Откриха H&M

  • 95 228
  • 619
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 537
Посетихме го и ние вчера семейно към 20ч и беше сравнително добре. Персонала беше се шашнал, но имаше чужд екип, който редеше и обучаваха бг екипа. Особено не се впечатлих... но аз наблегнах на детското и там не се впечатлих. Имаше по 3 вида бански, 3 вида пантофи... Можеха да се постараят повече. Купихме една рокла, корона на принцеса и пантофки Simple Smile дано понапълнят повече детското.
Иначе имаме техни неща купувани от Австрия и съм доволна. Успех им желая.  Peace

# 31
  • Мнения: 3 842
Днес към 13.30-14 часа беше нормално, имаше хора, но изобщо не се чакаше на опашка, влизаше се директно в магазина. За моя вкус има много неща, които ми харесаха и за щастие, въпреки повечкото ми килограми, всичко, което мерих ми ставаше. Купих си 4-5 неща. Чакаше се на опашка за пробните, но тя вървеше бързо - за около 7-8 минути влязох. Пълно беше със служители от Гърция, които обучаваха персонала и си личеше страхотна организация.

# 32
  • Мнения: 472
Чудя се защо твърдите,че нещата са им некачествени  Thinking Имам много дрехи от бельо до зимни палта и съм страшно доволна,доста дрехи имат и мъжът ми и децата.Някои са на повече от 5 години и не са мръднали,нито цветове,нито материи.Не са купувани от БГ,но надали това има някакво значение.Взимала съм от всичките им серии - от най-скъпите до най-евтините.Тези дни ще посетя и магазина им тук.

# 33
  • София
  • Мнения: 404
И аз съм на мнение 4е ка4еството на марката е доста над Теранова и други подобни.Фен съм на марката отдавна,купувала съм и от 4ужбина и от втора употреба,вси4ките ми дрехи не са мръднали.В4ера бях 2 4аса след откриванетокупих си пръстен,обици,слън4еви о4ила и 2 4ифта бикини.За съжаление не успях да видя една серия с неоново жълто-зелени цветове,която си бях харесала в сайта,според мен ще зареждат тепърва още неща.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 020
Днес установих. че вчера съм си зарязала дебитната карта в магазина на касата (забравила съм да си я взема). Разходих се до там и се оказа, че само вчера на първия ден има забравени над 50 карти Shocked казаха ми че инструкцията на банките е ако не се потърсят в рамките на работния ден да се блокират, ама не им останало време и имах късмет.....Пълно е с разни мацки които говорят само англисйки, една такава ме обслужи и мен!

# 35
  • Мнения: 5 086
Аз сега се връщам от там. Беше голяма лудница. Това, за което отидох, го нямаше. Надявам се да дозаредят. Жалко, че няма козметика.

# 36
  • Мнения: 1 122
и аз смятам да отида след месец, иначе съм фен на марката от години Peace

# 37
  • До морето
  • Мнения: 7 120
Добре, че това с речите съм го пропуснала Grinning. Аз съм посещавала магазини на HM в различни европейски държави и не виждам да има кой знае каква разлика.

Ами може, аз не съм била, само преразказвам  Wink, но мисля, че имаше предвид, че нямало такова ранообразие от стоки, не толкова дали като интериор и подредба си приличат! Иначе нормално, всички световни вериги си имат еднакви правила и си ги спазват!

# 38
  • Мнения: 469
Добре, че това с речите съм го пропуснала Grinning. Аз съм посещавала магазини на HM в различни европейски държави и не виждам да има кой знае каква разлика.

Ами може, аз не съм била, само преразказвам  Wink, но мисля, че имаше предвид, че нямало такова ранообразие от стоки, не толкова дали като интериор и подредба си приличат! Иначе нормално, всички световни вериги си имат еднакви правила и си ги спазват!
Да, аз си бях хареса една рокля в сайта и след като не я намерих се обърнах към персонала. Момичето беше много любезно, каза ми, че са получили само една бройка от нея, потърси я, но я нямаше вече. Каза ми, че след седмица предстои ново зареждане   bouquet

# 39
  • Мнения: 5 086
На мен ми е друго впечатлението обаче. Новите колекции си ги има, магазинът е по- малък от европейските, в които съм била( Брюксел, Виена, разни немски градчета, Амстердам, по- малки белгийски, Букурещ), но като обслужване и подредба е същото. Жалко, че няма козметиките. Същност може би не е чак толкова малко, а хората бяха ужасно много, не знам.

Има едни дънки, които си ги купих миналата година от магазин в Белгия, сега тук ги има на 17, 90лв. Това ми се наби на очи като по- стар модел. А може би пък е някакъв класически и просто да си ги има постоянно.

# 40
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Моя приятелка е ходила вчеа и каза, че магазина няма общо с няколкото европейски, в които е била.
...

Гърция влиза ли в сметката ?  Mr. Green
Последно влизах в един , в Пирея- не бях влизала до момента в такъв боклучарник /имам предвид Н и М/

# 41
  • София
  • Мнения: 3 872
Аз съм фен на детските дрехи на марката.При всяко посещение в чужбина търся най-близкия магазин според локацията,където сме настанени.На мен магазинът ми прилича на всички останали, в които съм била.Достатъчно голям е и има много стока,но е факт че и вчера, и днес имаше много клиенти.
Аз лично се поинтересувах от честотата на зареждане, казаха ми че ще ги зареждат 3 пъти седмично,че ако някои номера от даден артикул са свършили,задължително ще получат на следващата седмица и други подобни.Със сигурност обаче бг версията на сайта не е пълна,защото неща които вчера купихме ги няма на сайта,а пък други които ги има и днес питахме за тях ни казаха,че не са получени.Казаха ни,че в момента зареждат предимно пролетни модели, като цяло лятната колекция те първа ще идва,защото ние търсихме специално едни бански от сайта и едни къси панталони за дъщеря ми.
Вчера много си харесах една тениска,обаче какво слагахме след като мерихме в чантата,че ни бяха доста нещата и тя е останала при пробните.Днес ходихме да върнем неща,които купихме без да мерим и не ни допаднаха и си потърсих блузката.За мой късмет беше останала една моят номер и аз поглеждам да видя къде е правена - ами в България Joy

# 42
  • Мнения: 3 242
Единственото което си заслужава да се купи от ХМ са детските дрехи Simple Smile Никога не съм имм била фенка и ако влизам в магазина то е за да правя компания на някоя приятелка Wink Дрехите им са сякаш от някаква стара колеция и качеството е доста съмнително.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
Аз не ходих в магазина в събота, защото имаше огромни опашки, след това дори 1 час чакахме, за да излезем с колата от мола  ooooh! Като се поуспокоят нещата ще го посетя.

# 44
  • Мнения: 330
Всичко ли се е опоскало? #Crazy Наминах в събота вечерта...имаше опашка и не се прежалих да вися на нея, за да се ръгам вътре...представям си какво е било на пробните Crazy Очилата на Марни (дамски и мъжки) има ли ги още? Да са останали някакви обувчици? Rolling Eyes Чудех се дали да не намина през седмицата, ама ако е опоскано май няма смисъл Laughing
В събота ми направи впечатление, че "съседите" по магазин на Н&М-Теранова- са пуснали "прИмоция" специално за събота- подарък към всяка покупка. Mr. Green Какви ли не опити се правят да изтърбушат джобовете на клиентите Laughing

Общи условия

Активация на акаунт