Лекарите в Пазарджик - 8

  • 178 927
  • 856
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 257
Здравейте🤗 Някой,който е запознат с работата на д-р Стоянкина,АГ в "Хигия" ако може да изкаже мнението си за нея

# 766
  • Мнения: 79
Здравейте!
Не съм сигурна дали пиша в правилната тема, моля да ме извините, ако не е така. Предстои ми раждане след 2-3 месеца. Следя се в Хигия и съответно там ще раждам. Не ми се иска да бъде при друг, непознат. По-спокойна ще бъда при проследяващия ме лекар. Случайно разбрах обаче, че там към момента не работят с епидурална упойка. 😳 Дали някъде другаде в града се използва? Търсих информация, че преди са използвали, но вече защо не - нямам обяснение. Все още не сме обсъждали раждането с моята АГ, защото има време, но сега доста се притесних.

# 767
  • Мнения: 4
Такава е! Накрая се оказа че съм разлепила плацентата, защото ми бърка 10 пъти. Още даже в 7ми месец почна да бърка. Моля ви бъдещи мами, запомнете че се бърка САМО И ЕДИНСТВЕНО преглед за разкритие и то в единични случаи. Не позволявайте да бъркат току така....

# 768
  • Мнения: 480
Здравейте, моля за помощ.
Дано това е правилната тема. На гости сме в града, дъщеря ми на 14м от снощи е с температура и хрема, къде мога да я заведа на преглед в почивните дни? Не смея да пътуваме в това състояние. Съмнявам се в зъби, но все пак искам мнение на педиатър.
Благодаря! Simple Smile

# 769
  • Мнения: 4
Здравейте, моля за помощ.
Дано това е правилната тема. На гости сме в града, дъщеря ми на 14м от снощи е с температура и хрема, къде мога да я заведа на преглед в почивните дни? Не смея да пътуваме в това състояние. Съмнявам се в зъби, но все пак искам мнение на педиатър.
Благодаря! Simple Smile
При доктор Агов - Хигия

# 770
  • Мнения: 1
Здравейте на всички, ще се опитам да бъда максимално кратка защото много обичам романите  Grinning Grinning
Става дума за д-р Стоянова, прочутата дерматоложка от гр.Пазарджик.
Днес бях на преглед при нея и не останах особено очарована. Радвам се само че не ми взе пари за прегледа,защото нямах направление.
От солариума имах обрив по бузите, а  от миналата година пролетта започнаха да ми излизат пъпки като акне по челото. Отидох, за 10мин се случи следното - погледна ме под лупа, изписа ми рецепта на стойност от 100-150лв (за това лошо не мога да кажа, продуктите които изписа са качествени), но моята рецепта и тази на още 2 мои приятелки бяха еднакви както и съвета -моментално почистване на лицето. Без да ме попита дали съм свободна и дали сега искам да ми бъде направено въпросното механично почистване тя започна да се уговаря с козметичката, аз съответно обясних че нямам време сега и поисках да ми бъде обяснено както има на тази рецепта, какви са тези мазила. Докторката ми заговори на непонятен за мен език и не пожела да проговори "български", а повтаряше едно и също след всеки мой въпрос.
Прегледа беше в 10.30, а аз още в 11 бях пред кабинета на д-р Трифонова дерматолог в Хигия. Искам да кажа че това е една изключителна, много мила и разбрана жена. Отговори на всички мои въпроси, увери ме че ако сега направя почистване на лицето, то ще е болезнено и лицето ми ще се възпали моментално, утре ще отида за да ми даде тестери които стигат за седмица за да прецени дали ще понесат на кожата ми за да знаем дали има смисъл да дам 100лв за такава козметика и някакви таблетки за кожата но в момента не помня точно какво каза.
 Simple Smile Дано ме разберете правилно, не твърдя че д-р Стоянова е лош лекар, но на мен и на няколко мои познати за които разбрах в последствие не е помогнала особено.


