В момента чета ... - 10

  • 49 105
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
В момента чета "Стръв" на Сомоса,интересна история,още съм в началото ,но ми харесва определено! Peace

# 706
  • Мнения: 382


Характерно руско начало - с типичните руски отношения, цинизъм, хумор...

# 707
  • Мнения: 2 491
Започнах това, интересно започва-ще видим...

# 708
  • Мнения: 7 914
Започнах  Джефри Дивър - "Твоята сянка". Жалко, че не е за Райм, или поне в началото не го споменават. Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 7 914
Варненки, видяхте ли  тази тема? Flutter

# 710
  • Мнения: 945
Чета тази книга, много е приятна, в категорията чиклит е Grinning
Има и филм по нея, доста сполучлив, идеален подбор на актьорския състав Peace

                                                              


Преборих се с "Елегантността..."! Разбирам защо толкова се харесва книгата. И на мен ми хареса накарая, но не можа да заличи лошото чувство в началото. Няма да я сложа в категория "любими" Wink

# 711
  • Мнения: 7 914
Напоследък чета книгите много бързо, трябва да намаля темпото или да се запиша в библиотека. Whistling Mr. Green
"Твоята сянка" беше на път да ме разочарова, но... Дивър си е Дивър. Heart Eyes
 

Намерих в електронен вариант Нотомб и мисля да й се насладя. Flutter

# 712
  • Мнения: X
ananas, дай отзиви, след като я прочетеш Simple Smile
Обичам А. Мърдок, но тази книга не съм я чела, сигурно е издадена скоро newsm78
   "Отделената глава" се чете лесно , не е скучна книга, но за мен не беше така силна, както "Морето, морето", "Черният принц", "Падение, но с чест". Но ако харесваш Мърдок ще я прочетеш с удоволствие. Героите , както в повечето й книги са сравнително заможни, интелигентни , чувствителни и се сблъскват с баналните проблеми на дългогодишната семейна връзка  -досадата, прелюбодейството, изневярата. И както обикновено става при Мърдок нищо не протича по-баналния начин, а по абсурдния. Но по някакъв начин умее да внуши, че и абсурдното е осъществимо. Това винаги ми е въдействало в романите й- в този също.

# 713
  • Мнения: 945
ananas, благодаря! Hug
Първата книга, която прочетох от А.Мърдок, беше "Дете на думите" - влюбих се в нея! Много, ама много искам да я прочета пак, но не ми е попадала отново. А в електронен вариант няма нищо на тази авторка Confused
"Черният принц" - тежка книга, но също много ми харесва, както и "Морето, морето" и "Пясъчният замък".

# 714
  • España
  • Мнения: 342
"Името на вятъра" Патрик Ротфус

# 715
  • Мнения: 10
В момента я чета

Още от началото е интригуваща. С този темп на четене днес ще съм я прочела  Blush

# 716
  • Мнения: 4 070
В момента я чета

Още от началото е интригуваща. С този темп на четене днес ще съм я прочела  Blush
Мисля днес да я започна. Peace

# 717
  • Мнения: 10 740
Снощи започнах тази:

# 718
  • София
  • Мнения: 10 858
Прочетох:



Вчера започнах:



... и като я завърша започвам "Оризовата майка" благодарение на Сам, която ми я прати за прочит Heart Eyes

Благодаря ти Сами   bouquet

# 719
  • Мнения: 6 365
Hell's Angels, Hunter S. Thompson

Общи условия

Активация на акаунт