Скорпионките сме смели, света в ръцете си- поели- тема 6

  • 22 242
  • 275
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 517
Ееее.... благодаря ви, скорпита  Hug. Честито за изпита . Да си вземеш и поправката    Naughty.
Оф няма да е лесно но ще дам всичко от себе си Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 446
Какво правите мацкииииииииии

Отдавна не съм се вясвала в темата, как сте?

# 62
  • Мнения: 1 517
Какво правите мацкииииииииии

Отдавна не съм се вясвала в темата, как сте?
Аз съм добре, вие как сте?
Да се похваля взех си всички изпити и вече съм третокурсник. малко ме е страх, защото ще имам нови колеги, нова среда , но дано е за хубаво.
Сега карам един езиков курс и още не ми се учи, но като цяло е интересно. Жалко само че няма кой да ми помага с езика.
Вие как прекарвате лятото, за мисляте ли почивки?

# 63
  • Мнения: 202
tinki_15 , честито завършване на 2ри курс   bouquet Новите колеги често носят и нови емоции Wink

Последна редакция: чт, 05 юли 2012, 20:22 от _KIARA_

# 64
  • Мнения: 1 517
tinki_15 , честито завършване на 2ри курс   bouquet Новите колеги често носят и нови емоции Wink

Благодаря ти. Беше много тежко особено финансите. Надявам се да си права!Малко е е страх, но каквото това Wink

# 65
  • Мнения: 1 446
Ами аз съм планирала почивката--тази година искам да е по-дълга--около 14 дни. Кандидатствам и за нова работа, но конкурсите ще са няколко.....А и не съм сигурна,че я искам  ooooh!

# 66
  • София
  • Мнения: 477
Здравейте, Simple Smile минавам и аз да се похваля Simple Smile Бременна съм, живот и здраве, очакваме бебе момченце на 22.11   Blush

# 67
  • Мнения: 202
skeila, чудесна новина....леко бременеене и безпроблемно раждане  Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 153
Здравейте, Simple Smile минавам и аз да се похваля Simple Smile Бременна съм, живот и здраве, очакваме бебе момченце на 22.11   Blush
newsm44 newsm51
Да си жива и здрава да родиш едно хубаво бебче и да му се радваш от сърце! Peace Hug
Как сте скорпита- мързи ли ви да пишете в тази жега или просто сте на почивка newsm78
Ние сме добре- вече бяхме на почивка, сега си почиваме от почивката Laughing, от рожденни дни, кръщенета и т.н. и края на август-пак на почивка, за да съберем сили за новата учебна година! bowuu

# 69
  • София
  • Мнения: 477
Благодаря ви Hug
Чакам и аз петък Simple Smile че отиваме на морето, а дотогава дано жегите се поуспокоят и да си вали дъждец, че да поразхлади Peace Wink

# 70
  • Мнения: 1 517
Добро утро момичета как сте?Честито на бъдещото мами ) с малко повече късмет ще имаме още едно скорпионче  тима. А иначе и стрелците са страхотни. Дори съм чела че за жена скорпион най- хубавата комбинация била мъж стрелец, не знам колко е вярно. като бях малка дори имаше един филм в който главната героияна беше скорпион и беше някаква домашна помощница на един художник стрелец,който пък искаше да е далеч от жени, за да не му пречат на творбите Crazy. От доста време го търся този филм и не мога да си спомня как се казва..както и да е Simple Smile
Как върви вашето лято?Аз направих почивка и презаредих батериите. сега ходя на курс по английски, но някак мързела надделява. и все пак езика много ми харесва.

# 71
  • Мнения: 202
Еха, skeila, завиждам ти за почивката...а, с мен никой не иска да рискува...

# 72
  • Мнения: 1 252
Еха, skeila, завиждам ти за почивката...а, с мен никой не иска да рискува...

Шшшт, това не съм го прочела.

Тинки, да и аз съм го гледала тоя филм , ама как се казваше?  newsm78

# 73
  • Мнения: 1 517
[

Тинки, да и аз съм го гледала тоя филм , ама как се казваше?  newsm78
Rolling Eyes нямам идея, търся го от години.

# 74
  • София
  • Мнения: 477
KIARA, ти сигурно си по- напреднала затова Simple Smile Живи и здрави догодина ще се печете по морето Simple Smile

Айде сетете се за този филм, да го гледам и аз, ако е хубав де newsm78

Общи условия

Активация на акаунт