Уважаема sweetmary, аз благодаря за времето и усилията , които сте положили да споделите впечатленията си от прегледа при мен. Въпреки , че всеки възприема фактите от своята гледна точка, която не винаги е най-правилната, аз дълбоко уважавам този форум и приветствам всички, които вземат участие в него. Пациентите винаги трябва да събират информация предварително, защото понякога избора на лекар е определящ и подценяването на този проблем може да доведе до лоши последици.
Сега конкретно, кое ме накара да отговоря на вашия пост. Както споменах всеки има правото да споделя собствените си впечатления. Но с две неща – едното лично, второто професионално -  не мога да се съглася и нещо повече – не искам да бъдат подведени хората, които четат този форум.
1. Споменавате, че не съм ви помогнала особено. Ако бяхте  приела схемата на лечението, която съм ви предложила и ефект липсва , мисля че едва тогава може да казвате,  че не съм ви  помогнала. Иначе само с разговори –на български или чужди езици болестите не се повлияват.
2.  „увери ме че ако сега направя почистване на лицето, то ще е болезнено и лицето ми ще се възпали моментално“ – Това е най-важното и съществено. Казвате  „прочутата“ д-р Стоянова“ .... Аз не зная доколко съм прочута. Реклама досега не съм си правила. Не работя в големи и известни лечебни заведения. Ако с нещо случайно съм станала прочута , то е точно с методиката , която съм въвела за почистване на лицето. Без да се почисти лицето каквито и мазила, каквито и медикаменти да се прилагат нямат никакъв ефект, защото се нанасят върху слоеве от мъртви клетки и върху запушени пори. И средствата, които се дават за мазила са пропиляни защото не може да имат никакъв ефект от тяхното приложение.  Методите за почистване със салфетки, с комедоночистачи, след вапозон и т.н. са довели  до страха на пациентите, а и на козметиците и дерматолозите да извършват и предписват тази незаменима процедура.  Почистването, което се прави в моя център, и то задължително, не е болезнено и не довежда до възпаления. Точно обратното – дава възможност на почистената кожа да „диша“ и медикаментите при евентулно ултразвуково лечение и лечебните кремове, които препоръчвам да дават великолепен ефект.
Държах накратко да споделя мнението си за почистването  защото десетките млади , а и не толкова млади пациенти , чиито лица се промениха след проведено от мен лечение, ми дават увереността , която всеки лекар търси в практиката си – уверенността, че помага на хората. И накрая без да имам претенцията да ставам интернет консултант бих отговорила, кратко разбира се, на всеки въпрос.


Единственото, което аз мога да кажа за д-р Стоянова е, че е отличен професионалист с точна преценка и прецизна ръка! Моята кожа е чувствителна и реактивна и поради тази причина дълго време избягвах да ходя на почистване, защото обикновено си тръгвах зачервена, подута и с рани по лицето. Никъде, подчертавам - никъде!- на друго място, освен при д-р Стоянова не са ми почиствали лицето така, че да нямам нито едно зачервяване, нито една раничка. И в същото време - напълно чисто лице. Благодарна съм й, че ми върна самочувствието, защото след като свалих няколко килограма след раждане, ми се бяха появили видими и неприятни назолабиални бръчки и д-р Стоянова ми постави филър, който буквално преобрази лицето ми. И последно - живея в Пловдив, но предпочитам да пътувам до Пазарджик, при лекарката, на която имам доверие.

# 771
  • Мнения: 13
Здравейте, търся педиатър, при когото да запиша бебсинка. На който педиатър с добри отзиви се обадих, ми казва, че не записва деца, а мога да отида при проблем.
Моля за препоръки!

# 772
  • Мнения: 3 484
Здравейте, търся педиатър, при когото да запиша бебсинка. На който педиатър с добри отзиви се обадих, ми казва, че не записва деца, а мога да отида при проблем.
Моля за препоръки!
От 18 години цялото семейство сме при д-р Стоян Стоянов в "Здраве". Внимателен, с подход към малките, много човечен и не бърза с антибиотиците.

# 773
  • Мнения: 935
Здравейте, препоръчайте ми ендокринолог в Пазарджик? Изобщо има ли такъв, който се занимава с хормони на щитовидната жлеза ? Какво ще кажете за доц. Владева ?

# 774
  • Мнения: 3 484
Аз моля за очен лекар.

# 775
  • Мнения: 192
Някой може ли да сподели мнение за д-р Пламен Крумов, уролог, може и на лични.

# 776
  • Мнения: 120
Някой може ли да сподели мнение за д-р Пламен Крумов, уролог, може и на лични.

Веднъж ме е преглеждал по молба на нефроложката. Леко арогантен и надменен, но според мен той нарочно си изгражда тази визия. Позна ме, защото бях водила мъжа ми в спешното и той беше дежурен тогава. Останах учудена. Като специалист не мога да изкажа мнение.

# 777
  • Мнения: 192


Някой може ли да сподели мнение за д-р Пламен Крумов, уролог, може и на лични.

Веднъж ме е преглеждал по молба на нефроложката. Леко арогантен и надменен, но според мен той нарочно си изгражда тази визия. Позна ме, защото бях водила мъжа ми в спешното и той беше дежурен тогава. Останах учудена. Като специалист не мога да изкажа мнение.

Благодаря за отговора. За поведението е видно, затова исках мнение като специалист как е.

# 778
  • Мнения: 1 595
Има ли някой, който да е слагал брекети при д-р Еди Хугасян от град Пазарджик? Препоръча ми го една позната. Моля за мнения 😊

# 779
  • Мнения: 1 600
Моля Ви за препоръка за лекар (поставяне на хиалуронова киселина в устните) и някой има ли мнение за Кисьова?

Общи условия

Активация на акаунт