Дали ще си имам бебче?

  • 2 591
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 334
Здравейте,

имам и аз едно въпросче. Днес си направих тест, но на 5-тата минута като махнах капачето всичко беше розово и с контролна черта. Там където би трябвало да се получи втората беше зацапано и след още 5 мин. полето стана бяло и остана само контролната. Не знам как да тълкувам този тест.  newsm78 За повече информация ще кажа само, че трябваше да ми дойде на 28-ми, имам леко гадене и напрегнатост в гърдите. Дали не избързах с теста? ooooh!

Дали не капваш повече капчици урина, отколкото е указано на опаковката на теста. Един мой тест така удавих Mr. Green и така ми се беше получил като твоя.Забравила съм вече колко капки трябваше, прочети, 3 или 5 не съм сигурна  Peace

# 31
  • Мнения: 61
Здравейте и от мен момичета!
Аз всъщност съм една от многото объркани девойки,които се явяват от време навреме на хоризонта.
Но вие сте мисля за момента,най-подходящите събеседници по темата за която искам да поговоря.
На 20.03. ми дойде.Датата беше точна,но по прицип ми върви обилно първите два дни,на третия го няма,и на четвъртия се изчиства.Сега обаче ми вървя слабо първия ден.На втория и третия бях само с по една превързочен материал.
Правим секс без предпазни средства,но не сме планували за сега бебе,защото сме заедно от сравнително малко време.
По принцип имам поликистозни яйчници и винаги съм се притеснявала от това дали един ден ще мога да имам деца,имам и срастване на левия яйчник.Но от 2-3 дни насам ме наболва кръста и имам придърпване главно от една страна-надолу,както преди менструация.Днес изядох една кутия сухи пасти 12 бр.-което повярвайте ми няма как да се случи,защото не съм много по сладкото,не че не обичам но по принцип изяждам една,максимум две и ми става тежко.И другото което е цял ден имам газове,добре че нямаше хора около мен че ....Simple Smile
Правих си тест още преди три дни,беше отрицателен,но всичкото това ми е съмнително и незная какво да правя.
Благодаря ви  предварително! Thinking

# 32
  • Мнения: 380
Нормалният тест няма нищо да ти покаже.
Можеш да идеш до някоя лаборатория още сега и да си направиш кръвен тест, ими просто да изчакаш закъсението и да си направиш отново тест, който тогава би ти показал по-достоверен резултат.

# 33
  • Мнения: 80
Здравейте и от мен момичета!
Аз всъщност съм една от многото объркани девойки,които се явяват от време навреме на хоризонта.
Но вие сте мисля за момента,най-подходящите събеседници по темата за която искам да поговоря.
На 20.03. ми дойде.Датата беше точна,но по прицип ми върви обилно първите два дни,на третия го няма,и на четвъртия се изчиства.Сега обаче ми вървя слабо първия ден.На втория и третия бях само с по една превързочен материал.
Правим секс без предпазни средства,но не сме планували за сега бебе,защото сме заедно от сравнително малко време.
По принцип имам поликистозни яйчници и винаги съм се притеснявала от това дали един ден ще мога да имам деца,имам и срастване на левия яйчник.Но от 2-3 дни насам ме наболва кръста и имам придърпване главно от една страна-надолу,както преди менструация.Днес изядох една кутия сухи пасти 12 бр.-което повярвайте ми няма как да се случи,защото не съм много по сладкото,не че не обичам но по принцип изяждам една,максимум две и ми става тежко.И другото което е цял ден имам газове,добре че нямаше хора около мен че ....Simple Smile
Правих си тест още преди три дни,беше отрицателен,но всичкото това ми е съмнително и незная какво да правя.
Благодаря ви  предварително! Thinking
Това, което усещаш, ти е овулацията, а пък тест най-рано след 2 седмици.И да си забременяла, яйцеклетката ти няма как да се е имплантирала даже още сега.А пък симтоми на бременност абсурд...Wink Успех и пиши какво е показал теста след 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт