Пролетта дойде, радва и се ЯНУАРСКОТО дете

  • 33 945
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Тоби!!!! Къртиш мивки  hahaha
У дома кризата не е спирала!!! И точно ти с това кротко дете да се оплакваш  ooooh! Разглезила си се!!
Едното пран не може да развали очарованието на стоенето у дома ей така, от нищото.
Или може би защото не си стояхме тези дни в къщи днес се изкефих!!

# 721
  • Ловеч
  • Мнения: 683
tobito, Доника и 0 Гости преглежда(т) тази тема.
Дони  и всички останали Drunk
някой ми завидя и съм ококорила едни очи  Shocked

# 722
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
някой ми завидя и съм ококорила едни очи  Shocked[/color][/b]
Е, чакай де, още е рано!!

# 723
  • София
  • Мнения: 3 249
Аре плюйте си в пазвата първо  hahaha
Мда, днес се принудих да запаля парното , за да изсъхне прането...Хриси утре е на зелено училище, а половината дрехи мокри ooooh!
Тоби, признаф тъ - БТА пасти да яде  Wink
Днес талибаните ги водихме в Капелата - сиреч на бяхме у МОЛу. Гого на 20тата минута истеряса и се прибрахме с 2 ревящи деца - едното зор да си ходи, а другото не ooooh! Определено друг път събота и неделя няма да се излъжа да ида. Подлъгах се покрай разни кампании, че персоналът там е подготвен за подобни деца, уви излъгала съм се. Аз съм инат и ще го мъча пак - трябва да се социализира - няма избор Twisted Evil
Отивам да приспивам   Close

# 724
  • Мнения: 524
Тоби, скри шапката на всички информационни агенции по точно, съдържателно и изчерпателно поднасяне на новините в любимата ни тема  Mr. Green Къртиш мивки, рутиш фаянс, абе с една дума - кефиш  Peace, с две думи - кефим многооооо  Hug

Дони, на мен си ми много сладка, че и в стил Анжела Дейвис, ако не беше казала, че това е дефектът, заради който си ревала, нямаше изобщо да го отбележа. Верно обемчето е малко в повече, но пък такива времена бяха. Аз имах една съученичка с бретон толкова топиран и вдигнат нагоре, че й стоеше като корона или по-скоро като петелски гребен. И глей как си личи, че сме били абутуриентки по едно и също време, чак в миналия век - основен дрес-код - черно с дантела, по възможност брюкселска  ooooh! Като се сетя за дантелата на моята рокля обиколихме половин южна България - това Пловдив, Асеновград, но бяха тежки времена, за по-младите да кажа, че все пак говорим за 1997 г.  Blush Mr. Green

Аз пък от Тоби-бюлетина разбрах, че Надето се е ошарило, Бързо оздравяване, мило, и дано да няма щети по красивото, нежно личице.

Това веднага ме насеща, че е редно, даже наложително, да назначим Тоби за отговорен редактор и поне веднъж седмично да прави такъв синтезиран разбор на темата  Wink  Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 2 613
Ето ме и мен, завърнахме се от гостито при нашите и от днес на работа, ама заради това кофти време, нещо изобщо не мога да вляза в ритъм Tired. Иначе си изкарахме страхотно, в събота там не валя, успяхме да пием кафенце на центъра до Дунава, ЙоЙо покара колелото, даже успяхме с майка ми да поразгледаме разни магазини и ми купи поличка за лятото Mr. Green. Накрая само дето от толкова глезене се разлигави тотално и едната вечер изобщо не искаше да слуша Crossing Arms
Тоби, Тайс- със закъснение, честит рожден ден, желая ви най вече здраве и всичко най прекрасно да ви се случва във всички сфери на живота  bouquet
Дони- честита кола, да й се радва и да ви е безавариен пътя  bouquet
Наде- желая бързо оправяне Hug
Относно свекитата- аз от моята не мога да се оплача, въпреки, че е доста възрастна, помага ми се детето, не се меси най много, а и аз някак си свикнах с нея и взаимно се нагодихме една към друга, защото вече колко години се наложи да живеем по един покрив. Тя е добър човек и за мен това беше най важното, за да я приема и да я уважавам.
Относно бала- моят беше точно 2000 година, ама аз на него бях прасенце със звънченце, тоест минавах 90-те кг ooooh! и въпреки това помня, че се забавлявах и някак си се бях насторила, че въпреки, че няма да ми пука и че както и да изглеждам, поне това дали ще ми е забавно никой не може да ми го вземе, та имам по скоро хубави спомени от тогава.

