Къде болят гърдите в началото на бременността

  • 37 081
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Знам,че симптомите на бременност приличат на тези преди М,та искам да попитам - болките в гърдите,както и ниско долу и в кръста при някои ,кога е нормално да изчезнат (след ясна бременност( Благодаря предварително  Grinning

# 16
  • Мнения: X
при всеки е различно, някои ги боли през цялата бременност, други не, по статии дават, че след 12 г.с. може да отшуми болката  Peace

# 17
  • Мнения: 161
Благодаря beauty_ .Питам,защото от 6 дена имам предименструални болки а лелята я няма  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: X
Колко ти е закъснението?

# 19
  • Мнения: 161
ами трябваше да ми дойде заедно със симптомите- 6 дена.но понеже се е случвало да ми закъснее с ден-два и имам леки болки долу и в кръста и чакам  Simple Smile но мисля утре ако още няма нищо да правя тест..

# 20
  • Мнения: 161
при теб след симптомите колко време минава и лелката идва?

# 21
  • Мнения: 161
тоест идваше  Laughing

# 22
  • Мнения: X
купи си тест и го направи, ако е отрицателен и продължава да ти закъснява в близките 2-3 дни, отиди в някоя лаборатория и кажи, че искаш кръвен тест за установяване на бременност.. а ако на теста се покаже втора черта, дори и бледа си бременна. Късмет, дано е това, което искаш  Peace а ако не е бременност и продължи закъснението, отиди на доктор  Peace
при всеки е индивидуално, закъснение на цикъл може да се държи на много неща., направи горните е моя съвет  Peace

# 23
  • Мнения: 227
При първата ми бременност нямах никакви болки в гърдите, а сега с втората много ме болят зърната (вече 2 седмици подред), което всъщност ми беше като първи признак, че се е случило.. Peace

# 24
  • Мнения: 537
По-скоро бяха напрегнати. Не ме боляха. И доста си увеличиха размера за кеф на мъжа ми.  Mr. Green Mr. Green Но при всяка е различно, имам приятелки, които не са имали болки.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не ме боляха никъде мен. Не се и увеличиха кой знае колко  Mr. Green

Така че, не е задължително да болят.

Общи условия

Активация на акаунт