ДУБАЙ - тема 2

  • 125 371
  • 747
  •   1
Отговори
# 105
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Благодаря ви!   bouquet
Чакам от агенцията да ми изпратят оферта със списък на възможните хотели и ще пиша пак.

# 106
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
http://marbrotours.bg/index.php?option=com_content&view=arti … d=329&lang=en

http://marbrotours.bg/index.php?option=com_content&view=arti … d=329&lang=en

http://marbrotours.bg/index.php?option=com_content&view=arti … d=329&lang=en

Това са хотелите, които можем да си позволим. Мисля че втория и третия са най-добре, но ще се радвам да получа съвет.   bouquet

# 107
  • Мнения: 1 732

Този ми изглежда доста добре като локация ако ще ползвате метрото, спирката Sharaf e много близо до него  Peace И като цяло Al Barsha като отправна точка е доста добре за посещение на повечето атракции и забележителности.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 866
Bell@, Ani както винаги е права. Hug Смело можеш да избереш CASSELS AL BARSHA и няма да сбъркаш. Peace Нов, хубав, на чудесно място в Al Barsha, страхотна панорама към Sheikh Zayed Rd и Джумейра. Точно до метро станция Sharaf, която пък от своя страна е много близо до съседната метростанция на Мола на Емирствата. Самият Мол Ви е на 500м. от хотела. Всичко там Ви е близо.  Дубай Марина ви е на 2-3 спирки с метрото. Бурж Ал Араб, Мадинат Джумейра и плажовете Ви са на 4-5мин. с такси. Едно такси до там Ви излиза около 7-8лв. А Бурж Халифа и Дубай мол са Ви пак на метролинията, на около 12-15мин. от хотела. Peace

# 109
  • Мнения: 96
Аз имам малко по-друг въпрос, който е в страни от темата, за което, моля, да ме извините, но пък тук има толкова отзивчиви хора, че сметнах, че ще ме осветлите бързо по въпроса. Та за какво става въпрос. Абе чета аз темата, защото ми е забавна (ходили сме в Дубай и пак ще ходиме, та затова сравнявам кое и как) и прочитам нещо за чартърните полети и за някакви си хотели към тях. Аз до сега като пълен идиот съм купувала билети само през големите авиокомпании (например в Дубай ходихме с KLM) и нЕма да ви разказказвам какви пари отиват за това. Та разкажете ми за тези чартъри, моля! Как се откриват, къде да ги търся, винаги ли вървят с хотели и т.н. Ама обяснявайте като за дете, защото съм мнооого боса в тази област  Blush

# 110
  • Мнения: 1 732
Информация за чартърите има по сайтовете на туристическите агенции. Те са за определени фиксирани дати, и да към тях вървят и определени хотели, т.е. по принцип трябва да си резервирате и хотел, може би има вариант ако в последния момент не са им се запълнили местата да предложат и само "седалки" в самолета, но по-скоро е изключение от правилото, и не трябва да се подценява и визовия въпрос (т.е. вие да имате вариант за бързо изкарване на визите, а това ако сами го организирате през хотел, може и да отнеме повечко време). Обикновено чартърите са за периоди по-малки от седмица, единствено около Нова Година пускат и програми за 7-8 дена ако не се лъжа, но пък тогава освен хотела ви връзват и със задължителна новогодишна вечеря -пак по мои наблюдения (възможно е и да има опции и да я пропуснете).

Ако се пътува с редовни линии има опции и за по-евтини цени, но го има винаги момента с прекачването и трябва да си осигурите сами визите през хотела.

# 111
  • Мнения: 96
Информация за чартърите има по сайтовете на туристическите агенции. Те са за определени фиксирани дати, и да към тях вървят и определени хотели, т.е. по принцип трябва да си резервирате и хотел, може би има вариант ако в последния момент не са им се запълнили местата да предложат и само "седалки" в самолета, но по-скоро е изключение от правилото, и не трябва да се подценява и визовия въпрос (т.е. вие да имате вариант за бързо изкарване на визите, а това ако сами го организирате през хотел, може и да отнеме повечко време). Обикновено чартърите са за периоди по-малки от седмица, единствено около Нова Година пускат и програми за 7-8 дена ако не се лъжа, но пък тогава освен хотела ви връзват и със задължителна новогодишна вечеря -пак по мои наблюдения (възможно е и да има опции и да я пропуснете).

