Лекарите в Пазарджик - 8

  • 181 151
  • 869
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 941
аз не съм ползвала услуги досега на хомеопат..но за Федя пък аз съм чувала само негативи - ама то за всеки лекар е така - и положителни и отрицателни мнения ще чуеш..

имаме една мама..тук във форума, пазарджиклийка....която не смее да си каже...ама аз ще я издам  Mr. Green  класически хомеопат е, Не боаронски...

почти е  "завършила" , и вече има редовни пациенти или клиенти - незнам как се казва в случая  Thinking

ще я почакам още ден-два и ако не се "покаже", ще ви я издам  Mr. Green

Последна редакция: пт, 26 окт 2012, 21:54 от mother-of-pearlS

# 91
  • Мнения: 1 350
Ще чакам с нетърпение да видя коя е  Naughty
Гери,добре,че си ти да ни "светнеш" Mr. Green
Д-р Светла Комсийска много хвалят също,пак казвам ,само от познати съм чувала ,лично мнение не давам.Моето дете не боледува много Laughing

# 92
  • Мнения: 343
Много скъпо взима Дечев, 80 лева са си много пари, особено за безработни мами като мен ooooh!
и аз препоръчвам майката от нашия форум, много сме доволни от нея  Hugи много сме и благодарни Hugмисля ,че скоро имаше рожден ден или се бъркам newsm78

# 93
  • Мнения: 941
тя е виден представител на скорпионКите  Wink  което ме подсеща, че и наближава и РД-то... Mr. Green
децата и бяха рожденички този месец  Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 1 291
Децата й са две момиченца, нали?  Mr. Green

# 95
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Децата й са две момиченца, нали?  Mr. Green

Аха  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 583
аз не съм ползвала услуги досега на хомеопат..но за Федя пък аз съм чувала само негативи - ама то за всеки лекар е така - и положителни и отрицателни мнения ще чуеш..

имаме една мама..тук във форума, пазарджиклийка....която не смее да си каже...ама аз ще я издам  Mr. Green  класически хомеопат е, Не боаронски...

почти е  "завършила" , и вече има редовни пациенти или клиенти - незнам как се казва в случая  Thinking

ще я почакам още ден-два и ако не се "покаже", ще ви я издам  Mr. Green
В такъв случай дано да ми пише добрата мама  Peace  Благодаря!
Съгласна съм, че мнения за лекари много. Едни доволни от един, пък други не...
Ще използвам поста си и аз да похваля Д-р Атанасов УНГ

# 97
  • Мнения: 1
Здравейте Simple Smile Искам да ви попитам какво ви е мнението за д-р Тричков ,гинеколог в "Ескулап" ?

# 98
  • Мнения: 1 163
Почина др Джопов-един от добрите кардиолози в града...
Поклон

# 99
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Почина др Джопов-един от добрите кардиолози в града...
Поклон

Светла му памет!Да почива в мир! Flowers Rose Flowers Rose

# 100
  • Мнения: 5
Бог да го прости.... Невероятен човек и лекар...

# 101
  • Мнения: 941
лека му пръст...

изключителен Човек и Лекар...

# 102
  • Мнения: 343
Може ли някой да ми даде кординатите на Д-р Чолаков или къде мога да го открия  Hugмисля ,че преглежда в Ескулап и Болницата  newsm78

# 103
  • Мнения: 1 350
Великият доктор Радослав Попов къде работи сега ?Моля ви се ,спешно е  Tired

# 104
  • Мнения: 1 291
В Здравето. Ако искаш да ти пратя телефон на регистратурата на лични. Всъщност пращам, че не знам кога пак ще вляза.

Общи условия

Активация на акаунт