Re: H&M - тема 11

  • 32 411
  • 725
  •   1
Отговори
# 180
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Да се похваля най-после и моята поръчка е в in progress Чудя се обаче какво значи с проследяване или без  newsm78. Другото което е оказа се, че на сайта на Бритс пишело да не се пускат лични поръчки до техният адрес (на HM). Не са ми отговорили на мейла  Crazy.  Кой друг във Варна мога да ползвам?

Ю.Николова - според мен всички очила вече имат достатъчно добра защита. Единственото важно е да не се носят надраскани. Иначе аз от 70лв очила бях купила на моят хубавец когато беше на 3г и така и не ги носи.

# 181
  • гр.София
  • Мнения: 94
nikolina_s     успокои ме малко,еми щом трябва ще чакаме следващия  Confused

# 182
  • Мнения: 166
nikolina_s     успокои ме малко,еми щом трябва ще чакаме следващия  Confused


Не се притеснявай и на мен ми се случи веднъж.
Имах няколко поръчки към КД,всички дойдоха , само 1-вата (без тракинг) се забави и със следващия курс пристигна. Всичко ще е ок  Peace

Ю.Николова , аз поръчах очила за малкия. Много са хубави,но за защитата незнам какво да кажа..в смисъл незнам как да разбера колко е и добра ли е. Надявам се да са добри,щом го пише и в сайта...все пак са за деца...

# 183
  • София
  • Мнения: 6 094
maeva0959 , мисля, че във всяка оптика могат да те консултират относно очилата.

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Момичета,някоя от Вас скоро беше звъняла на ХиМ, какво питат горе долу,че сега ми писа една дружка, на който адрес поръчвам,че е дошло писмо да се свържа с тях.

# 185
  • Мнения: 989
Нинка  Heart Eyes, щом са еднакви блузките, няма смисъл да мериш. Ще поръчам същия размер  Wink
Ю.Николова, аз поръчах тези за дъщеря ми http://www.hm.com/gb/product/97077?article=97077-A , но още не съм ги получила. Мога да споделя отзиви като пристигнат - вероятно в края на седмицата. За защитата обаче може само да се доверим на написаното.

# 186
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Момичета,някоя от Вас скоро беше звъняла на ХиМ, какво питат горе долу,че сега ми писа една дружка, на който адрес поръчвам,че е дошло писмо да се свържа с тях.
Това е стандартно писмо, хич не съм им звъняла.

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Момичета,някоя от Вас скоро беше звъняла на ХиМ, какво питат горе долу,че сега ми писа една дружка, на който адрес поръчвам,че е дошло писмо да се свържа с тях.
Това е стандартно писмо, хич не съм им звъняла.

Ясно,но ако не им звънна,ще ми блокират и тоя акаунт,а е поръчката с кода за безплатна доставка.Помня,че някой се беше свързал с тях и аз утре ще им звънна,но да съм подготвена,какво питат.

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Няма ми поръчката!  ooooh!На 03.03. е доставена на адреса на КД ,на 04.03.  е тръгнал курса от Англия.На 10.03. пристигат в България и вече ги раздават.Писах до КД но те ми казват,че няма нищо за мен.Сега незнам какво да правя?Има ли вероятност да е останала за другия курс? ooooh!

И моите ги нямаше в този курс, а бяха доставени на 03.03. Не се притеснявай и друг път се е случвало и в следващия курс са си пристигали нормално.  Peace

# 189
  • Мнения: 166
maeva0959 , мисля, че във всяка оптика могат да те консултират относно очилата.
Виж,за това хич не се бях сетила..  ooooh!
То малко да имаш,ама навреме да го използваш  Mr. Green

Другата седмица ми предстои профилактичен очен преглед и задължително ще ги взема с мен ,да питам в оптиката.Ще споделя  Peace

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 5
maeva0959 , мисля, че във всяка оптика могат да те консултират относно очилата.
Виж,за това хич не се бях сетила..  ooooh!
То малко да имаш,ама навреме да го използваш  Mr. Green

Другата седмица ми предстои профилактичен очен преглед и задължително ще ги взема с мен ,да питам в оптиката.Ще споделя  Peace

Краси, за панталончето за което питаше по-напред в темата - видях дамския вариант - хич, ама хич не е хубаво. Материала е много тънък - ако се сещаш миналата година имаше едни каприта за малки момиченца с шарени коланчета в бяло, розово и бежаво. Това е мое мнение де, ако те кефят ги поръчай. Иначе моя корален панталон е вече Ин прогрес (беше с дата на доставка април и днес по обед обработиха). Като пристигне ще пиша.

# 191
  • Мнения: 3
Момичета,някоя от Вас скоро беше звъняла на ХиМ, какво питат горе долу,че сега ми писа една дружка, на който адрес поръчвам,че е дошло писмо да се свържа с тях.
Това е стандартно писмо, хич не съм им звъняла.

Ясно,но ако не им звънна,ще ми блокират и тоя акаунт,а е поръчката с кода за безплатна доставка.Помня,че някой се беше свързал с тях и аз утре ще им звънна,но да съм подготвена,какво питат.
и аз веднъж получих такова писмо,пишеше,че няма да ми обработват поръчки докато не се обадя.Искали да уточнят нещо по адреса(хихихи бизнес адрес)Имах една пендиг,но така и не я пратиха.Не съм звъняла.Ако питаш мен направо нов акаунт прави и пускай наново.Ако са минали датите на доставка(поне според мен) не чакай пратка

# 192
  • Мнения: 166
maeva0959 , мисля, че във всяка оптика могат да те консултират относно очилата.
Виж,за това хич не се бях сетила..  ooooh!
То малко да имаш,ама навреме да го използваш  Mr. Green

Другата седмица ми предстои профилактичен очен преглед и задължително ще ги взема с мен ,да питам в оптиката.Ще споделя  Peace

Краси, за панталончето за което питаше по-напред в темата - видях дамския вариант - хич, ама хич не е хубаво. Материала е много тънък - ако се сещаш миналата година имаше едни каприта за малки момиченца с шарени коланчета в бяло, розово и бежаво. Това е мое мнение де, ако те кефят ги поръчай. Иначе моя корален панталон е вече Ин прогрес (беше с дата на доставка април и днес по обед обработиха). Като пристигне ще пиша.

EEe,сърдя ти се  Crossing Arms
Как успя да се вредиш за корала  Crossing Arms На мен ми го дава неналичен ... изчерпан бил  Crossing Arms И бежавия също..
Ще го дебна до дупка,ама ако се проточи много ще чакам отзивите ти за него  Hug

Пък тоя дето питам за него и той ми стои под окото,че поръчах блузката,дето е на каталожната снимка с него и много ми харесва като лот...Нали и червеното щяло да бъде на мода пак този сезон...и аз да съм модерна  Crazy  Mr. Green

# 193
  • гр.София
  • Мнения: 94
от КД ми се обадиха по телефона и ми казаха,че курса който е тръгнал на 04.03. е бил натоварен на 03.03.,затова мойте неща са останали за следващия курс  Simple Smile

# 194
  • Русе, София
  • Мнения: 245
Момичета, напоследък кога най-късно са ви теглили пари? Имам поръчка, диспачната на 9 - в петък и до този момент парите не са изтеглени. Има ли шанс да ги изтеглят по-късно или да очаквам да ми виснат в баланса?

Общи условия

Активация на акаунт