Ако се пътува с редовни линии има опции и за по-евтини цени, но го има винаги момента с прекачването и трябва да си осигурите сами визите през хотела.
Blagodarya za info-to!
Da si priznaya ochakvah poveche vklyuchvaniya, zashtoto mnogo hora pishat za razni chartari, ama neise I tova stiga.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 866
Аз имам малко по-друг въпрос, който е в страни от темата, за което, моля, да ме извините, но пък тук има толкова отзивчиви хора, че сметнах, че ще ме осветлите бързо по въпроса. Та за какво става въпрос. Абе чета аз темата, защото ми е забавна (ходили сме в Дубай и пак ще ходиме, та затова сравнявам кое и как) и прочитам нещо за чартърните полети и за някакви си хотели към тях. Аз до сега като пълен идиот съм купувала билети само през големите авиокомпании (например в Дубай ходихме с KLM) и нЕма да ви разказказвам какви пари отиват за това. Та разкажете ми за тези чартъри, моля! Как се откриват, къде да ги търся, винаги ли вървят с хотели и т.н. Ама обяснявайте като за дете, защото съм мнооого боса в тази област  Blush
Julian, ами Ани наистина ти е обяснила като на дете. Кротичко и простичко. Ама това явно не е достатъчно и ти като децата продължаваш с въпросчетата, на които никой не ти отговаря, защото ако го направят биха подценили интелигентността ти.  newsm78Аз ще се опитам още малко да ти помогна. Отвори си браузера и в Чичко Гугъл напиши- ДУБАЙ ЧАРТЪРИ 2012г.  Simple Smile Ако успееш да го направиш, ще ти излязат всички чартъри и тур. агенции, които ги предлагат в България. Харесваш си някоя дата и звъниш на тур. агенция, за да ти обяснят останалото. Колкото до другите ти твърдения, че като идиот си купувала билети през големите компании, повечето от списващите в тази тема са го правили същото и не са се чувствали така. Очакваме с нетърпение след като отговорихме изчерпателно на въпросчета ти да ни разкажеш за твоето пътуване в Дубай /нали си ходила/ така както са го направили и останалите, за да бъдат полезни на тези, които не са ходили. Можеш и снимки да пуснеш Peace

# 113
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
Здравейте, отдавна чета темата за Дубай и искам да ви попитам - някой летял ли е с чартърен полет на BHair (Балкан Холидейс), защото аз за пръв път ги чувам  newsm78 ?

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 19:33 от gabolina

# 114
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842
Здравейте, отдавна чета темата за Дубай и искам да ви попитам - някой летял ли е с чартърен полет на BHair (Балкан Холидейс), защото аз пръв път ги чувам  newsm78 ?

Защото обслужват английски турсти предимно. Инкоминг агенция са.

# 115
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
Galactic Voyager, отново ти благодаря за информацията.   bouquet   Като гледам най-вероятно ще ползваме някой от чартърните полети за есента.

# 116
  • Мнения: 395
Здравейте, отдавна чета темата за Дубай и искам да ви попитам - някой летял ли е с чартърен полет на BHair (Балкан Холидейс), защото аз за пръв път ги чувам  newsm78 ?

Ние пътувахме с тях март месец- аз съм доволна и от самолета и от персонала и от приземяването Simple Smile

http://marbrotours.bg/index.php?option=com_content&view=arti … d=329&lang=en

http://marbrotours.bg/index.php?option=com_content&view=arti … d=329&lang=en

http://marbrotours.bg/index.php?option=com_content&view=arti … d=329&lang=en

Това са хотелите, които можем да си позволим. Мисля че втория и третия са най-добре, но ще се радвам да получа съвет.   bouquet

Избери средния- струва ми се най-добър като локация, а и изглежда добре. Ааурис си го бяхме харесали, но наша позната от тур агенция ни разубеди и каза, че са имали оплаквания и недоволни клиенти от него. Ситимакса -ходихме до него и мен не ме впечатли особено, но има доста доволни от него Simple Smile

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 20:48 от peonia

# 117
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
peonia,   bouquet
А за хотела сме се насочили Аурис Метро Централ, те май са два Ауриса, виждам, че този, който вие коментирате е AURIS FIRST CENTRAL.  Peace

# 118
  • гр.София
  • Мнения: 147
И аз много съм се запалила за Дубай и сега навивам съпруга ми да ми направи подарък за рождения ден, като ме заведе там Laughing
Харесах си офертата на Елфи турс за 10.11-16.11.2012г.
Хотела , които предлагат се казва Auris Metro Central.
Нека само да убедя съпруга и със сигурност ще имам въпросчета към вас, макар че като чета тук всички , които сте били вече в Дубай доста подробно разказвате, което е в голяма помощ за нас , които за пръв път ще посетим тази дестинация./надявам се/ Laughing

# 119
  • София
  • Мнения: 1 866
karizma2004, с теб сме Hug само го убеди съпруга си и ще отговорим на всичките ти въпроси. PeaceА и времето, което си избрала за посещение на Дубай е страхотно. Ние бяхме по същото време миналата година. Около 30гр. температури, и топла като чай морска вода ще Ви посрещне в Дубай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт