Мъж,който не обича СЕКС

  • 30 555
  • 279
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Все на жената не и се прави секс,глава я боли,уморена и т.н.т а среща ли ли сте мъж,който не обича секса или чували ли сте за такъв?Мъж с  който да го прави в месеца 1-2 пъти и не защото е уморен или нещо не му е добре,мъж който не изневерява(та за какво ли му е да го прави)аааа и не е гей.Хайде споделяйте.

# 1
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Познавам, разбира се. Не бих казала, че е чак такова изключение. А ти какво - хвърлила си му око или как  Laughing (Шегувам се, просто тъп начин да попитам защо питаш.)

# 2
  • DE
  • Мнения: 971
А- Сексуалност( липса на желаемост за секс) както при жените така и при мъжете.
В повечето случаи терминът се свързва с мъжкия пол.
Наклонност към самозадоволяване и безинтерес към половия акт.
Липса на желание може да е предизвикано от здравословен проблем. Давам само пример(диабет, затлъстяване, бърн- аут синдром) или просто стрес.

# 3
  • Мнения: 12 692
Зарежи го. Една тук откачи от такъв.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Тц.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не съм срещала трайно необичащи секса сред моите познати.

# 6
  • Мнения: 1 127
Лично аз не. Но тук има една съфорумка с подобен проблем, може и да се включи.

# 7
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Все на жената не и се прави секс,глава я боли,уморена и т.н.т а среща ли ли сте мъж,който не обича секса или чували ли сте за такъв?Мъж с  който да го прави в месеца 1-2 пъти и не защото е уморен или нещо не му е добре,мъж който не изневерява(та за какво ли му е да го прави)аааа и не е гей.Хайде споделяйте.

Не съм срещала човек, който да няма желание без причини от рода на стрес, притеснение, напрежение, умора, здравословни проблеми и пр.

# 8
  • Мнения: 86
Ох, какво да ти кажа. Мъжете са много крехки същества. Приятелки ми се оплакват от какво ли не - не е достатъчно често, незадоволително качество, не влагат емоция и т.н.
Мъж да не харесва секс? Може и още как. Ако като млад е получавал твърде много откази, или не е попадал на чувствена, страстна жена, която да го накара да се чувства можещ, изобщо няма да се изненадам. Сексът (с жена) не е лесно достъпен за някои мъже и те просто карат на самозадоволяване, защото иначе им коства много усилия (и пари). С времето свикват и не го приемат като проблем.
Move on както се казва и не се замисляй много - мъже, готови за секс - бол!  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 2 217
Напълно е възможно да има такива мъже. Защо не......
Въпросът е тази, която е с него какво ще прави......

# 10
  • Мнения: 46 641
Само при здравословен проблем, според мен.

# 11
  • Мнения: 6 393
чували ли сте за такъв?

Чувала съм, но лично не познавам такъв мъж.

Склонна съм да се съглася с това, че причините могат да бъдат разнородни, но причина има:

Не съм срещала човек, който да няма желание без причини от рода на стрес, притеснение, напрежение, умора, здравословни проблеми и пр.

# 12
  • Мнения: 543
има мъже, които не обичат секса с теб

# 13
  • Мнения: X
Има такива мъже разбира се.
Ами че крал Луи XVI-ти е бил точно такъв.
Не е изпълнявал съпружеските си задължения с  Мария Антоанета през първите години на брака им и всички са се притеснявали да не би да е болен нещо.
А иначе лично познавам асексуални мъже. И то не импотентни, просто асексуални. Не им е толкова важно, мързи ги, срам ги е, страдат от депресия... Причини много.

# 14
  • Мнения: 19

Не съм срещала човек, който да няма желание без причини от рода на стрес, притеснение, напрежение, умора, здравословни проблеми и пр.

Peace

Общи условия

Активация на акаунт