно много карамфили и хризантеми.От тогава,вече 15 години видя ли,замирише ли ми на карамфил и хризантема ми става лошо.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тези малките, които са по няколко на стрък, ги харесвам и аз. А от другите днес гледах невероятни цветове, нищо общо с някогашните бяло, розово и червено.

# 22
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Изобщо не обичам цветя без корен.

Като мъртви са ми.

Не мога да им се зарадвам. Rolling Eyes

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Всякакви цветя обичам, стига да не са в букет, завити в руло целофан и панделки.
От април започвам отглеждането на малки карамфили на балкона, ухае страхотно!

# 24
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Не ги обичам, защото ми напомнят за соца. Задължителен подарък на 8 март от колеги, които иначе с удоволствие биха ти прегризали гърлото. Нищо им няма на цветята, но не ги свързвам с нещо приятно.

# 25
  • Мнения: 8 886
Във връзка с откъснатите цветя - имах една шефка, която казваше, че тези цветя й изглеждат като отрязани детски ръчички  Shocked представях си, какво й се гони в главата на тази жена...

За мен няма значение в саксия или като букет

# 26
  • Мнения: 60
Сега няма соц, не съм умряла, а пък никой едно карамфилче не ще да ми подари Cry

# 27
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не не ми е като отрязани детски ръчички... но и не мога да кажа, че тези цветя са живи щом след седмица най-късно увяхват...

# 28
  • Мнения: 60
Това с отрязването на цветята, ми звучи, като историята, дето колегата не обичал цветята да се режат, завел колежката вкъщи да ги види.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 595
Във връзка с откъснатите цветя - имах една шефка, която казваше, че тези цветя й изглеждат като отрязани детски ръчички  Shocked представях си, какво й се гони в главата на тази жена...

Баба Ванга го е казала това за детските ръчички. Шефката ти сигурно много се е впечатлила  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт