Откриха H&M

  • 95 219
  • 619
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 527
Да, влизането беше организирано, но нямаше нищо особено. Материите са доста прости, цените високи. Само очакванията са големи. Рядко имаше хубав памук, от дамските стоки. Като цяло няма да бъзе техен клиент, в Зара има доста по-хубави неща.

Детски неща имаше хубави и евтини.

# 16
  • Мнения: 11
Стига бе, ще се редя на опашка да вляза в магазин, където трябва да си оставя парите, я бегай от тука.. ooooh!
Днес в този мол беше ужас, набързо се изнизах, като видях какъв митинг е вътре.
 Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 3 991
И аз бях, като видях огромната тълпа въобще не мислех, че ще мога да вляза, но се влизаше доста бързо. Организацията беше префектна. Но имаше много хора през пробните и пред касите. Аз си купих малко блузки, успях да платя сравнително бързо на касите на долния етаж...

# 18
  • Мнения: 36
А някой знае ли дали ще имат онлайн магазин?

# 19
  • София
  • Мнения: 145
Аз за първи път тази седмица посетих H&M, но в Дрезден. Купих си една блузка, харесах си сако. Моята приятелка, която живее тук пазарува от тях честичко, защото има различни и симпатични неща, но ми каза че според нея повечето дрехи са некачествени (като на Ню Йоркър, Терранова...). И на мен като разглеждах повечето материи не ми допаднаха... Цените в Дрезден са прилични, има често изгодни намаления... Като се прибера, с удоволствие ще проверявам магазина им в София.

# 20
  • Мнения: 469
Момичета, козметика има ли? Че в тези, в които бях в Букурещ, нямаше  Rolling Eyes
Аз не видях да има.

# 21
  • До морето
  • Мнения: 7 072
Моя приятелка е ходила вчеа и каза, че магазина няма общо с няколкото европейски, в които е била. Това с опашката било малко изкуствено създадено, някакви мениджъри говорели за епическа победа, нямало друго такова откриване в България и т.н. Общо взето малко в повече им идва PR-а, дано поне има интересни неща. Иначе за цените, нормално е да са по- ниски, то и качеството им не е кой знае какво!

# 22
  • Мнения: 469
Добре, че това с речите съм го пропуснала Grinning. Аз съм посещавала магазини на HM в различни европейски държави и не виждам да има кой знае каква разлика.

# 23
  • Мнения: 759
Моя приятелка е ходила вчеа и каза, че магазина няма общо с няколкото европейски, в които е била. Това с опашката било малко изкуствено създадено, някакви мениджъри говорели за епическа победа, нямало друго такова откриване в България и т.н. Общо взето малко в повече им идва PR-а, дано поне има интересни неща. Иначе за цените, нормално е да са по- ниски, то и качеството им не е кой знае какво!
Едно към едно са всичките им магазини. Преди месец бях в Брюксел и Амстердам - като от калъп вадени са. Даже лигави снимки из тях си правих и имам база за сравнение... Mr. Green
А иначе на самото откриване не съм била, отидох привечер. Но са прави хората. Кой друг е слагал червен килим и е имал такава организация? Никой.
Нямало е припадащи и блъскащи се хора като пред Лидл или пред Метро за някоя промоция... Съгласна съм , че ПР им беше повече или беше преиначен, но явно си държат на имиджа шведите и имат пари да си го плащат. Иначе всичко, което съм си купувала не е мръднало.  Simple Smile

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Днес ходих - новия ми любим магазин. Страхотни неща на приемливи цени. Дамското и мъжкото не успях много да разгледам от лудницата, но детското да. На фона на Зара, Овиес и тем подобни, тук нещата са на доста по-добри цени. Сравних дънки като за Констанца - цената в H&M е 25лв, в Овиес същия модел е 50лв. А и като модели повечето неща в H&M  ми харесват. Харесах дънки за Емма - 17.50лв. За сега купих само http://www.hm.com/bg/product/97329?article=97329-C , но като дойде по-топлото време и повече, че още не мога да се настроя.
Иначе си беше лудница, не бих рискувала, ако не бяха под носа ми.

# 25
  • Мнения: 469
Днес ходих - новия ми любим магазин. Страхотни неща на приемливи цени. Дамското и мъжкото не успях много да разгледам от лудницата, но детското да. На фона на Зара, Овиес и тем подобни, тук нещата са на доста по-добри цени. Сравних дънки като за Констанца - цената в H&M е 25лв, в Овиес същия модел е 50лв. А и като модели повечето неща в H&M  ми харесват. Харесах дънки за Емма - 17.50лв. За сега купих само http://www.hm.com/bg/product/97329?article=97329-C , но като дойде по-топлото време и повече, че още не мога да се настроя.
Иначе си беше лудница, не бих рискувала, ако не бяха под носа ми.

Аз все още нямам деца, но вчера си казах, че ще им пазарувам дрехи от H&M Embarassed А ти жалко, че не се възползва от награда си, за да ни разкажеш за събитието Sad

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
.............. А ти жалко, че не се възползва от награда си, за да ни разкажеш за събитието Sad

Съдба, какво да се прави  Laughing. Но и не съжалявам много - колежки на мъж ми са били (те по служебен път са имали покани) и казали, че е било също голяма лудница, че и чалга съзвездието било там  Sick

# 27
  • Мнения: 34
Днес се отбих за кратко, купих подарък за детенце. Има страхони детски дрехи, а съм чувала, че специално детските са много качествени. Друго не успях да разгледам, имаше си народ и днес. Има ли сектор със стоки за дома?

# 28
  • София
  • Мнения: 418
И аз бях днес, изненадах се колко хора имаше в тоя мол, представям си какво е било вчера, имаше опашка на входа, но не голяма де... на горния етаж едвам се разминаваха хората, но долу при детските дрешки беше по-добре, купих няколко неща на бебешкия, харесаха ми много, а като ме видяха с него в слинга охраната ме пусна най-отпред на опашката на касата Simple Smile Направи ми впечатление, че имаше чужденци от персонала, които обучаваха българите и следяха как се справят.

# 29
  • София
  • Мнения: 44 121
а в детските има ли тези якета  http://www.hm.com/bg/we-love-quality

Общи условия

Активация на акаунт