За гладенето на бебешките дрешки

  • 7 300
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
никога не съм гладила и от двете страни,само от външната.

# 16
  • Мнения: 8 769
Никога не съм ги гладила от двете страни Grinning
И аз. Но гладя всички дрехи, без чорапите.
Много са темите за гладенето, Пам, защо не поразгледаш малко?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз все още гладя всичко,но не от двете страни.

# 18
вече имам второ дете и не правя  грешката да гладя. с първото си напатих. повечето дрехи по нашите пазари които аз мога да си позволя не са с качествени материали. гладейки ги често изкуствените конци изгаряха и започваха да дращят кожичката на детето. да не говорим че при седене гладената дреха пожълтява по ръбовете особенно ако влажността е по-голяма

# 19
  • Мнения: 7 803
само от външната и не смятам да спирам

# 20
  • Мнения: 702
Гладя само от едната страна с парна ютия.

# 21
  • гр. София
  • Мнения: 50
И аз гладя само от едната страна. И без това ми тежи това гладене...

# 22
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Никога не съм гладила от двете страни, иначе гладех всички дрехи на Рони до годинка някъде Thinking.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Не гладя и от двете страни, а само от вътре, за дезинфекция. До към 2 месец гладих всичко, после започнах само бодитата, а отдавна вече и тях не гладя. Само дрехи, които имат нужда от естетическа гледна точка, но те не са много  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 505
gladia i vsi4ko ot dvete strani no ve4e mai ne e nugno , ami 6te po4vam samo ot opakoto. csepak e dostatu4no nali Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 410
Към третия месец престанах с гладенето. Сега гладя само нещо, с което трябва да излиза, а е много измачкано. Гладенето донякъде е и вредно както е казала Tanya, запушват се порите и кожата на детето не може да диша.

# 26
  • Мнения: 2 000
Никога не съм гладила дрехите от двете страни. А изобщо гладих само първият месец след като се роди Митко.

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
След 3-я спрях да гладя всички дрехи-сега гладя само тези,които имат нужда от гладене.Но никога н съм гладила от лицевата и от опаката страна-само от едната newsm78
И аз така. Гладила съм само от 1 страна. Спрях да гладя някъде към 4 месец. Сега гладя само нещата които имат нужда.

# 28
  • Мнения: 5 577
Гладенето не е задължително, всеки го прави ако иска, ако не - не.  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 1 930
За мен пък гладенето е удоволствие, много обичам-хем ми мирише на хубаво, хем се разтоварвам.
Продължавам да си му гладя всчки дрешки и от двете страни.

Общи условия

Активация на акаунт