Препоръчайте ми прахосмукачка!

  • 10 032
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Когато и ние търсехме прахосмукачка, исках такава с воден филтър.Но се оказа че има доста "но-та".Първо бюджета беше ограничен 200--300лв и в магазина ме предупредиха че няма смисъл да вземам такава но от нисък клас, защото не се заслужават парите.И другото , което ме спря беше че трябва да я чистя след всяко почистване с нея, защото застояла вода + прах = шок и ужас ooooh! (а явно не съм от най-работните  Laughing )
Rainbow са уникални ...но ще чакам да ми я подарят  Mr. Green Това си е моето мнение де...Моята си ме грабна и с четката за паркет, защото вкъщи само кухнята е с друга настилка.
Та много зависи от бюджета и целта й

# 16
  • Мнения: 8 242
Това е нашата -> http://www.pazaruvaj.com/prahosmukachki-uredi-za-pochistvane-c31 … 014-st-p26881335/
Zelmer 01Z014 ST
Има вариант да се ползва с торба и без (само в контейнера). Има и тупалка към нея (приставка за килими и дивани). Може да се регулира мощността (особено като почиствам компютъра, че засмуква копчетата от клавиатурата  Mr. Green).
Ползвам я вече година и съм много доволна за цена/качество Simple Smile

# 17
  • Мнения: 18 542
Някой може ли да даде мнение за тази http://www.technomarket.bg/products/09114076/singer-vc-2410 или за марката в част прахосмукачки.
  bouquet

# 18
  • Мнения: 4
Преди година си купих всичко Samsung.
И за момента съм адски доволна  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 629
Робоклийн е прахосмукачката, която използвам повече от 6 месеца. На достъпна цена е и почиства невероятно.Преди се заблуждавах, че тези прахосмукачки с филтър и торбичка вършат работа, но след като видях с очите си, че обикновените прахосмукачки са леговище на бактерии....
Това е нещо което трябва да видите  с очите си и няма да сгрешите  и със сигурност  ще промени представата ви за чистота. Само, че не може да се купи от магазин за техника, а е на принципа да домашните демонстрации, поръчвате си, гледате, ако ви хареса си купувате. Аз моята я взех буквално безплатно, защото имат яки маркетингови схеми.

# 20
  • Мнения: 19 487
Робоклийн е прахосмукачката, която използвам повече от 6 месеца. На достъпна цена е и почиства невероятно.Преди се заблуждавах, че тези прахосмукачки с филтър и торбичка вършат работа, но след като видях с очите си, че обикновените прахосмукачки са леговище на бактерии....
Това е нещо което трябва да видите  с очите си и няма да сгрешите  и със сигурност  ще промени представата ви за чистота. Само, че не може да се купи от магазин за техника, а е на принципа да домашните демонстрации, поръчвате си, гледате, ако ви хареса си купувате. Аз моята я взех буквално безплатно, защото имат яки маркетингови схеми.
Прилича ми на Рейнбоу. Каква й е цената с всички екстри и приставки и без "яки маркетингови схеми", че не ми се ще да се женя за МЛМ системи?

# 21
  • Мнения: 8
Зависи от нуждите ви. Не съм имала перяща прахосмукачка, защото не ми е трябвала. Имах два или три Самсунга с контейнери, бях много доволна. Но се оказа, че започна да ме затруднява битката с пръта, маркуча, шнура и търкалящото се отзад кълбо. В тесни помещения се препъваме, усукваме и запиняме. Тръгнах да купувам батерийна Ровента, но тя пък не ме устройваше с мощност. Накрая си взех права Delonghi Colombina XLF 1500 ES. С торбички е, но това изобщо не ми се вижда проблем в сравнение с останалото. С нея тристаен апартамент се почиства за 15 минути.

# 22
  • Мнения: 629
milittana, двойно по-евтина е от Рейнбоу ( поне преди да си я взема имах и демонстрацич я и от тях  за да взема правилното решение ), моята я взех преди 6-7 месеца и тогава цената с всички накрайници +аератор (без който не мога), без маркетинг беше към 1500-1600 евро ( не помня точната сума), мисля че правят и отстъпка ако си я купиш в деня на демонстрацията. Имат уеб сайт и трябва да питаш, защото не съм сигурна:

http://roboclean.de/?gclid=COu_6bPQjLECFULxzAodPTohzA

# 23
  • Мнения: 629
Упс, това е бг сайта Simple Smile
http://www.roboclean.bg/

# 24
  • Мнения: 19 487
Да, по-добра е цената й от Рейнбоу. Трябва ли да я носиш на профилактика задължително и ако е платена колко ти струва това? В сайта видях, че дават "доживотна гаранция" за уреда - това пък какво е? Извини ме, че съм толкова подробна, наистина по-добре да си питам фирмата-разпространител, но ме е страх от агресивни дистрибутори, а и в интерес на истината точно в момента и тази сума не мога да отделя.....

# 25
  • Мнения: 629
Досега не съм я носила на профилактика, все пак я имам от приблизително половин година, от офисът ми казаха, че профилактиката е по желание, но пък без нея отпада доживотната гаранция. Май беше на 3 години, трябва да се разровя в гаранцияата, ама сега съм на работното място, довечета ще напиша със сигурност.

# 26
  • Мнения: 629
на всеки 3 години, така пише.

# 27
  • Мнения: 354
Добре де, кажете ми как едно нормално домакинство ще отдели 1600 евро за една прахосмукачка?

# 28
  • Мнения: 158
И аз съм в процес на избор на прахосмукачка. Като марка съм се ориентирала към ЗЕЛМЕР ИЛИ ДЕЛОНГИ.Щ е ви следя, за да събирам информация.
Добре де, кажете ми как едно нормално домакинство ще отдели 1600 евро за една прахосмукачка?

За мене е прекалено много, но все пак всеки според възможностите си

# 29
  • Мнения: 354
Добре де, кажете ми как едно нормално домакинство ще отдели 1600 евро за една прахосмукачка?
За мене е прекалено много, но все пак всеки според възможностите си

Просто някак се наслагва разбирането, че само те са хубави, а не всеки (всъщност много малко домакинства) могат да си го позволят Wink  Peace

Водният филтър е необходим ако в дома има хора с респираторни заболявания, астма или алергия към прах. Иначе е напълно излишно - както впрочем е с цялото разбиране за хигиена - нали не живеем в стерилна среда Simple Smile

Напоследък са популярни прахосмукачките с т.нар. циклонен филтър - фирмите, които ги произвеждат ( и с които поне аз имам досег) имат доста подробни данни за начина по който пречистват въздуха  - наистина перфектно. Хубавото е, че тези филтри на практика са вечни и не се нуждаят от подмяна.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт