Време вече не остана – през Април ще бъда мама!

  • 40 745
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • през девет планини в десета
  • Мнения: 51
запис и от мен!!Момичета аз ви чета редовно,но не пиша защото отговаряте на всичките ми въпроси.Бременна съм със второ термина ми е на 27 април и е момиче.

# 16
  • Мнения: 238
benitabeni, благодаря, за новата тема и също големи благодарности за априлката, която я пусна (подозирам, че е Не съм Winkbouquet   bouquet   bouquet
Аз докато се прибера, докато приспя калпазанката и ....... Нека в новата тема пишем само хубави неща, да има само бебчета родени в 9-ти месец и всички да сме много позитивни  Hug

Аз също съм съгласна да бъда вестителка - вече съм била в отчетната на Плами и да ви кажа - усещането е страхотно, все едно раждам не едно, а много бебчета  Heart Eyes
Но от гледна точка на сигурността, което препоръчвам на всички, нека не публикуваме телефоните си, а да ги разменяме на ЛС. Който иска да съм му вестителка, нека ми пише  Peace

Сега се връщам да си дочета старата тема .....

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 16:29 от Mia66

# 17
  • Мнения: 16
Аз съм дала телефона си на доста мами тук, който иска като роди да ми пусне смс с данни за бебока и аз ще дам гласност на новината. Аз също имам телефоните на доста от вас и ще пускам смси наред пък които иска да го публикува.

# 18
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
И аз в новата тема Simple Smile
Малко малки тези картинки на първа страница... карай, на късмет да са Simple Smile
samm абе мизерия си е... мен това много ме подтиска, но няма варианти много...
Mia66 а, не бях аз  Mr. Green
Хубава тема да бъде и много хубави новини в нея  Praynig Hug


# 19
  • Мнения: 0
Запис и от мен!
Имам питане към мамите benitabeni  и samm за 20 поликлиника, защото и аз обмислям варианта за там, а питането ми е знаете ли къде се изпращат малките пациенти събота и неделя и през нощта, към кои център, а и за лекарките, чиито имена споменавате, те само педиатри ли са и в отделни кабинети ли приемат или до/в тези на общопрактикуващите?
Аз днес съм с доста стегнат корем, а беба напира яко, ама то сигурно защото от сутринта съм по задачки! newsm78
 Hug на всички

# 20
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
petiapsb ако се съди по това, че нашата лична (която пак е в същото ДКЦ) ги изпраща в един мед. център в Лагера (ако не се лъжа), името не помня, но сме много разочаровани от там, защото ни се беше наложило и ни върнаха... предполагам трябва да се пита самия Педиатър къде се изпращат  Rolling Eyes Мисля, че и двете са само педиатри и както правилно съм прочела и двете работят в един кабинет, който се намира на втория етаж някъде (не съм ходила лично)... кабинетът се намирал до тези на Общо практикуващите, не е на отделно... дано съм те ориентирала, samm и тя да каже, понеже е ходила лично Simple Smile

# 21
  • Мнения: 195
При високата температура ненаситените мастни киселини, които са изключително полезни се превръщат в наситени...

Благодаря, Не съм.  Hug  

На мен док не ми казва нито мерки, нито теглилки на бебето.  newsm78  От няколко месеца и снимка не ми дава дори, не че много ми трябва де. Прави ми впечатление, че всеки път казва, че главата отговаря на седмица, която не е гестационната седмица в която съм, по мои сметки. Той май си смята реалните седмици на бебето от момента на зачеване, защото пък на 4 D-то ми излиза точен термина, та аз и затова не обръщам много внимание на това.

# 22
  • Мнения: 32
ето ме и мен да се запиша в новате темичка.И аз вчера си купих бисквитки милка,регистрирах кода и хоп спечелих,чак да не повярва човек от първият път  Heart Eyes.Така че хапвайте си милка да ви е сладичко и да печелим кравички за нашите мъничета  newsm51

# 23
  • Мнения: 21
Честита да ни е новата тема, момичета! Да сме силни и смели и през април да гушнем здрави и румени бебоци  Two Hearts
Имам едно хрумване - дали да не си направим впоследствие и галерия на априлската плеяда бебешоци. Може да изпращаме снимката на бебо на вестителката ни. Как ви се струва?

# 24
  • Мнения: 0
знаете ли къде се изпращат малките пациенти събота и неделя и през нощта, към кои център

Съжалявам, не знам Rolling Eyes

, а и за лекарките, чиито имена споменавате, те само педиатри ли са и в отделни кабинети ли приемат или до/в тези на общопрактикуващите?

Те са педиатри, но вече всеки лекар може да бъде избиран за личен, тоест педиатрите не преглеждат само бебета/деца, а и възрастни, които са ги избрали за ЛЛ Peace В същите тези кабинети. Ние докато бяхме там чакаха възрастни, деца с родителите си...лудница Rolling Eyes

Е, бебета нямаше. То обикновено за тях има някакви определени дни и часове за консултация, така че да не се чака редом с болните възрастни Rolling Eyes Поне така беше в моята поликлиника, защото и моята ЛЛ е педиатър, например.

# 25
  • Мнения: 25
Ето ме и мен в новата темичка!Както винаги страхотна!Нека я изпълним само с хубави новини!

# 26
  • Мнения: 66
Аз довечера ще постна мерки, че сега каката не дава нищо друго да се прави - но само да кажа, че преди 3 години - главата на каката беше вечно супер голяма и не знам какво си - а истината беше, че формата на черепа й е специфична - по-широка е в задната част и те замерваха BPD именно по най-широката част на главата. Истината е, че малката се роди с глава под замерванията (то ясно, че черпните кости леко се застъпват при раждането, но все пак) и даже в момента й е мъничка главата.....

# 27
  • Мнения: 14
Скок и аз в новата прекрасна тема,дано я изпълним с вълнение и щастие от раждането на нашите слънчица,да бъдем всички живи и здрави.

Леко раждане на всички,нека вървим по реда си,да не бъдат нетърпеливковци Hug

# 28
  • Мнения: 0
И аз в новата тема Smile. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 29
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Да се разпиша и аз в новата темичка  Hug. Благодарности на момичетата, които се грижат така редовно за темите   bouquet

duhi-puhi сигурно вече е на Пампорово, ама да се изкажа и аз. При мен положението е точно обратното-главара си върви с 2 седмици напред и това е поне от 20-та седмица. Моята лекатка не ме плаши, напротив каза че е нормално при момченцата и те по принцип са си с по-големи глави. Стискам палци при duhi-puhi  всичко да е наред и да не се терзaе за такива работи баш сега накрая  Hug

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 22:32 от viliandar

Общи условия

Активация на акаунт