ДЕКЕМВРИЙЧЕ гука сладко, стопля сърчицата то на мама и на татко!

  • 35 465
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 925
.........

Благодаря за бързия отговор.
Добре е да се спи нощем вярно е. Но определено е притеснително , че не наддава.
Давам му еспумизан и подозирам, че от него стана по-сънлив. Не сме били болни.
Горе долу има някакъв режим , но не е точен, защото се храни на поискване. Нощем яде последно в 00ч. После към 7-8 сутринта. След това към 11-12 на обяд. После към 3-4ч следобед. След това към 6-7 вечер, към 9-10 и пак завъртаме цикъла.
Мога да го храня докато спи. Той е доста активен и хапва и сънлив. Кърмим се в легнало положение доста добре.
Освен да опитам нощем да го храня през 3часа, докато започне да качва.
Но наистина спането започна след като му давах колико-успокоителните.

gala-2002,

Може би ще е добре да информираш педиатъра за този ефект от Еспумизана. Малко странно е, нека и лекар да си каже мнението.
Добра идея да опиташ да храниш Донислав по-често, може като начало да добавиш 1-2 хранения нощем. През деня също би било добре да се храни на не по-големи паузи от 3 часа.
Надявам се, че така промененият режим на хранене ще даде бърз резултат. Успех!   bouquet

# 46
  • Мнения: 1
Момичета, честит празник и от мен!
Добре дошли на новите мами в групата ни!
И аз ще празнувам за пръв път като мама (както и Етти писа). Ще си имаме и 1-ви юни Simple Smile Каква по-голяма благодат от това да гушнем малките човечета и да знаем, че има някой, който ще обичаме до гроб (освен татковците)!

# 47
  • София
  • Мнения: 10
Майчета, честит празник!  Hug Много радостни моменти с малките мишоци да имаме всички и нека лошото остане зад гърба ни. То и аз съм в клуба на празнуващите за пръв път като мама и ми е някакво много готино. А как се размечтах и разчувствах като казахте, че чакаме да ни подаряват букетче с малките ръчички и ще ни рецитират стихчета. Вече нямам търпение да дойде това време  Grinning
Специален поздрав!


Ех, върнах се назад във времето, когато в детската градина ни снимаха за картички на този ден да подаряваме на майките си.

# 48
  • Мнения: 103
Честит празник, мили майчета!



# 49
  • Мнения: 117
Честит ден и от мен..  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 1 884
Честит празник,момичета!  bouquet  bouquet  bouquet

Да са ни живи и здрви дечицата и много да ни радват!


Galaktic newsm51-страхотна ,както винаги!

# 51
  • Мнения: 11

gala-2002,

Може би ще е добре да информираш педиатъра за този ефект от Еспумизана. Малко странно е, нека и лекар да си каже мнението.
Добра идея да опиташ да храниш Донислав по-често, може като начало да добавиш 1-2 хранения нощем. През деня също би било добре да се храни на не по-големи паузи от 3 часа.
Надявам се, че така промененият режим на хранене ще даде бърз резултат. Успех!   bouquet

Благодаря. Днес вече започнах да скъсявам интервалите. Дано имаме добри резултати.

# 52
  • Мнения: 0
Честит празник и от мен!


Безброй щастливи моменти с любимите хора Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 172
Иска ми се да споделя с вас едно клипче, което направи една от нашите мами (със снимки от фейса) и го сподели за празника. Надявам се никой да не ми се разсърди, че съм го пуснала, просто е много мил жест от нейна страна. Hug


П.П. Поради съобразяване с молба линкът към клипчето да се дава на лични (съгласна съм, не се знае кой с какви помисли и цели ще го гледа), който иска да го види - да ми пише ЛС. Simple Smile

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 02:05 от *Teddy*

# 54
  • Мнения: 300
Честит празник на всички майки   bouquet Бъдете усмихнати и щастливи майки и обичани жени  Hug

# 55
  • Мнения: 9
Клипчето е страхотно, чак се просълзих.
Много е хубава песничката и снимките също  Simple Smile  Hug

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
Честит празник на всички мами! Добре дошли на новите момичета!
Искам да купя инхалатор на децата, че постоянно са със задна хрема- големия от градината, малкия от стафилококите, които пак се активизираха. Моля да ми препоръчате марка.

# 57
  • Мнения: 444
Минди, ние сме с пандата на PIC, за Омрон също чух много хубави неща.

# 58
  • Мнения: 31
Честит празник дами  bouquet  Много , много здраве другото ще го постигнем.

# 59
  • София
  • Мнения: 104
Клипчето е страхотно и понеже не ви познавам от Фейса съм безпристрастна-много хубави и мили снимки,съчетани със страхотно подходяща песен!
Точно днес гледах брошура от Метро.Там има инхалатор на Омрон за 110лв,а иначе е към 120-130 лв.

Общи условия

Активация на акаунт