Да прекратя ли отношенията ни?

  • 5 055
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 680
Ох колко ми е познато това. Аз бях с един подобен индивид, който ми забраняваше д казвам "Мерси", а трябвало "благодаря", защото мерси било френска дума. А пък аз нарочно така си виках, когато се налагаше.
Според него една жена била жена, когато носела само къси поли, иначе не ставало нищо. Също не пиеше и не пушеше, и като цяло не ставаше и не биеше. Един мъж не се определя по това дали пуши или пие, а по много други неща.
Че за този индивид-знам, че е с момиче от друг град, дано да не става въпрос за един и същи човек, че горкото момиче Cry

# 46
  • Мнения: 0
Тук съм, чета редовно, но не пиша - само премислям. Ами в крайна сметка се разделихме и мисля, че така е по - добре Simple Smile. Благодаря на всички за отговорите.
Когато обяснявах 1-вия път малко пресилих ситуацията, защото исках някой да ми каже, че той не е за мен. Основните моменти, които съм описала са такива, но например не споменах, че заради мен той спря да излиза с приятелите си. Не е похвално това, но не съм го накарала аз, просто той предпочиташе да прекарва 2-та дни с мен, отколкото с "приятелите", защото разбра и какви хора са в същност. Обличането.. аз също взимах отношение в магазина коя дреха ми харесва, коя не - без крайности от рода "забрави за тази - не я харесвам". Аз също не намирам лошо като излезнем да пийне, но пиянските истории не са ми приятни (което не значи, че му забранявам да пие), но когато се караме го отбелязва задължително. Той на мен категорично ми забраняваше - "жена да пие е грозно"... И така Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 569
И сега щастлива ли си?  Grinning

# 48
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И кое те кара да си мислиш, че е спрял да излиза с приятелите си? Това, че когато ти си при него събота и неделя,той не се вижда с тях??? Спрял е,защото на теб ти забранява да излизаш,когато ти се прибереш в твоя град,и затова и той не излиза когато ти си при него,което пък не означава,че когато ти се прибереш,той си стои в къщи WinkИ въобще не се обвинявай за пресилена ситуация в началото...много добре го описа дори Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 294
Дребните забележки много скапват връзката, когато се чувстваш подтиснат, да внимаваш вечно за всичко, защото знаеш какво ще ти се каже.. говоря от опит.

# 50
  • БГ
  • Мнения: 735
удари ли веднъж- ще повтори.аз бих бягала на далеч от такъв мъж,от сега имаш колебания, какво остава з а по-натам.Такава връзка от разстояние изисква много повече!Успех! Peace

# 51
  • Мнения: 115
Още един, дето се е взел за Господ. Такива нямат оправия - щом веднъж е поел пълния контрол над теб, няма да го изтърве, нито ще иска да го направи. А ти защо си допуснала да стигнеш дотам, той да определя дали да имаш приятелки, дали да излизаш, как да се обличаш, как да се държиш и така нататък? Че и да те удари?!  Close Ама какви сте такива жени да търпите подобно отношение, не разбирам?! Не пиел и не те биел, чудо голямо. Това отдавна не са критерии. ooooh! Докато има жени, които търпят това, ще има и мъже, които да го прилагат. Това е.
    202uu  И всичко това, при положение, че не живеят заедно! Ми ако заживеете?! Тогава и носа си на вън няма да подадеш.  Какви точно са ви отношенията?  Виждате се събота и неделя... помагал ти като му се обадиш.. Е това може да го направи всеки добър приятел(ка), без да ти го слага(извинете ме за грубия език), и без да ти държи сметка. Мисленето ти ме   учудва, това ми напомня на - ама защо са се развели?, тя неблагодарницата защо го напусна, та той не я биеше, нито пък пиеше #Crazy. Ха, ама той и я ударил, тя се направила, че не помни... е, ако заживеете заедно  може да му стане навик, както някой по-назад е казал-винаги има първи път...

Общи условия

Активация на акаунт