ДЕКЕМВРИЙЧЕ гука сладко, стопля сърчицата то на мама и на татко!

  • 35 466
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 516
Galactic,   bouquet Hug

Честит празник, момичета!


Люби ,има ли подобрение вече ?

# 31
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА. БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ МАЙКИ И СЪПРУГИ!

# 32
  • София
  • Мнения: 104
Честит празник на всички дами-малки и големи Grinning!Много усмивки пожелавам!

# 33
  • София
  • Мнения: 255
Честит празник   bouquet

аз имам предложение за заглавие Декемврийче сладичко бибката не ще, а пръстите яде

# 34
  • София
  • Мнения: 170
Честит празник,момичета  bouquet  bouquet  bouquet

Днес ми е по-особен 8 март, защото за първи път празнувам като майка Heart Eyes
Дори се замислих за предстоящите такива празници, когато Делян ще ми подарява малки букетчета с малките си ръчички и за деня, в който за първи път ще каже стихче за мама  Blush Ами много хубаво и мило ми стана...

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 17:28 от Етти

# 35
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте! Честит празник! Пожелавам ви да се чувствате жени и да бъдете обичани и обгрижвани всеки ден от годината!
Нашето момченце е родено на 04.12.2011 г., 2 910 гр, 49 см. , секцио. Терминът ми беше на 25.12.2011 г. Казва се Антон. Има си батко на 4 години - Никола. Храни се изцяло на кърма на поискване. В момента сме 6 кг и на предишния преглед - миналия месец беше 61 см. На 14.03.2012 г. ни е следващия преглед при педиатъра.

# 36
  • Мнения: 444
Добре дошли на новите, момичета!  Hug
Наня, мн ми хареса стихчето!  Laughing
Радостче, доста неспокойна спа и кашляше. До сега поне през нощта спеше добре. Но пък сутринта след инхалацията се поуспокои. Явно вършат работа тези инхалации. надявам се скоро и антибиотика да подейства. Днес и аз ще си правя инхалации само с физиологичен разтвор, че съм с водниста хрема цяла зима. И каката от тая градина е все със задно сополи. Сигурно и на нея ще и правя вечер.
Етти, тази година за пръв път  Ния ми честити осъзнато празника. Доста са им говорили в градината. Знам, че учат стихче и го чакам с нетърпение довечера!  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 9
Момичета, честит празник!   bouquet

Galactic страхотна тема  smile3521

dddesita, и ние сме родени на 4.12, и сега сме на преглед на 14ти.

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 12:27 от den23

# 38
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Мен сутринта баткото ме зарадва с букет лалета  newsm51 Много е приятно. И картичка нарисувало детето.

# 39
  • Мнения: 11

Здравей, gala-2002!

Предполагам, че е приятно да можеш да се наспиваш нощем, когато Донислав прави такива големи паузи, но неддаването наистина може да се дължи на тях.
Можеш ли да предположиш с какво може да са свързани тези паузи при Донислав? Дали е възможно някъде по това време ти и ли той да сте били болни и да сте приемали лекарства, или някаква друга причина евентуално?
Може ли също да ми разкажеш повече как е организирано в момента кърменето при вас, по колко пъти на денонощие го кърмиш и на какви интервали средно?
Говорили сме и преди, че бебета на възрастта на вашите е желателно да имат около 8-10 кърмения за 24 часа и да няма повече от една 4-часова пауза между храненията. Много бебета сучат чудесно и в спящо или сънено състояние. Дали си пробвала да предложиш на бебко гърда, докато спи, когато леко се размърда (т.е. в моментите, когато фазата на сън не е толкова дълбока)? Ако ти е удобно да кърмиш легнала, това може да се окаже чудесен вариант. А когато суче Донислав, активно и ефективно ли го прави? Преглъща ли често, по колко време суче?
Чакам повече информация от теб и ще опитам да съм по-конкретна и полезна!   bouquet

Благодаря за бързия отговор.
Добре е да се спи нощем вярно е. Но определено е притеснително , че не наддава.
Давам му еспумизан и подозирам, че от него стана по-сънлив. Не сме били болни.
Горе долу има някакъв режим , но не е точен, защото се храни на поискване. Нощем яде последно в 00ч. После към 7-8 сутринта. След това към 11-12 на обяд. После към 3-4ч следобед. След това към 6-7 вечер, към 9-10 и пак завъртаме цикъла.
Мога да го храня докато спи. Той е доста активен и хапва и сънлив. Кърмим се в легнало положение доста добре.
Освен да опитам нощем да го храня през 3часа, докато започне да качва.
Но наистина спането започна след като му давах колико-успокоителните.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 74
Люби, дано по-бързо се оправите, че се измъчихте с малката душичка  Hug .
А това стихотворение каката го научи в детската градина, но за съжаление от вчера пак е болна Sad и не е на градина.

# 41
  • Мнения: 18
Честит празник,мамчета! Да сте живи и здрави и много обичани!
Честита месечинка на моята Симона, на бебче Ая на Марина и на бебе Снежана на Зелено човече и на бебе Андрей на мама Гери! Да са ни живи и здравички бубките Simple Smile
Здрвейте на новите мами!
На Галактик едно голямо БЛАГОДАРЯ за хубавата тема  Hug
и ето почерпка за празника на всички нас

# 42
  • София
  • Мнения: 9
Честит празник, момичета!  bouquet Бъдете прекрасни жени и майки, нека да продължаваме да даряваме цялата си любов на нашите семейства и близки и да получаваме тяхната любов в замяна - най-ценния подарък за всяка жена! Heart Eyes Пожелавам на вас /и на себе си Wink/ да са ни живи и здрави дечицата и да ни носят само радост и положителни емоции Hug

# 43
  • Мнения: 454
Честит празник мили момичета  bouquet

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 488
Честит празник дами   bouquet  Много , много здраве , слънчеви и усмихнати дни и само любов  lovekiss  lovekiss  lovekiss Обичайте и бъдете обичани

Галактик страхотна както всеки път   bouquet


А наистина най- големият подарък е две малки ръчички да те гушнат и да ти кажат кооооооолко много те обичат  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт