Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим предложенията - БУРГАС - 2

  • 52 224
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Burgas
  • Мнения: 1 584

Не мога да си използвам ваучера в Sim Art, защото всички часове до понеделник били заети Thinking
Аз още като ходих на на 12 момичето каза, че след 25 всичко е заето.

# 181
  • Мнения: 221
В салона Неди и Гери си бях правила ноктопластика - не ми почисти кожичките, единия нокът се отлепи след два дни ... абе много зле беше като цяло положението. Не бих повторила и не препоръчвам  Peace

# 182
  • Мнения: 2 216

Не мога да си използвам ваучера в Sim Art, защото всички часове до понеделник били заети Thinking
Аз още като ходих на на 12 момичето каза, че след 25 всичко е заето.
Аз се оправих, вмъкнаха ме, но имало още 20 човека, които не са се обадили newsm78

# 183
  • Мнения: 0
Здравейте днес използвах ваучера си за  Sim Art кола маска на цялото тяло.Като цяло останах доволна. Simple Smile
И аз останах много доволна от кола маската  Peace препоръчвам, ако пусне пак ще взема  Peace

И аз съм страшно доволна, но мацката каза, че лятото ще бъде в Созопол.
 Също да похваля и маникюра при Мери (на ул. Камчия) - с ОПИ и ми издържа цяла седмица (при моите нокти е нещо невиждано), даде ми талони за отстъпка да ходя и без да е пуснала ваучер, и много ме заинтригува за ши-лака, много интересни неща ми обясни  Peace
Привет,Маги е без забележки във всяко отношение-супер професионалист,страхотна култура,много възпитана и интелигентна,коректна и с нея може да се говори свободно особено на професионални теми.Ши лака който ти е препоръчала наистина е уникален ,а сложен от нея издържа повече от 20 дена!!!Не се колебай!! Поздрави!!!! Simple Smile

# 184
  • Мнения: 0
Моя приятелка ходи на педикюр в студио "Мери".Било много малко,махленска обстановка.Подразнила се е,че пак са я зарибявали с цени и пр.все едно не може да ги прочете на ценоразписа и едва ли не ваучерът е без пари.Но като цяло педикюрът е много добър,пети,оформяне,лак-всичко както му е реда.
Наистина ли има оферта само за лакиране на ноктите на краката?Не мога да повярвам Joy
Има една оферта за истински педикюр в Тони стил http://promograd.bg/offers/view/id/985 ,
ама е в Славейков.И нищо не знам за салона.
Прави ми впечатление,че интересните оферти съвсем са намаляли..главно уреди някакви рекламират.
Здравей,относно педикюра на Марги от така нареченото "махленско" студио Мери-перфектен е наистина и и се чудя защо се занимава с  тези ваучери-но това е друга тема.....Лично за мен е важен професионализма,а там и двете са истински професионалисткиВерно салона не е голям,но е чисто,работят с качествени и истински материали,сигурна хигиена-което е адски важно.Салона е нашето място където да се отпуснем и релаксираме ,да научим някоя новост-професионална.Аз съм ходила по какви ли не лъскави салони и не само в Бургас-гледат на клиента като на златна кокошка.да снесе златно яйце!От какъв джип слизам,какъв ми е часовника...и т.н......Ваучерите ги препоръчвам за изгодни екскурзии,и то проверени и за момичета които не са си намерили салона с качествените професионалистки---за всички тях препоръчвам "махленското" студио"МЕРИ"!!! С най-добри чувства!!!!!! Simple Smile

# 185
  • Мнения: 2 216
Ехееее, хайде спрете се с тази непоискана реклама на студио Мери!
Аз ходих там преди 1/2 година и до ден днешен фамозната маникюристка работи само с ваучери. Е как не успя да си създаде клиентела?!
Не казвам, че не съм останала доволна, ама каквото я превъзнасяте тук..... се зачудих за едно и също миниатюрно салонче ли говорим

# 186
  • Мнения: 863
Ехееее, хайде спрете се с тази непоискана реклама на студио Мери!
Аз ходих там преди 1/2 година и до ден днешен фамозната маникюристка работи само с ваучери. Е как не успя да си създаде клиентела?!
Не казвам, че не съм останала доволна, ама каквото я превъзнасяте тук..... се зачудих за едно и също миниатюрно салонче ли говорим
Peace Много точно!

