The Vampire Diaries - Каква е тайната на Мередит Фел? (Тема 24)

  • 40 141
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Мдаа много озадачен спор се провел на предната страница и в крайна сметка нищо не разбрах  CrazyКарайте го малко от веселата страна Peace Никой не отворил дадена тема и да си е казал,ей сега ще подхвана някой и ще се заяждам с него...,ама не става така  Rolling Eyes Форумът е една проекция на реалния живот...преди 3-4 страници имаше спор за стари и нови членове,как старите не допускали новите да се изкажат.Ама чакайте малко като отидете някъде в някво нова обстановка и не познавате абсолютно никой,а в тази среда има хора коите се познават примерно от 2 години.И вие отивате и ни в клин,ни в ръкав се намесвате за дадена тема,реакцията не би ли била същата  Thinking Или тук си зад някъв ник,дай да правим квото си искаме и после,ама що така скачате,вие не приемате никого в тема...напускам,чао и някви детински истории Tired Предполагам повечето сме минали гимназиалните години,за това айде малко се стегнете Wink

Извинявам се,ама и аз се издразних,а не съм човек,който ще поучава  Blush

# 706
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Плами, не се ядосвай, всеки има правото да плямпа каквото си иска, и да реагира колкото неадекватно му диктуват бръмбарите в главата Joy Hug.

# 707
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
.Ама чакайте малко като отидете някъде в някво нова обстановка и не познавате абсолютно никой,а в тази среда има хора коите се познават примерно от 2 години.И вие отивате и ни в клин,ни в ръкав се намесвате за дадена тема,реакцията не би ли била същата  Thinking



Ами ето това имах предвид. От доста време съм във този форум. От доста време посещавам различни форуми като цяло. И само в този го има това нещо. Не става въпрос да идват нови хора и да се включват ни в клин, ни в ръкав. Това много ясно, че никой не го обича. Става въпрос, че има едно такова леко враждебно отношение и незачитане на мнението на другите. За това говоря аз лично.  И пак казвам, това само в този форум се наблюдава.
Както и да е, зрели хора сме и такива неща са излишни. Няма нужда нещо, което е създадено за забавление, да се превръща в източник на нерви. Simple Smile Аз приключвам по този върпос и предлагам изобщо и да не ме цитирате, за да не доокепазваме темата със странични неща.

# 708
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Явно никога не си влизала в спортен форум, да видиш какво значи незачитане на чуждото мнение Wink Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 6 219
Лорил, пак ти казвам много лично приемаш нещата, а тук, както и в околните теми за свръхове и вампири, британци и американци, с териториите просто се забавляваме във виртуала. Това е единствената тема в КиТ, в която пиша и се оказва, че някой се е засегнал на тема стари - млади и други подобни  Shocked

# 710
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Лорил, пак ти казвам много лично приемаш нещата, а тук, както и в околните теми за свръхове и вампири, британци и американци, с териториите просто се забавляваме във виртуала. Това е единствената тема в КиТ, в която пиша и се оказва, че някой се е засегнал на тема стари - млади и други подобни  Shocked


Момичета, говоря на база лични впечатление и от други теми, не само от тази. И точно днес не исках да засягам никого, така че нека просто да приключим с този въпрос.  bouquet  Нека настъпи мир и всеобщо прехласване по Клаус!

joy_r, посещавала съм спортен форум, футболен при това. И с изключение на лумпените, които си ги има навсякъде, беше доста миролюбива обстановката. Явно съм попаднала на по-възпитани футболни фенове. Simple Smile

# 711
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Не съм съгласна,но щом ти си го почувствала,може и да има нещо макар и маловажно за мен,на теб да ти е се е натрапило Rolling EyesАко става за този форум,ако влезеш в клюкарника,но в по-хард тема,там пък са все лица на 5-6 години прекарали в този форум и се намесиш,макар и по темата съвсем цивилизовано,пак е възможно да те нападнат...много зависи  Rolling Eyes

Явно никога не си влизала в спортен форум, да видиш какво значи незачитане на чуждото мнение Wink Hug

О да където има предимно мъже и показват мусколи  Crazy А пък и форума в който влязах(за формула 1 Crazy) имаше и чат,та беше МАЗАЛО,като се има предвид,че бях и с този ник  Blush Гледай как скачаха на младото яре  Mr. Green Но оцелях  bowuu Постепенно обстановката стана ведра и приятна  Joy Joy Joy

