НОЕМВРИйските душички преди година бяха само две чертички

  • 28 427
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Тea - благодаря ти много ,от 3-4 дена мажа със Судокем-а ..ммм за сега не виждам ефект,ще правя и промивки и ще изчакам до края на седмицата,ако все още няма подобрение,ще взема от този крем,който ми препоръчваш и ще споделя как и от кое е имало ефект,дано да е скоро  Hug

оpsss - и моята маймунка взе да се усеща вече,като види,че се скривам от хоризонта и почва да се ядосва  Laughing оставям я да си помрънка (но не и да плаче) ,докато свърша нещо на бързо .. и в количката също взе да не иска,освен ако не спи. Стават по-големи и искат явно постоянно внимание.Маймунки са те малки ,ама какво да ги правиш  Laughing Heart Eyes

# 721
  • София
  • Мнения: 147
alleksandra, скоро и Борис беше с подсечено дупе за пръв път. При нас помогна Бепантена, който ти е препоръчала ТЕА в съчетание с Бочко. Преди това мажех с крема на Мустела при смяна на памперсите, пробвах и Судокрем, но при нас не подейства както ми трябваше. Накрая започнах с Бепантен (педиатърката ни го предписа) и отгоре Бочко. За два ни ни мина. Peace

# 722
  • Мнения: 56
alleksandra, ние също с Мони се борихме с една такава гъбична инфекция, когато имаше млечница. Първо ползвах судокрема, но той само успокояваше и не изчезваше зачервяването, тогава една приятелка ми препоръча Bepanthen и с него само за два дни всичко изчезна като с магическа пръчка, много съм доволна и досега само него ползвам - почистваш, оставаш 10мин. дупето да се проветри и мажеш.



# 723
  • Мнения: 43
Fanito здравей, аз почнах пюрета на Хип - био от 125 гр., но те са доста ограничени като асортимент и сега каквото си харесам като зеленчук си купувам на различните марки. Днес дадох пъщърнак на Нестле + Био тиква на Хип + АМ, вкусно му беше изяде към 60 гр., още не съм заместила цяло хранене с пюре  Thinking
Успех и на другите майки със захранването, много сложно ми се струва, а толкова ми се искаше да почне да яде по нещо по-засищащо  newsm78

# 724
  • Мнения: 0
Благодаря ви за съветите ,момичета  Hug Радвам се,че ви има  Wink

va2011 - ами то си е сложно  Laughing Аз всеки път взимам различна марка пюре,не е нарочно,но така се получава. Ние за сега един път само успяхме да заместим цяло хранене -тогава и хареса ''Тиква'' на Хипп.От другите видове хапва по малко и не иска повече. Вчера и дадох ''Био Различни зеленчуци'' (голямо бурканче е)  пак на Хипп  и също много и хареса,даже повече от тиквата.Ще я пробвам с различни неща и на края мисля да и взимам само от тези,които си хапва с удоволствие.

# 725
  • Мнения: 0
Добро утро ,дами  Heart Eyes

Да ви попитам-преди време бяхме писали пак за подсичането.Жаклин сега се подсече ..беше леко зачервено около устничките ,а сега се разпространи още,не е много ,но не е и малко.Откакто се е родила мажа с крем на Нивея против подсичане,а сега взех Судокрем да пробвам.Ама си мисля дали  има и вероятност да е нещо друго -някакви гъбички?Каква е разликата?Някой сблъсквал ли се е?  newsm78 Да пази Господ де  Praynig ,но просто реших да ви попитам    Thinking


villsАlex -на една моя приятелка,че нейна приятелка имала такава  Laughing Била много удобна и много хубава  Peace
Маето пате беше също мажа от тогава с мустела а устничките от време на време като са зачервени Клатримазол 1 процент

# 726
  • Мнения: 16
Ех, момичета,  два дни не успях да вляза и сте изписали света  Sunglasses.
Добре дошла на Фани, вземам пюренца на хипп, но наистина асортимента, подходящ за нашата възраст, е малко ограничен. Моркова на Гербер беше много вкусен също. Домашни продукти разполагам само с картофи и ябълки и първоначалната ми идея да приготвям лека,  по-лека отпада. Банан давам директно пасирам с малко вода, много се харесва така.
Днес водих детето при педиатърката, снощи се закашля и вдигна 37,2, гърдичките са добре, малко зачервено гърло и ми каза да очакваме скоро и зъбче.  През нощта съм мерила Т през час и сега ми се спи ужасно.
Преди баня задължително правя въздушен масаж ... разбирайте голо дупе и настава голяма радост.
Въпросче... дресирате ли си бебезавърчетата, ние тренираме дай ръчички /подава две ръце/ и боц / дава само едната/. Joy

# 727
  • Мнения: 0
Днес малката ще ме побърка от както се научи не е спряла сял ден се обръща в леглото и само да се обърна веднага почва да пищи

# 728
  • Добрич
  • Мнения: 8
Силве, дано скоро да ви избие зъбчето и да не ви тормози. Ние още не сме започнали дресировките. То така както е тръгнало след 1 год. сигурно вече ще има мами, които се хвалят, че децата им могат да пишат и четат.  Sunglasses
Аз преди малко се зачетох за прословутите парабени. Някоя от вас може ли да сподели какви мокри кърпички използва на сносна цена и без парабени и други супер вредни съставки?

