Търся евтино хотелче или стая за нощувка в София

  • 33 923
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
търся хотел около цариградско шосе 125
философски факултет
хотел на по разумна цена за 20 нощувки
кв гео милев или изгрев

# 31
  • Варна
  • Мнения: 480
Моля препоръчайте ми приличен хотел на сносна цена за нощувка на 3.05 .16  с паркинг в София за двама възрастни и голямо дете.

# 32
  • Мнения: 1
Точно до МОЛ София, до метростанция Опълченска - 30 лева стаята за двама. Много съм доволна, поддържат чистичко и са много любезни. Удобно ми е като съм пеша, а за колата има паркинг.  0879 638 604.
Успех!  Simple Smile

Ох, това вече не е така!!! Sad   
Наложи ми се да пътувам до София и реших да отседна отново в това хотелче.
СТРАШНО СА ГО ЗАНЕМАРИЛИ И Е СТАНАЛО ГОЛЯМА МИЗЕРИЯ!!!!   Cry
НЕ ХОДЕТЕ ТАМ, АКО ИСКАТЕ ДА НЕ ПИПНЕТЕ НЯКОЯ БОЛЕСТ!
ТИПИЧНО БЪЛГАРСКА РАБОТА! Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1 299
Налага ми се да пренощувам в София.Търся прилично хотелче на цена около 80 лв. за 2 възр. и 2 деца. Трябва ми по възможност да е в района около Медицинска академия. Ориентирала съм се към Апарт хотел Симона. Някой с мнение за него или друго проверено място.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 714
Налага ми се да пренощувам в София.Търся прилично хотелче на цена около 80 лв. за 2 възр. и 2 деца. Трябва ми по възможност да е в района около Медицинска академия. Ориентирала съм се към Апарт хотел Симона. Някой с мнение за него или друго проверено място.

Погледни и това:
https://www.agoda.com/bg-bg/gulliver-hostel/hotel/sofia-bg.html
https://www.google.bg/search?sourceid=chrome-psyapi2&ion=1&a … 69i57j0.10356j0j7
хостел Гъливер на "Дондуков" 48.
Мой приятел от Димитровград го е ползвал за 1 нощувка. Доволен е. Аз нямам никакви наблюдения.

# 35
  • Мнения: 243
Здравейте! И аз да се включа в темата: търси квартира или хотел за една седмица, като 2 нощувки ще бъда с колежка, а останалите 3 ще се наложи да съм сама. Търсим нещо, около 20 лв. на човек, но после като остана сама сигурно ще е по - скъпо...
  Можете ли да ми препоръчате нещо, около Военна академия Г. Раковски ? Не познаваме София, и за това реших да потърся помощ при вас

Общи условия

Активация на акаунт