Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кога е подходящо да започна да използвам слънцезащитен крем върху моето бебе?
Каква е разликата между слънцезащитните кремове с различни фактори, като 30 и 50+?
Как да избера правилния слънцезащитен крем за моето бебе?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кога е подходящо да започна да използвам слънцезащитен крем върху моето бебе?
-
Каква е разликата между слънцезащитните кремове с различни фактори, като 30 и 50+?
-
Как да избера правилния слънцезащитен крем за моето бебе?
-
Как мога да предпазя бебето си от слънцето, освен с крем?
-
Коя е най-добрата марка слънцезащитен крем за бебета?



Преди това го мажех с мляко Bio G, за което е писала Angel Dust. То се размазва лесно и мирише приятно и уж е ок като съставки, но остава въпросът дали това, което пише на опаковката, е това, което наистина е вътре. Както вече писах, детето си потъмня порядъчно, без да изгори (кожата му по принцип е много бяла).
Вече имаме тен на лицето и ръчичките. Харесва ми, че независимо от високия фактор , кремът се разнася хубаво и не остава бяло по кожата. Не изглеждаме като немски туристи
. Минусът е, че оставя следи по белите дрешки, за сега е изцапал деколтето на едно боди и вътрешния ръб на лятната шапка.
иначе 50 фактор и вече да е с тен по лице и ръце - или крема за нищо не става или мажеш малко или нередовно... 