# 729
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас, докато успеем да се включим сте изписали сумати страници.
Да се отчетем след днешният преглед вече сме 8,140 кг и 67 см и съответно консултацията съпроводена пак със забележки и коментари от страна на педито как сме доста големи и трябва да ядем по по-малко.
Относно захранаването аз също купих пюре на Хип с тиквичка и картоф но беше голяма гадост и Александра отказа да го консумира но пък за сметка на това е очарована от домашно приготвена тиква.  chef
Ние също сме в отбора на мрънкащите бебечета, искаме постоянно внимание и закачки и ако може всичко това да се случва на ръце и в никакъв случай в легнало положение.
От няколко дни малката вече се върти и на двете посоки и засега и е доста интересно та само така имам мира за по 10-15 мин.
Относно дресировките се учим да правим боц но засега е безуспешно.
Поздрави и целувки от нас! Hug

# 730
  • Мнения: 195
Аз използвам мокрите кърпички на Бочко

# 731
  • Мнения: 27
Кърпички бях купила такива Бочко,ама от тях Даниел постоянно киха-явно му е силна миризмата.Използвам на Памперс оранжевите /купувам ги на 2лв 64бр/ и на Huggies също ми харесват.
Захранване не сме започвали още и нямам какво за кажа-за сега събирам инфо и мисля на навършени 5 месеца да започнем и ние.
Вечер спим на включен тв,пробвах няколко пъти на тъмно и тихо но явно като се разбуди и се усети че е мрак и започва един рев...а по принцип си спинкаме по цяла нощ.Даже тези дни заспива в 21,хапва към 5,пак заспива до 9ч,хапва и до към 10:30 пак е заспал до 13ч.Успях доста домакинска работа да си свърша  Grinning

# 732
  • София
  • Мнения: 471
Добър вечер мамчета. Сладурчето спи и аз се вихря на компа... Макар че докато легна и той се разбужда и започват игри и закачки  Mr. Green Тази нощ пак се събуди към 3 да си играе, но не искаше сам. С люшкане заспива за 15-минути, после аз и после отново и отново.. Последните 2 седмици се буди много често нощем. Мислих , че му е студено- пак пуснахме печка.. После, че му е топло, не са и зъби- вдигам ръце.

Кърпички ползвам Пуфис, без парабени ( според опаковката ). Цената е от по-ниските  Peace

Аз засега максимум половин бурканче  пюре от 125 гр съм давала. Страх ме е , че ако му дам цялото количество няма да иска мляко после. Засега го разреждам с мляко 1:1 и става такова мазалоооооо. За 10 дни съм въвела 2 вида пюре, чудя се дали утре да давам 3-ти  newsm78

Люлка, ако имах излишни пари бих дала. Имах период преди месец, в който сериозно се замислях, защото и нашия герой е нервен често и гуш и люш успокояват. Спря ме мисълта, че вече ни е късно и парите няма да се оправдаят. За следващо дете  по-отрано бих взела. Гледа й кг и ако те устройват- защо не Simple Smile

Да оздравяват бебоците   bouquet

# 733
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
за мокри кърпички използвам на Памперс, новите... набарах ги на промоция в Кауфланд 6бр за 13лв.
иначе съм ползвала на Тео, Пуфис и Бочко

ние спим на една лампичка във формата на пингвин, която е синя... в началото малко ме дразнеше, но сега сме ОК...

# 734
  • София
  • Мнения: 165
Привет. И ние се захранихме минаата неделя. Вече сме на тиква и картоф ( започнах с тиква ). Добре го панася, вчера изяде почти цяло ( без две лъжички Wink ) пюре от 125 гр. Обаче почти не пие мляко. До 3-4 часа вчера беше ял 4 пъти по 50-60 мл.

Кърпички ползваме на Аро ( Метро ). Евтини - ние купуваме по два големи плика ,  ooooh! семейно харчим по много ; иначе са средно влажни, меки и най-важното не са ароматни, като всички останали.

Общи условия

Активация на акаунт