Как го изритахте?

  • 2 743
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 247
 Simple Smile Подадох молба, но не ползвам услугите на адвокат.Ходих при няколко бракоразводни адвокати за консултация и всичките първо говореха за това колко пари трябва предварително да им платя, а за след това "ще видим...". Честно казано силно се издразних се от това им поведение.
Когато аз ще извършвам платена услуга на някой никога не искам 100% сумата в аванс, още повече когато не мога да посоча конкретен срок или да гарантирам качествен резултат... все пак се плаща за свършена работа... Може би не попаднах на правилният адвокат.... Thinking Thinking Thinking

# 16
  • Мнения: 1 213
Накратко- живеем у дома. Помолих няколко пъти културно да се изнесе, защото искам развод. Заяви ми, че ще стои за да ми трови нервите на мен и детето...
Как изритахте от дома си БНД? #Cussing out #Cussing out
Аз лично до "изритах" мило и любезно. Со кротце и со благо. Стигне ли се до там да си правим напук, нещата са на зле. И не само си хабиш нервите, ами и не получаваш това, което искаш. Така че за мен по-добрият вариант е да се разберете. Стига да може.

Пък ако си решила да теглиша майната на добрите отношения, е лесно. Докато е навън му стягаш багажа, изнасяш го (примерно го пращаш/носиш в офиса му или при майка му или при негови приятели) и сменяш ключалката.

Само за справка - моят адвокат ме консултира безплатно доста пъти и си взе парите (пълната сума) чак когато се видяхме за реалното подписване на бракоразводното споразумение. Чак след това съдът назначи дата, явихме се и т.н. И аз пак платих накуп предварително, ама някак не съвсем в началото, а "по средата".

# 17
  • Мнения: 20
След като си подала молба за развод, значи си имаш адвокат. Обърни се към него за съвет.
Защото всеки случай е индивидуален. 

Няма ли конкретен закон по този случай? Аман от индивидуални случаи! Та то докато чакаш решението и той да благоволи да си тръгне можеш да полудееш, ако е някой ненормалник!

# 18
  • Мнения: 6 164
Не може ли просто да смениш ключалките и да му изкараш куфарите пред вратата? Аз поне така направих.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт