Бебеправене

  • 2 395
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Пиши на български,че ще ти се карат модераторите!
Да,вдигай краката,така че да показват 12 без 10 часа! Wink
Шегувам се,разбира се!Това с вдигането на краката е някаква приумица,без научни доказателства за ефективността на метода!

# 16
  • Мнения: 22
ясно разбрах. Но нямам намерение да я ограмотявам чрез вас  нека дига щом я влече. Благодаря ти Руми осще веднъж

# 17
  • Мнения: 3 154
Няма нужда да си вдигаш краката след секс, но все пак не хуквай веднага към банята. И аз ще си позволя да те насоча към подфорум "Искам бебе", повярвай, и там момичетата са наясно с някои неща  Laughing

# 18
  • Мнения: 107
@danielitas:

Извинявай, че ти го казвам, но звучиш все едно си на 14, а не на 23... Препоръчвам ти да попрочетеш книжки от всякакво естество.  Peace

# 19
  • Мнения: 22
Извинявай ама ако бях на 14 изобщо нямаше да си правя труда и да се занимавам и ако обичаш не се заяждаи

# 20
  • Мнения: 17
Вчера направих спонтанен аборт в 13 г.с.,бях със страшни болки,беше най-дългия,най-тъжния,най-болезнения ден в живота ми,незнаех на кого да кажа,неискам да виждам никого затова реших да пиша тук,ако съм объркала нещо,извинявам се.Днес ме изписаха от болницата.Още се въртят в главата ми моментите на много болка и момента когато ми казаха,че плода няма сърдечна дейност,имах чувството,че изпаднах в дълбок ров,искам дете.Много,много,искам.Казаха ми да се въздържаме около 6 месеца,но за това време дали ще мога да се подготвя психически,защото сега имам чувството че ще откача.Знам,че има много други жени минали през това,за жалост!Мисля си че аз съм виновна.Явно нещо не съм направила както трябва,какво да направя,чувствам се ужасно.Не мога да спя,постоянно мисля затова,какво да направя?

# 21
  • Мнения: 1 086
detelinka1906 , съжалявам за това, което ти се е случило. За съжаление няма рецепта за болката. Разбирам те напълно. В този подфорум има тема "кюртеаж и забременяване", там можеш да поговориш с момичета, минали през това, което ти се случва.
Гушкам те силно и ти пожелавам да бъдеш силна!

# 22
  • Мнения: 23
Здравей мила! Съжалявам за това което ти се е случило и колкото и да те успокояваме само ти си знаеш какво ти е. Но искам да ти кажа един случай като твоя. Братовчедка ми преди 4 години направи и тя спонтанен аборт в 3 месец и също и казаха да се пробват след 6 месеца и точно след 6 месец стана отново чудото, сега малката е вече на 3 години , така че спокойно вярвай че всичко ще се получи но лошото е че се случват и такива работи. Стискаме палци и гледай напред

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Има активна тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=650300
Заключвам тук.

Общи условия

Активация на акаунт