Притеснена съм...

  • 1 270
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
Не се притеснявай, абсолютно същото ми се случи и на мен, за първи път и аз отидох в 6-та седмица, гледа ме с коремен ехограф и ми казаха да отида след 3 седмици, за всеки случай, не каза дали е видяла нещо, само, че било рано. Обикновено лекарите говорят така, дори да са видяли, че имама бебе, предполагам, защоро не искат да дават надежди в ранен етап на бременността. Не съм повръщала никога през бременността, не е определящо това, повръщат едва около 50% от жените.
Успех, дано всичко е наред  Hug

# 16
  • на село
  • Мнения: 3 926
Сърчицето се вижда след 8-ма седмица с обикновен ехограф.
Ако вече си в 8-ма отиди пак да те видят и не се притеснявай .

# 17
  • София
  • Мнения: 2 217
Щом ти се повръща всичко е наред! Нали не ти се повдига така като не си бременна? Ще си родиш човека, ще видиш!  bouquet

# 18
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ей момиче ,горе главта,тия работи не астават бързо,даи му време на малкия човек да се покаже на снимките(ехогрфа) хубав.И един съвет,кротни се малко,стилко толкова много лекари,прекалено мнного прегледи не е добре.
аиде,чао и да се похвалиш след някоия  и друга седмица

# 19
  • Мнения: 2 309
При мен след 6 г с се видя плодния сак и ми каза да ида след седмица мисля или десетина дни да не те подведа,и видя пулсациите.Не ми е казвала за варианта "кухо"яйце,затова не съм се тревожила,като теб.СЪВЕТ-сменяй лекаря!!!

# 20
  • Мнения: 236
Не бързай да се притесняваш, ако ехографа е много стар е възможно да се вижда празен сак. Освен това, ако си с нередовна менструация може зачеването да е станало по - късно. Това е хубаво, че гърдите те болят. Моя съвет е отиди при друг лекар. Стискам ти палци.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 457
Не се притеснявай излишно. На обикновен ехограф не може да се види толкова рано.Аз отидох рано на преглед и първите два пъти ме гледаха на вагинален ехограф,защото ми обясниха че било много рано и нищо не видяха на обикновения. Чак вече в трети месец си ме гледаха на другия ехограф
А този твой лекар да ходи да се  #2gunfire

# 22
  • Мнения: 390
В 5г.с. една специалистка #2gunfire ме прегледа и вагинално и с вагинален ехограф и заключи: ами, бременност е имало, но е приключила много бързо- кухо яйце.
Е, кухото яйце вече е на 5 месеца Grinning Grinning. Така, че без да се шашкаш потърси мнението на още 2-3 лекари, за предпочитане е да отидеш на платен преглед.
  bouquet

# 23
  • Мнения: 781
И на мен така ми казаха, но аз не повярвах. Отидох на лекар чак след месец и всичко беше наред. Затова не се притеснявай, успокой се и бъди оптимист!   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 271
На мен видяха и пулсациите на сьрцето през коремната стена в 7г.с.,но има случаи когато се вижда в 8-9г.с.Отиди след седмица,две отново.Дано бебчо да се види! newsm10 newsm17

Общи условия

Активация на акаунт