Лекарите в Пазарджик - 8

  • 180 611
  • 869
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 319
Някой знае ли д-р Нолева работи ли с направление?

# 76
  • Мнения: 956
Някой знае ли д-р Нолева работи ли с направление?
Преди не работеше!

# 77
  • Мнения: 3 495
И аз мога да потвърдя, че преди не работеше, но говоря преди 3 години, когато си правих тест за упойки. Имам телефон, мога да го дам на лични, ако някой иска да попита

# 78
  • Мнения: 0
Здравейте! Да ви попитам нещо, което ме мъчи. Бях на преглед при д-р Младенов (гинеколог в Св. Екатерина). Каза ми, че имам гъбички (аз си го знам) и ми предписа глобули и хапчета, но без да ми направи микробиология. Чудя се да му се доверя ли за това лечение "на сляпо" и дали е възможно без микробиология да ми предпише правилните хапчета? А също ми каза,че нямам възпаление на яйчниците без да ме погледне на ехограф. Пак ме съмнява ... ?  newsm78 Ще се радвам да чуя мнението ви!

# 79
  • Мнения: 3 495
Не мога да взема отношение за възпалението, знам, че лекарите от по-старата школа се оправят добре само чрез мануален преглед (не знам по какво се ръководят - удебелявания разни ли... и т.н.). Ти защо смяташ, че имаш възпаление на яйчниците?

Против съм глобулите и лекарствата за гъбички - една камара странични ефекти; резултат временен (при това евентуално!); не отстранява податливостта към гъбички; рецидивът е честичък...

# 80
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Мече, аз не знам друг начин , по които да се излекуваш от гъбички , освен с глобули. За да не стане така, като казваш ти , предписват и разни хапчета за пиене, заедно с глобулите. Но на мен и глобули са ми помагали само . Два пъти ми е ставало от антибиотик Доксициклин - само два пъти съм го пила този антибиотик и двата пъти " гъбясах" Mr. Green . Вече само като чуя Доксициклин и бягам надалеч. То и едва ли вече някой го изписва , предполагам че има много по- добри заместители вече. Една приятелка също гъбяса от Доксициклин, та това ме навежда на мисълта, че щом не съм само аз, може би е характерно за този антибиотик да има точно такова странично действие.

# 81
  • Мнения: 3 495
То не е само този антибиотик.
Аз ползвам варианта да не пия антибиотици. Знам и вариантът да не се налага да "гъбясвам" не само поради антибиотици Grinning
Иначе да, предписват и вагинални таблетки, и орални...Двойна застраховка.
Цитат
За да не стане така, като казваш ти , предписват и разни хапчета за пиене, заедно с глобулите
Да, ама става. Сигурно имаш приятелки, които ще ти потвърдят.
Странично действие силно казано, по-скоро следствие. Просто има хора, при които нормалната флора се "разбутва" по-лесно след антибиотик и стават податливи на свръхразвитие на гъбички. Има хора, които колкото и антибиотици да пият, гъбички няма да развият, но пък ще направят друго... Crazy Има хора, които изявяват симптоми само от един изпит антибиотик; има и такива, които видимо нищо не соматизират.

# 82
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Нинка, съгласна съм за антибиотиците. Може би ако си с по- силен имунитет няма да ти окажат чак толкова силно негативно въздействие. Но все пак, при една сериозна гъбична инфекция не виждам как можеш да се излекуваш без глобулите. 

# 83
  • Мнения: 3 495
Може, разбира се. Не откриваме топлата вода. От двеста години може, не от вчера. Полипи в матката изчезват, та едни гъби.
Ако си с по-силен имунитет, няма да развиеш гъбички впрочем Grinning

# 84
  • Мнения: 1 291
Заинтригувана съм! Нинче, как може? Изплюй камъчето. Wink

Благодаря на отговорите за д-р Гагов!

# 85
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте.
 Извинявам се предварително,че не съм изчела темата,а направо питам,но ми е доста спешно.
Моля ,за данните на добър гинеколог за аборт.  Praynig
Благодаря предваително, на всички отзовали се.   bouquet

# 86
  • Мнения: 583
  Hug
Може ли да споделите отзиви за класически хомеопат в Пазарджик и съществували като възможност комбинацията личен лекар-хомеопат?  Peace

# 87
  • Мнения: 941
в Пазарджик няма класически лекар, който и да е класически хомеопат...
предполагам че скоро някоя мама ще ти пише на Лични за хомеопат в Пз  Peace

Лия, съжалявам че сега виждам поста ти  Hug  Дано всичко е минало добре  Hug

# 88
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Лия, съжалявам че сега виждам поста ти  Hug  Дано всичко е минало добре  Hug
Блаодаря ти.  Hug
Всичко мина добре,за сега без проблеми.Надявам се и за напред да е така и да няма последици.

Моля и аз за данните на добър хомеопат.  Praynig

# 89
  • Мнения: 1 350
Моя близка е МНОГО доволна от Федя Дечев.Лично аз мнение не мога да споделя ,но много го хвалят ,основно майки на деца в градинска възраст ,които той е спасил от многократни боледувания.Успех !
Аз пак да похваля д-р Атанасов ,УНГ Crazy Много ме кефи този човек ,само да не се срещахме по такива поводи като сополи и т.н. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт