Звездни компромати-134

  • 72 781
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен Карен ми харесваше най-мнохо от блондинките супермодели, изключителна красавица Heart Eyes

# 691
# 692
  • Мнения: 1 069
Нова фотосесия на Мария - пролет 2012  -  1..  2..  3..   На втората снимка е разкошна.

Страхотни дрехи. Много ми допадат. Heart Eyes Някой да знае марките?

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 10:43 от Алия

# 693
# 694
  • София
  • Мнения: 5 289
Що бе за годините си изглежда добре жената, виж какво тяло има...за съжаление хората с годините се променят, някои до неузнаваемост, други пък успяват да съхранят чара и излъчването си.Вчера някой беше пуснал линк към топ моделите от 90-те придружен със снимки преди и сега, ами имаше доста от тях, които са запазили красотата си и до днес...е с някоя и друга бръчка, но пък красиви.

Ето и тук Карен Мълдър-1, 2,

# 695
  • Мнения: 1 167
Не знаех, че Мерил Стрип и Мишел П. са лягали под ножа  Rolling Eyes

# 696
  • Мнения: 18 051
Що бе за годините си изглежда добре жената, виж какво тяло има...за съжаление хората с годините се променят, някои до неузнаваемост, други пък успяват да съхранят чара и излъчването си.Вчера някой беше пуснал линк към топ моделите от 90-те придружен със снимки преди и сега, ами имаше доста от тях, които са запазили красотата си и до днес...е с някоя и друга бръчка, но пък красиви.

Ето и тук Карен Мълдър-1, 2,

На колко години е? Слаба е да, но чак пък тяло.... Rolling Eyes

# 697
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Я вижте на каква Скарлет попаднах, докато си слушах Билито Корган Grinning


По чудо дори и на мен ми харесва тук, много е естествена.

# 698
  • Мнения: 18 051
http://life.dir.bg/news.php?id=10805063&nt=5

Много я харесвам- Хилъри Дъф  Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 2 172

Страхотно!Да им е живо и здраво!Много я харесвам  Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 3 684
Скарлет Йохансон ми прилича на  попфолк певицата Гергана!  newsm78

# 701
  • Мнения: 1 167
Скарлет Йохансон ми прилича на  попфолк певицата Гергана!  newsm78

Моля те не обиждай така Гергана  Naughty Laughing

# 702
  • Мнения: 3 684
Скарлет Йохансон ми прилича на  попфолк певицата Гергана!  newsm78

Моля те не обиждай така Гергана  Naughty Laughing

Ок! Нашата мома е по - хубава, няма спор!
На мен, тотално ми опротивя Йохансон от онова интервю, където каза на цял свят, че сме били странни ние българите! Неволно и станах анти фен на момента! Глупачка!

# 703
  • Мнения: 2 172
Колкото и да не харесвам Скарлет,мисля,че е обидно да се сравнява с това посмешище Гергана  Sick Това сигурно ми е най-неприятното същество от фолк-гилдията  Laughing

# 704
  • Мнения: 1 167
Колкото и да не харесвам Скарлет,мисля,че е обидно да се сравнява с това посмешище Гергана  Sick Това сигурно ми е най-неприятното същество от фолк-гилдията  Laughing

Нито една от двете не харесвам по-принцип  Laughing Просто едната ми е една идея по-противна от другата.

Общи условия

Активация на акаунт