Да прекратим вече Peace Да се прехвърлим на кръвта,древните и Стефчоооооооо  Blush Heart Eyes

# 712
  • София
  • Мнения: 6 219
Ама точно това се опитвам да ви кажа, че другите теми са си за тях си... Аз заради такива скандали и простотии повече в романтиките при турските сапуни няма да вляза, била съм, благодаря съм... Това, че тук спорим за някакви глупости не означава, че наистина се настървяваме една срещу друга или нещо подобно. Това го казвам поне за по - "старите" обитатели из свръх-тематичния блок, защото сме г/д едни и същи. И ако става дума за нови и стари обитатели из форума, в момента освен мен и мокка други май почти не се обаждат, така че стига с тия глупости, че "новите" не са приети  newsm78

# 713
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Не виждам какво би ме трогнало това например, дали съм стара или съм нова. Няма никакво значение. Щом си във форума за този филм конкретно, това означава че си фен на филма, или най- малкото , поне си гледал филма, запознат си със сюжета и героите , имаш мнение по въпроса и пълното право да го изразиш . Те сценаристите не знаят какво са искали да кажат, та старите или новите ли ще кажат. Това е просто за размяна на мнение .

Аз Клаус не ви го искам  Mr. Green Давам ви моят дял от него  Mr. Green Предпочитам да си запазя Илайджа, Мат и Деймън.  Hug

# 714
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте. И аз съм от новите в темата, много ми е интересно да я следя, на моменти повече от филма. Няма стари и нови, всеки пише, каквото си иска. Няма смисъл да се изпокарвате за глупости.
Сега, докато чакаме нова серия можем да си поговорим отново за сценаристите и техните недомислици. Например - интересно откъде хубавото Ленче взима пари, за да се отглежда. Спомням си, че в предният сезон брат и поработваше, за да изкарва пари, пък тя - вечната ученичка. А пък имам спомен, че и балът им мина преди време, та чудно как продължават все още да ходят на училище (не че  и това правят). Peace

# 715
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Здравейте. И аз съм от новите в темата, много ми е интересно да я следя, на моменти повече от филма. Няма стари и нови, всеки пише, каквото си иска. Няма смисъл да се изпокарвате за глупости.
Сега, докато чакаме нова серия можем да си поговорим отново за сценаристите и техните недомислици. Например - интересно откъде хубавото Ленче взима пари, за да се отглежда. Спомням си, че в предният сезон брат и поработваше, за да изкарва пари, пък тя - вечната ученичка. А пък имам спомен, че и балът им мина преди време, та чудно как продължават все още да ходят на училище (не че  и това правят). Peace

И аз се питах същото. Особено на серията от трети сезон All My Children Елена беше с разкошна рокля. ПРедпологам, че баща им е оставил солидна банкова сметка, все пак е бил доктор.

А също не е ясно от къде Деймън и Стефан имат пари, след като и те не работят.

# 716
  • София
  • Мнения: 8 932

И аз се питах същото. Особено на серията от трети сезон All My Children Елена беше с разкошна рокля. ПРедпологам, че баща им е оставил солидна банкова сметка, все пак е бил доктор.

А също не е ясно от къде Деймън и Стефан имат пари, след като и те не работят.
Е, за вампирите ясно - те за 140 години все са понатрупали нещо, пък и нали са от богаташки род, пак може да се измисли нещо.

# 717
  • Мнения: 74
Описание на 20 епизод http://twifun-bg.com/?p=186636.

# 718
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Е, за вампирите ясно - те за 140 години все са понатрупали нещо

Бъркате ги със сем.Кълън.
За какво им е да трупат пари като могат да хипнотизират всекиго да им даде каквото им е нужно,включително дневния оборот,питие безплатно и т.н.

По повод Елена и Джереми предполагам имат попечителски фонд направен от родителите.


Звучи обещаващо ,сигурно искат да оставят края на сезона напрегнат.

# 719
  • Мнения: 6 493
Мда - танци на десетилетието-в стил 20те години. Трябваше масовка , трябваше ,че инак скука.

Общи условия

Активация на акаунт