# 187
  • Мнения: 4 076
Ако имаш предвид мен-грешиш.
Нито я знам тази Мери,нито ме интересува професионалната й реализация.
Казвам само,че ми хареса педикюра,който е направила.Нали това е идеята на темата,да си помагаме с информация.

# 188
  • Мнения: 863

LilaC,сигурна съм,че  Gianna нямаше предвид теб,а предните две потребителки,които влизат във форума само за да рекламират въпросната маникюристка Naughty

# 189
  • Мнения: 2 216
LilaC , виж след кои постове се включих. И двете потребителки имат по 0 мнения, но дойдоха да хвалят и да наблъскат по хиляда !!!!

# 190
  • Мнения: 0
LilaC , виж след кои постове се включих. И двете потребителки имат по 0 мнения, но дойдоха да хвалят и да наблъскат по хиляда !!!!Извинявам се че мнението ми се е приело като реклама.Бих обсъдила например един ваучер за круиз,а не за разни кадаифи и манджи. Simple Smile

# 191
  • Мнения: 15
Аз мисля, че всеки "по-старши" в този форум  умее да разпознава отлично този тип потребители тук. Достатъчно е да чукнеш "последни публикации" и става от ясно по-ясно кой сам се рекламира.  Mr. Green

Например:
happy_aneta съм 100% сигурна, че работи в Грабо!  Peace
barbi7 е маникюристката в студио Алекс (бившо Джина).  Peace
Дребен работи за Сикера.  Wink
liglata91 или passion_06 работи/ят във въпросното Марги студио.
rachona_123 е фризьорката от салон Chiara.

# 192
  • Мнения: 27
Отзиви за маникюристката от салон Тони  Стил,че се нуждая от педикюр- http://www.promograd.bg/offers/view/id/985

# 193
  • Мнения: 70
Аз мисля, че всеки "по-старши" в този форум  умее да разпознава отлично този тип потребители тук. Достатъчно е да чукнеш "последни публикации" и става от ясно по-ясно кой сам се рекламира.  Mr. Green

Например:
happy_aneta съм 100% сигурна, че работи в Грабо!  Peace
barbi7 е маникюристката в студио Алекс (бившо Джина).  Peace
Дребен работи за Сикера.  Wink
liglata91 или passion_06 работи/ят във въпросното Марги студио.
rachona_123 е фризьорката от салон Chiara.

Не, последната , която си обявила не е фризьорката там, защото аз съм фризьорката в Киара, която си позволих тук да похваля други мои колежки от други салони, чисто като доволен клиент, без да ги познавам лично момичетата....
Замълчах си дори и за едни нападки по мой адрес, които нямаха и частица истина, но здраве...салонът вече отдавна не функционира-чак се учудвам, че още се говори за него:)

# 194
  • Мнения: 863
     Здравейте, сега ви открих и с интерес ще следя. Hug
     И аз отдавна пазарувам от тези сайтове.Ето моите отзиви за някои оферти-за пицария Йорк в Славейков-спагетите от първите оферти бяха суууупер, а от пицата и салатата съм крайно разочарована.Пробвах пица с 4 сирена-ами нямаше повече от едно.Или е било случайност, или вече качеството на предлаганите храни е спрямо цената, която плащаме.
    Пицария Палас-пицата беше меко казано отвратителна.Поръчах с пилешко филе-не беше филе, а някакъв колбас, доста долнопробен, с лек вкус на пуешко.Соса, който си взех, беше с лигава неприятна консистенция.Не ги изядохме, а втория закупен ваучер изгоря.За сравнение-пиците на парче на Аладин са в пъти по-вкусни.
    Пицария Ред фокс-вчера я посетихме-салатата беше огромна и много вкусна, а пицата-с 4 сирена, пак не  съм убедена, че бяха 4 Joy, поне в моите очаквания трябваше да има поне дъх на синьо сирене.Но въпреки това-става, пак бихме отишли.
    Снимките-първата оферта беше по-евтина, но и сегашната си заслужава-хубави са снимките.
    Механа Бургаски вечери-огромно разочарование-обслужването беше под всякаква критика.Пържолите бяха прекалено алангле, а хляба ни го донесоха след тортата.Няма да повторя тази грешка.
    Опитах палачинките и гофретите от Панини-ммммм, вкусни бяха. Heart Eyes
    Катмите от Катмания-също, но аз съм им фенка по принцип.
    Бистро Париж-много ми хареса пицата!
    Сладкарница Лозенград-също ми харесаха-и кадаифа, и сладките.Повторих и едните, и другите.
     bouquet
   

Общи условия

Активация на акаунт