# 726
  • София
  • Мнения: 3 249

Това веднага ме насеща, че е редно, даже наложително, да назначим Тоби за отговорен редактор и поне веднъж седмично да прави такъв синтезиран разбор на темата  Wink  Hug


Мисля, че предложението се приема единодушно smile3501
И да, 1997 си беше смутна година. Спомням си, че си купих обувките за 35000 лв и на следващия ден имаше бум на цените - 75000. Мда, младите може и да не помнят, но тогава се разхождахме с хилядарки в джоба hahaha
Изпратих голямото момче на зелено училище. Едно мъчно ми стана. Той е щастлив човека. Казах му, че ако му домъчнее да каже на госпожата да ми се обади. Баща му предложи да му дадем един телефон с предплатени минути колкото да го чуваме, но като знам какъв си ми е завеян милия ooooh!
А дребен днес беше изпаднал в такава истерия. Успя да се съблече чисто гол и отказваше да се облече. Седнах върху краката му, за да сложа памперс и го дооблякох в колата. Звъннах преди малко в яслата успокоил се е Sad
И искам вече този дъж да спрееее smile3514

# 727
  • Мнения: 56
Мдааа, хубава година беше 97-ма и за мен. Балове, завършваници, кандидат студентски изпити, писане и защита на дипломна работа, което си бяха доста емоции. Освен това точно през тази година се бях отприщила на купони, дискотеки и дивотии. Ииииии, най-важното, точно по това време се влюбих до побъркване в едно момче, което вече ми е и мъж.............и само като се сетя за 97-ма усещам аромата на пролетен въздух и любов Blush Heart Eyes

# 728
  • София
  • Мнения: 3 249
Хаха Ради, като се сетя, че нашите ме бяха оставили да уча за кандидатстудентски изпити, а аз до светло на дискотека Embarassed Луди години бяха. Онзи ден на бала установих, че акъла ми е все още същия - не им се дадох на децата. Щом едно момиче дойде и ми вика - ама ти си била много готина 4470 Защото те мен в сервиза не са ме виждали (завършваше съседче, което помага на мъж ми и се сбират цяла тумба деца-това по повод на менторството, за което ви бях говорила бая отдавна)
Тъй резервирах морето - след много чудене, умуване и тн ще ходим...пак в Роза, Черноморец. Дребен познава обстановката вече и истериите ще са по-малко. Иначе ще са ни нужни 5 дни да го привикнем и то докато свикне - аха станало време да си ходим. Ще бъдем на Джулая в Градина. Миналата година беше мнооого яко Crazy И не на последно място - парите са прилични. После ще има и втора почивка - на планина - на минерален басейн в Брацигово Whistling Ух, размечтах се Blush

# 729
  • Мнения: 387
97ма съм започвала 7ми клас  newsm62 newsm62 newsm62 ... а радост като я слушаш само любов и романтика са и в главата   luvbed

# 730
  • София
  • Мнения: 2 613
Абе, аз защо си мислех, Дони, че ти си мой набор и сега чета бал-97 и включих, че си две години по голяма, много съм отнесена ooooh!. На мен пък, много ми харесаха снимките от бала ти, много сладка си била Heart Eyes. И браво за резервацията за моренцето, ние още се чудим какво ще правим, а времето си тече...Как е зеленото училище, имаше ли обаждане?
Ели, гледах снимките във фейса, страхотни сте Hug Heart Eyes А Букурещ изглежда красиво, не съм ходила.
Лорини, ние това се шегуваме с моя мъж, че той като е правил бал, аз съм била трети клас Crazy, ама той е по голям от мен с 9 години. Ти как си, прочетох за ритничетата на Аничка Heart Eyes
Ради- да, ти с твоята романтика ми разведряваш деня, много ме кефиш как винаги се опитваш да виждаш само позитивната неща на нещата, някак си от постовете ти винаги лъха на цветно и радостно Hug
Питах шефката, за 31 да си взема отпуск, че се падат 40 дни на свекър ми, едно ми е такова тягостно, времето си минава, а все още ми е тежко и от време на време ми става едно такова тъжно и гадно Sad

# 731
  • Ловеч
  • Мнения: 683
днес не  ми е ден #2gunfire
Донито , голяма гъзарка  го раздаваш;-)после ,що свеки ти ходи по нервите - така е като харчиш парите на сина и  Laughing
моят бал 93 -97 завърших полу-висше и записах висше Rolling EyesКато ми мине шашавият период ще сканирам снимки от бала.
Обичам аз на Радосчо романтичните постове  Hug
ще трябва да си водя записки за семичният бюлетин значи Mr. Green
Ралче ,времето лекува Hug.
Хайде  до после ,че чакам щурчо да се прибере от градина,уж аз да го взема ама сестра ми като ме видя каква съм отвеяна и смили над мен.

# 732
  • Мнения: 80
Хайде и аз в отбора на брюкселските дантели, само че 96та.  Mr. Green И пепел от рози, много ви се моля...

# 733
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Срам не срам аз през 95 бях аБоригенка  Mr. Green
Но без дантела.
Виж, на сватбата на брат ми през 94 с Тантела  Mr. Green
Тоби, това няма да влиза в сводката, нали?

# 734
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Срам не срам аз през 95 бях аБоригенка  Mr. Green
Но без дантела.
Виж, на сватбата на брат ми през 94 с Тантела  Mr. Green
Тоби, това няма да влиза в сводката, нали?
зависи накъде ще се извърти темата,Радост за първата  любов споделя ,чакам и вас Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт