Дали ще си имам бебче?

  • 2 589
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 66
Здравейте  Simple Smile    От много време ми се иска да забременея, но все не ставаше. Днес си направи тест и даде положителен резултат, не можах да повярвам и след няколко часа го повторих и пак се появиха 2 чертички .Искам да ви питам дали е възможно теста да даде грешен резултат, при положение, че ми закъснява близо 15 дни. Просто не мога да повярвам, че най накрая най-голямата ми мечта е факт.Чудя се дали да не си направя още един тест утре, но ме е страх да не се окаже, че тези двата са невалидни .Благодаря предварително.
Здравей,и според мен си бременна и едно голямо ЧЕСТИТО  Hug.Аз на една седмица закъснение отидох на видеозон и се потвърди бременоста.Така че смело напред и ти пожелавам една лека и безпроблемна бременност. pregnant

# 16
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Няма как тест да покаже бременност, ако няма такава. Обикновено дори и бледата втора черта е показателна.  Wink

# 17
  • Мнения: X
има ли две черти - няма как да е отрицателен  Hug честито, лека бременност   bouquet

# 18
  • Мнения: 334
здравейте, закъсняваше ми с 8 дена и напълно убедена, че няма нищо си направих тест. той показа една изключително бледа втора черта и то в 8 вечерта. в 10 и нещо пак показа втора черта много бледа, реших да си направя един и сутринта и пак чертата е доста бледа. наредила съм 3те теста на една маса по ред на номерата и както съм права ги гледам на първия не виждам чертичката обаче нс втория и третия си я забелязвам, въпреки, че са много бледи..дали има нещо? само да кажа, че 2 дни преди да трябваше да ми дойде(02.03.2012) правих друг тест, който беше отрицателен, т.е нямаше втора черта..

моята бледа чертичка в момента е факт  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 155
благодаря за успокоението, моята бледа чертичка е на 6гс + 2 дни, и днес прокървих ..сега съм си в къщи на хапчета и се моля всичко да е наред ..

# 20
  • Мнения: 3 271
благодаря за успокоението, моята бледа чертичка е на 6гс + 2 дни, и днес прокървих ..сега съм си в къщи на хапчета и се моля всичко да е наред ..
Дано всичко е наред.Само почивка и позитивно мислене.  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 052
known, щом си с кървене трябва много почивка, трябва да лежиш и да забравиш за всякаква физическа дейност, било то и домакинска... и аз бях така, полежах 1 месец и се оправиха нещата. Пий си редовно хапчетата и както и мими0585 ти е казала - само позитивно мислене, трябва да си много спокойна, и това е важно  Peace

# 22
  • Мнения: 155
поуспокоих се аз, даже бебчо за да ми натякне, че си е тук явно повръщах днес Simple Smile за първи път..доста неприятно ама трябва и това да мине ..

# 23
  • Мнения: 3 271
поуспокоих се аз, даже бебчо за да ми натякне, че си е тук явно повръщах днес Simple Smile за първи път..доста неприятно ама трябва и това да мине ..
JoyДано премине повръщането аз го откарах до 4месец.Но при всеки различно.Важен е финала едно здраво бебче.Късмет

# 24
  • Мнения: 155
благодаря Simple Smile

# 25
  • Мнения: 334
поуспокоих се аз, даже бебчо за да ми натякне, че си е тук явно повръщах днес Simple Smile за първи път..доста неприятно ама трябва и това да мине ..
JoyДано премине повръщането аз го откарах до 4месец.Но при всеки различно.Важен е финала едно здраво бебче.Късмет
А дано бъдете като мен  bouquet-само веднъж  Praynig

# 26
  • Мнения: 155
ооо направо ще те разцелувам, ако и при мен се случи така  Laughing

# 27
  • Мнения: 334
ооо направо ще те разцелувам, ако и при мен се случи така  Laughing
Пожелавам го от все сърце на всички бъдещи майчета, и дано преминете лека бременност  Praynig и да се наслъждавате с голямо удоволствие на бременността и на майчинството после  smile3504

# 28
  • Мнения: 528
Здравейте,

имам и аз едно въпросче. Днес си направих тест, но на 5-тата минута като махнах капачето всичко беше розово и с контролна черта. Там където би трябвало да се получи втората беше зацапано и след още 5 мин. полето стана бяло и остана само контролната. Не знам как да тълкувам този тест.  newsm78 За повече информация ще кажа само, че трябваше да ми дойде на 28-ми, имам леко гадене и напрегнатост в гърдите. Дали не избързах с теста? ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 052
Вече има 2 дни закъснение, така че не си избързала. Направи си втори тест с първа сутришна урина.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт